За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 51

  • 57 858
  • 779
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 602
Момичета пробвах да отворя тема,но не успях бих искала да попитам някой има ли дрешки за момиченце от 3м нагоре 3-6м да са летни много ми е спешно

http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=919247

Като цяло търси в под форум благотворителност
Ето ти линк
http://m.bg-mamma.com/index.php?board=430

# 31
  • Мнения: 806
При синът ми нямаше странични ефекти от шествалентната. Нито Т вдигна,нито го е унасял на сън.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 23 036
Какъв термометър може да ми препоръчате,бях взела термометър - биберон, но бебка плюе бибероните и ако се наложи няма да мога да го ползвам  Rolling Eyes

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
микролайф безконтактен, около 100-120 лв. Най-полезното нещо, което съм купувала! И е точен, толкова колкото аз съм го ползвала, като за 10 деца, доста!

# 34
  • София
  • Мнения: 39 821
Аз също имах термометър на Microlife и бях доволна.
Намерих го в сайта им - http://www.microlife.com/products/fever/1second/fr-100/
Вече е доста стар модел и не знам дали го има у нас. Купих го от квартална аптека.

# 35
  • Мнения: 68
Здравейте ! Бебчо е почти на 5 месеца и вече започна да му пробива 1-вото зъбче.Няма темпуратура,но я боли . Исках да попитам редно ли е да давам панадол или да продължа с гелчето ,което е специално за никнене на зъбчета ?
Не виждам особена полза от това гелче .

# 36
  • Мнения: 3 595
Може да боли дни наред, не би могла да даваш всеки път панадол. Аз не бих дала нищо ако няма висока температура, неприятно е никненето на зъби, но няма начин, трябва са се изтърпи. Иначе Камилия на нас ни помогна вечер да се успокои и да спи по-добре, Дентинокс гелът не ни помогна изобщо.

# 37
  • Мнения: 68
Може да боли дни наред, не би могла да даваш всеки път панадол. Аз не бих дала нищо ако няма висока температура, неприятно е никненето на зъби, но няма начин, трябва са се изтърпи. Иначе Камилия на нас ни помогна вечер да се успокои и да спи по-добре, Дентинокс гелът не ни помогна изобщо.
Благодаря ! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 602
Здравейте ! Бебчо е почти на 5 месеца и вече започна да му пробива 1-вото зъбче.Няма темпуратура,но я боли . Исках да попитам редно ли е да давам панадол или да продължа с гелчето ,което е специално за никнене на зъбчета ?
Не виждам особена полза от това гелче .
Не се шашкай от първите зъби по принцип никнат най лесно когато тръгнат кътници ела да видиш за какво става дума.
Панадол се дава в много краен случай и предимно вечер когато и ти и бебето не можете да спите. Това си е лекарство а не водичка която може да предлагаш за всяко нещо.
Аз ползвах калгел но май нямаше голям ефект и сега съм ги оставила така да си никнат сами без да давам нищо.

# 39
  • Мнения: 505
Ох, малкият е болен и ни предписаха Коризалия да дъвче, той си дъвче по принцип, но направо го глътна. Много си притеснявам, дали ще се разтвори ?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ох, малкият е болен и ни предписаха Коризалия да дъвче, той си дъвче по принцип, но направо го глътна. Много си притеснявам, дали ще се разтвори ?
Коризалията не се ли смуче  newsm78. Ако се притесняваш, че няма да има ефект, я разтвори в малко водичка и така му я дай.

# 41
  • Мнения: 505
Казаха да го сдъвче, но той го глътна. Притеснявам се да не му стане нещо от поглъщането на цялата таблетка.

# 42
  • София
  • Мнения: 39 821
Коризалията трябва да се смуче. И на моя син са изписвали... да държи под езика до разтваряне на таблетката. Но и той понякога в края я сдъвква.
Разтворете таблетката във вода и я дайте.

# 43
  • Мнения: 505
Добре, де, това го разбрах. Проблемът е, че вече глътна една таблетка. Разбрах как да процедирам за следващия прием, но предвид че последната таблетка я глътна, трябва ли да се притеснявам?

# 44
  • София
  • Мнения: 39 821
Не мисля  Hug Нищо няма да му стане. Следващата я дайте по схемата, която са ви предписали.
Не помня през колко време давах на моя син.
Той уж е голям, но като му давам някакви таблетки за смучене - дъвче и гълта Simple Smile И иска още Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт