Мъж Телец - 14

  • 80 025
  • 806
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 23
Вчера каза, че иска да го дава по-спокойно и затова се държи така ..не иска да избързваме (понеже сме в началото), не ми е спокойно, защото не знам как да се държа ..не смея да го целуна, да го прегърна ...защото той се държи резервирано ...чудя се до кога ще изкараме така и дали ще мога да го накарам да си бъде както преди .... ooooh! ooooh!

Да го накараш, не мисля... Явно телетата обичат всичко да се върти около тях, но ако считаш, че си длъжна да го чакаш докато се осъзнае какво иска, мисля че е пълна загуба на време. От наблюденията ми към момента, наистина ако едно теле държи толкова на теб, не би трябвало да тете кара да чакаш, а сам ще поема инициатива за всичко. Дай му пространство, но си се оглеждай и за резервни варианти  Grinning

# 616
  • Мнения: 7 525
Вчера каза, че иска да го дава по-спокойно и затова се държи така ..не иска да избързваме (понеже сме в началото), не ми е спокойно, защото не знам как да се държа ..не смея да го целуна, да го прегърна ...защото той се държи резервирано ...чудя се до кога ще изкараме така и дали ще мога да го накарам да си бъде както преди .... ooooh! ooooh!

Да го накараш, не мисля... Явно телетата обичат всичко да се върти около тях, но ако считаш, че си длъжна да го чакаш докато се осъзнае какво иска, мисля че е пълна загуба на време. От наблюденията ми към момента, наистина ако едно теле държи толкова на теб, не би трябвало да тете кара да чакаш, а сам ще поема инициатива за всичко. Дай му пространство, но си се оглеждай и за резервни варианти  Grinning

   Напълно съм съгласна с коментара ви. Не знам изобщо дали един телец държи изобщо на някого щом с най-близките се кара. Държи само и единствено на себе си. Ще покаже един интерес към един човек, когато има някаква цел. Разбере ли, че не може да постигне тази цел, спира да ти обръща каквото и да е внимание.

# 617
  • Мнения: 1 517
Вчера каза, че иска да го дава по-спокойно и затова се държи така ..не иска да избързваме (понеже сме в началото), не ми е спокойно, защото не знам как да се държа ..не смея да го целуна, да го прегърна ...защото той се държи резервирано ...чудя се до кога ще изкараме така и дали ще мога да го накарам да си бъде както преди .... ooooh! ooooh!

Да го накараш, не мисля... Явно телетата обичат всичко да се върти около тях, но ако считаш, че си длъжна да го чакаш докато се осъзнае какво иска, мисля че е пълна загуба на време. От наблюденията ми към момента, наистина ако едно теле държи толкова на теб, не би трябвало да тете кара да чакаш, а сам ще поема инициатива за всичко. Дай му пространство, но си се оглеждай и за резервни варианти  Grinning

   Напълно съм съгласна с коментара ви. Не знам изобщо дали един телец държи изобщо на някого щом с най-близките се кара. Държи само и единствено на себе си. Ще покаже един интерес към един човек, когато има някаква цел. Разбере ли, че не може да постигне тази цел, спира да ти обръща каквото и да е внимание.

Това съм го забелязала при Козирозите повече ..а този държи на семейството си, няма много приятели, обича животните, грижовен е ...Объркващо е всичко ..

# 618
  • Мнения: 331
Мъжът Телез - ревнивец , лъжец , инат , самохвалко , отмъстителен . По принцип не изневерява , но може напук да ти изневери , само за да ти е гадно  Shocked

# 619
  • Мнения: 20 078
 ревнивец - да
лъжец - по-скоро не
инат- да
 самохвалко - до някъде
 отмъстителен ,  По принцип не изневерява , но може напук да ти изневери , само за да ти е гадно  - по-скоро не



# 620
  • Мнения: 7 525
Мъжът ТелеЦ - ревнивец , лъжец , инат , самохвалко , отмъстителен . По принцип не изневерява , но може напук да ти изневери , само за да ти е гадно  Shocked

   Напълно съм съгласна с коментара ви. В последния коментар авторката написа, че Телецът не е лъжец. Не съм съгласна. Доста лъжат и дори вярват на лъжите си. Но като общуваш по-дълго време с тях и ги опознаеш добре, оплитат се в лъжите си и така се издават, че са лъжци. Никога няма да признаят, че лъжат. Ако ги обвиниш в лъжа, те веднага ще избухнат и ще те направят на нищожество.

   Другите точки няма да коментирам като ревнивец, инат, самохвалко и отмъстителен. Само ще изтъкна, че се смятат, че са центърът на света и всички трябва да им обръщат внимание и да ги ласкаят и галят Егото им.

   За изневярата - да, изневеряват, само и само да те унижат и наранят. Дори после ти разказват за изневярата и не съжаляват изобщо. Правят го, за да те заболи и така си мислят, че те слагат на мястото си, което си заслужил и никога повече да не се осмеляваш да им противоречиш.

