Болка в езика

  • 2 699
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте на всички! Надявам се да пускам в правилната тема, ако не, извинявам се предварително

Таа... питането ми е малко сложно Grinning
От около 6 год. имам обеца на езика и никога съм нямала проблеми с нея, до вчера. Появи се една болка в езика точно там, където е обецата (по-скоро "дупките й"). До колкото мога да преценя нямам подуване или нищо друго. На някого да му се е случвало нещо подобно? Да спомена и, че нямам особено желание да си свалям обецата, а почти всички резултати на гугъл търсенето да ми отварят страници за рак на езика  cry
Или може би и да няма връзка, просто езика да е решил ей така си за ме заболи  Laughing
Малко хелп, предположение?

П.П. В деня преди да ме заболи, бях малко понастинала и повръщах - дали може да е от това? От напъване или замърсяване?

# 1
  • Мнения: 2 909
Може да е афта.

# 2
  • Мнения: 1 052
Здравейте Simple Smile
Някак си не разбирам "размишленията Ви". Изпитвате ужас от прочетеното в Гугъл, но в същото време не желаете да свалите обицата си?
Аз бих я свалила и бих си живяла спокойно живота Simple Smile
Посетете личния си лекар...
Поздрави!

# 3
  • Мнения: 22
Размишленията ми са такива, защото ако чета и вярват толкова в гугъл... Дори и едно главоболие означава рак или мозъчен тумор 😀 там явно всичко е с фатален край. А за личния... В София съм, а тя на 200км от тук, все още ме съм си я сменила

# 4
  • Мнения: 1 052
Размишленията ми са такива, защото ако чета и вярват толкова в гугъл... Дори и едно главоболие означава рак или мозъчен тумор 😀 там явно всичко е с фатален край. А за личния... В София съм, а тя на 200км от тук, все още ме съм си я сменила

Не твърдя, че всичко трябва да стига и задължително стига до фатален край, но моето лично мнение, че за себе си бих махнала всичко, което може да доведе до такъв, за да не го мисля повече.
Факт е, че си притеснена, та колкото и да не вярваме на всичко в Гулъл, все пак се плашим Simple Smile
Разбира се, решенито си е само твое, аз споделих мнение Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592

Амо като начало разкарай обецата - която е очевиден дразнител - и отиди на зъболекар / лицев хирург.  И повече не си прави дупки по тялото без нужда, това не е плат за кроене.

# 6
  • Мнения: 5 513
Размишленията ми са такива, защото ако чета и вярват толкова в гугъл... Дори и едно главоболие означава рак или мозъчен тумор 😀 там явно всичко е с фатален край. А за личния... В София съм, а тя на 200км от тук, все още ме съм си я сменила
Тя главата може да те боли, защото имаш рак на езика примерно.
Махни тая обеца. Няма ли с какво друго  да впечатлиш хората, че толкова държиш  на нея. Отиди наа лекар.
Не зная какви са плюсовете на тия пиърсинги, но минусите са ясни. 

# 7
  • Мнения: 22
Болката понамаля, почти до минимум, но все пак си реших да махна обицата, защото явно се явява някакъв "дразнител".
Деси, не съм съгласна с изказването ти "няма ли с какво друго да впечатля"... нима всеки, който си слага пиърсинг или татуйровка го прави, за да впечатлява? Според мен това си е личен избор, който определено не е на базата "на някой друг" да му се хареса Simple Smile)

# 8
  • София
  • Мнения: 17 592
Болката понамаля, почти до минимум, но все пак си реших да махна обицата, защото явно се явява някакъв "дразнител".
Деси, не съм съгласна с изказването ти "няма ли с какво друго да впечатля"... нима всеки, който си слага пиърсинг или татуйровка го прави, за да впечатлява? Според мен това си е личен избор, който определено не е на базата "на някой друг" да му се хареса Simple Smile)


Разбира се, че всеки, който си прави пиърсинг или татуировка го прави за да впечатли. Като цяло е явен признак на ниско самочувствие и липса на увереност в себе си - в собствените си стойност, способности и ценност. Е, може би освен, ако са получени в затвора или на фронта,... там не знам.

А ти по-добре вместо да се чудиш какво да си продупчиш или издравскаш вземи наблегни по-сериозно на учебниците - току-виж другия път вместо с дупки по тялото си ни впечатлила с правопис!

# 9
  • Мнения: 22
Болката понамаля, почти до минимум, но все пак си реших да махна обицата, защото явно се явява някакъв "дразнител".
Деси, не съм съгласна с изказването ти "няма ли с какво друго да впечатля"... нима всеки, който си слага пиърсинг или татуйровка го прави, за да впечатлява? Според мен това си е личен избор, който определено не е на базата "на някой друг" да му се хареса Simple Smile)


Разбира се, че всеки, който си прави пиърсинг или татуировка го прави за да впечатли. Като цяло е явен признак на ниско самочувствие и липса на увереност в себе си - в собствените си стойност, способности и ценност. Е, може би освен, ако са получени в затвора или на фронта,... там не знам.

А ти по-добре вместо да се чудиш какво да си продупчиш или издравскаш вземи наблегни по-сериозно на учебниците - току-виж другия път вместо с дупки по тялото си ни впечатлила с правопис!


Това беше най-голямата глупост, която някога съм чела  Laughing Laughing
По повод правописа, рано или късно, ще си го оправя, но ако ще се обиждаме - провери си пунктуацията, както и значението на думата "издравскаш", която е малко непонятна Wink

П.П. Споделих притеснение по проблем, надявайки се за адекватен отговор, но ако мислиш да преподаваш уроци по етика и/или БЕ - погледни някъде другаде във форума дали има отворена подобна тема Simple Smile)

# 10
  • Мнения: 460
И според мен е някоя афта! Мини през лекар /преносно/ за всеки случай. А относно причината хората да се татуират, противник на този вид изкуство, няма как да разбере причината. Моят отговор към всички е: "Начин на себеизразяване!" И точка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт