"Като две капки вода" - 4 сезон, 11 тема (23.05.2016 г. - 29.05.2016 г.)

  • 20 369
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Интересна беше вечерта.Харесаха ми всички.Орлин спечели най-сетне.

# 256
  • София
  • Мнения: 8 156
Аз не мога да разбера смисъла на тази скрита камера в Хепи. Много са тъпи и безсмислени всички досега показани.

# 257
  • София
  • Мнения: 7 958
Аз не мога да разбера смисъла на тази скрита камера в Хепи. Много са тъпи и безсмислени всички досега показани.

Ами скрита реклама на Хепи.

# 258
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Целта се казва изпълнение на договорена реклама.  Wink

# 259
  • София
  • Мнения: 8 156
Аз не мога да разбера смисъла на тази скрита камера в Хепи. Много са тъпи и безсмислени всички досега показани.

Ами скрита реклама на Хепи.

Абе направо си е явна  Laughing

# 260
  • Мнения: 6 417
Хепито има ли нужда от реклама, защото съм виждала как клиенти бутат по 5 лв. на девойката, която настанява хората, за да не чакат с часове за свободна маса.

# 261
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Въпросът не е дали има нужда от реклама. Предаването и телевизията имат нужда от рекламодатели.

"Хепи" са платили, форматът ги рекламира. Ни повече, ни по-малко.  Wink

# 262
  • София
  • Мнения: 8 156
За мен Хепи не е това, което аз помня и което беше. Аз съм от Варна и знам какво беше когато го откриха през далечната вече 1994 г. Разбира се, че не може да е същото след 22 години, но не ми харесва сега. Ама кой ли ме пита де, щом има толкова клиенти  Joy

# 263
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Калин вероятно ще пее "Горице - ситна, зелена".

https://www.youtube.com/watch?v=3ctcEG_2JLw

Странен избор за финал, ако е тя
По- скоро "Петко, льо, капитанине".
Скрит текст:

Калин, според мен, ще направи тембъра на Васил Михайлов идеално! Актьорската му игра е безспорна. А тази песен свири по едни струни в душата на българина...

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 23:17 от Shagya

# 264
  • София
  • Мнения: 22 987
Относно скритата камера в Хепи -дали самите участници измисля с каква тъпотия да ни губят времето или е дело на сценаристите на предаването?  newsm78

# 265
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Имат си сценаристи.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 26 570
Ако четат сценаристите тук,да знаят за другият сезон,че на повечето зрители пред екрана не им допада "скритата" камера,излишна е Naughty

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Последната изцепка с жената на шефа не беше в Хепи, а някакъв азиатски ресторант. Що така смениха мястото накрая? И не я ли познаха ,,шефката,, че да направят камерата на някой друг newsm78
А тя поне да беше влязла в тон и да се позабавлява, не само да вие кой бил мъжа и.

# 268
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

А тя поне да беше влязла в тон и да се позабавлява, не само да вие кой бил мъжа и.
Демонстрирайки чудесен английски. tooth

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 4 669

А тя поне да беше влязла в тон и да се позабавлява, не само да вие кой бил мъжа и.
Демонстрирайки чудесен английски. tooth
И български  Joy

Общи условия

Активация на акаунт