# 621
  • Мнения: 331
Мъжът ТелеЦ - ревнивец , лъжец , инат , самохвалко , отмъстителен . По принцип не изневерява , но може напук да ти изневери , само за да ти е гадно  Shocked

   Напълно съм съгласна с коментара ви. В последния коментар авторката написа, че Телецът не е лъжец. Не съм съгласна. Доста лъжат и дори вярват на лъжите си. Но като общуваш по-дълго време с тях и ги опознаеш добре, оплитат се в лъжите си и така се издават, че са лъжци. Никога няма да признаят, че лъжат. Ако ги обвиниш в лъжа, те веднага ще избухнат и ще те направят на нищожество.

   Другите точки няма да коментирам като ревнивец, инат, самохвалко и отмъстителен. Само ще изтъкна, че се смятат, че са центърът на света и всички трябва да им обръщат внимание и да ги ласкаят и галят Егото им.

   За изневярата - да, изневеряват, само и само да те унижат и наранят. Дори после ти разказват за изневярата и не съжаляват изобщо. Правят го, за да те заболи и така си мислят, че те слагат на мястото си, което си заслужил и никога повече да не се осмеляваш да им противоречиш.


Точно така . Имах връзка с един Телец , същият какъвто си описала едно към едно . направо ужас ..

# 622
  • Мнения: 9 015
Мъжът Телец - ревнивец , лъжец , инат, самохвалко, отмъстителен.
Бих добавила и дървени философи и обичащи безсмисления спор, в който естествено винаги те са прави. Дори понякога не изслушват събеседника си, опиянявайки се от собствения си глас.

# 623
  • Мнения: 7 525
Мъжът Телец - ревнивец , лъжец , инат, самохвалко, отмъстителен.
Бих добавила и дървени философи и обичащи безсмисления спор, в който естествено винаги те са прави. Дори понякога не изслушват събеседника си, опиянявайки се от собствения си глас.

   +1 Това забравих да го спомена. Също така търсят конфликтите. Когато водят спор, а те изобщо не харесват споровете, когато събеседникът говори, те изобщо не го изслушват, дори повишат глас, за да бъдат чути.

   Зодиите, които са най-отвратителни за мене: 1. Телец, 2. Близнаци, 3. Лъв, 3. Стрелец. С тези зодии съм имала досег. Когато чуя, че някои е от тези 4 зодии, въобще зачерквам в списъка си връзка, тъй като с такива хора е невъзможно да се живее.

# 624
  • Мнения: 331
Хха много сте прави.. по далеч от телец ... ще ви почерни живота

# 625
  • Мнения: 7 525
Хха много сте прави.. по далеч от телец ... ще ви почерни живота

   Достатъчно ми беше двама мъже от тази зодия. Когато имах връзка с първия мъж Телец, си мислих, че беше чиста случайност, че беше от тази зодия и всичко опираше до самия човек. Да, но не. Втори път имах връзка със зодия Телец и вече разбрах, че не беше случайност, че беше от тази зодия. С последния имах дълга връзка и наистина направи ад живота ми. До тогава не вярвах в зодии. Започнах да чета по Интернет за тази зодия и видях всички черти в тези двама мъже, които имах връзка. Имам също и добра позната от детските ми години и е също зодия Телец. Ами по същия начин се държи, както мъж Телец. Затова по-рядко общувам с нея.

# 626
  • Мнения: 331
И друго да добавя , телец е зависим от майка си .. уж се прави на самостоятелен пред жените , но всъщност майка му има голямо влияние над него . Също така като приключи връзката си с някоя жена после е  плюе пред приятелите си и всички хора .. разправя глупости за бившите си жени в повечето случаи пълни лъжи само за да почерни името на жената . Бившата му става враг за цял живот ... Той мрази и плюе всичките му бивши

# 627
  • Мнения: 7 525
И друго да добавя , телец е зависим от майка си .. уж се прави на самостоятелен пред жените , но всъщност майка му има голямо влияние над него

   Много има да се каже за Телецът. Просто мога да напиша цяла книга за тях вече.  Joy Joy Joy Толкова добре ги познавам вече.

   Да, когато бях в последната връзка със зодия Телец, той беше напълно зависим от майка си. Живееха отделно, но майка му идваше да му чисти, да му сготви, да му купи хранителни продукти. За всяко нещо се обаждаше на майка си. Дори и по време на секс е отговарял на майка си. Той искаше за всяко нещо съвет и мнение от майка си.

   Доста беше стиснат. В началото ми подаряваше букети с цветя или само едно цвете, подаръци ми правеше, а после изведнъж спря. Намеквала съм му да ми подари цвете или някакъв подарък, но той се правеше, че не беше ме чул. А пари да ми даде - абсурд.

   Не знам защо дали беше моя заблуда, но той не искаше да ме запознава с приятелите си, познатите си. Дали е типично за Телецът да не запознава своята сериозна приятелка с приятелите си, познатите си.

# 628
  • Мнения: 331
Да , никога не правят подаръци ,  нито обичат да запознават приятелките си със своите си хора . Обичат да се крият

# 629
  • Мнения: 7 525
Да , никога не правят подаръци ,  нито обичат да запознават приятелките си със своите си хора . Обичат да се крият

   Той ме запозна още в началото със семейството си - майка си и баба си, но с приятелите си и познатите си въобще не ме представяше, като че ли не съществувах.

Общи условия

Активация на акаунт