Game of Thrones Teмa 22 - "Bran, wake up!"

  • 82 796
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добре де, Бран като е белязан как ще се измъкне?!  И Дядо Мраз да дойде все тая. Бран наясно ли е какво ще става от него, каква е ролята му?  КГ уместно му довери, че сега той заема неговото място и толкоз. Останах с впечетление, че КГ е седял посаден 1000 г в компанията на чедата. Седи и наблюдава, щом се оказва, че не може да влияе на миналото. Ако Бран я реши тая цялата сага от едно дърво, варгвайки се нон стоп, ще е тъпо.

# 16
  • Сидни
  • Мнения: 721
То останаха ли живи чеда? Дали има и други някъде?

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Кг реално не е на 1000г , просто д2 преувеличиха за повече шок. Яд ме е , че не го развиха него с повече инфо. Трябваше да каже на Бран кой е  Confused

# 18
  • Мнения: 384
Благодаря за темата.

Интервю с Kristian Nairn (Ходор)
http://www.makinggameofthrones.com/production-diary/kristian-nai … is-the-better-man

# 19
  • Мнения: 2 850
То останаха ли живи чеда? Дали има и други някъде?
Вече се пообърквам книга-сериал, обаче мисля, че тези, които Бран срещна, бяха последните чеда.
 Според книгата, едното Дете - Листо е на 200години. Не си спомням някъде да е казано на колко е Зеленозрящия. Радвам се, че в сериала не беше показан като в книгата - с червеи и разлагаща се плът.

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 232
Запис. Денерис като подпали сграда (колибата) в предния епизод ми замяза на лудия Ерис  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Кг реално не е на 1000г , просто д2 преувеличиха за повече шок. Яд ме е , че не го развиха него с повече инфо. Трябваше да каже на Бран кой е  Confused

Тифче, шепни кой е  Praynig
Не съм чела последната книга още.

# 23
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Hodor. Така де, запис.

# 24
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Ами то е по-скоро в Света описано.

Краля на гората=Триоката врана= дядото в дървото е Бриндън Ривърс, Кървавият гарван, признато копеле Таргариен на Егон 4-ти Таргариен и Мелиса Блекууд , магьосник е, бил е също Лорд Командир на Нощната стража, а преди това е бил ръка на Ерис и Мегар 1-ви . Известен е и с една война , която води с друго копеле Таргариен - Горчива Стомана= Егор Ривърс. Бунтът на Блекфайр се казва. Двамата били влюбени в своя полу сестра Шиера.

http://awoiaf.westeros.org/index.php/Brynden_Rivers

# 25
  • Мнения: 10 014
Дядото от дървото като млад се е преобразявал като Мелисандра, същите, или подобни магии е използвал. Спрягат го за варг, а е половин Тарг. Интересно родословие има.

Интересно дали КнН няма да се окаже някой прадядо на Бран.  Mr. Green

# 26
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Направо Брандън Строителя  Joy

# 27
  • Мнения: 1 376
Каква е разликата между Варг и Тарг?  newsm78

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Тарг идва от Таргариен.

Варг е като бран, Аря, Джон, хора, които могат да се варгват в животни

# 29
  • Мнения: 691
Благодаря за новата тема !
Авторката нищо май не каза за последния епизод. Интересно ми е нейното мнение?

Общи условия

Активация на акаунт