Joy Station в Студентски град провалиха рождения ден да дъщеря ми

  • 4 529
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 012
Да разбирам, че на теб щеше да ти е много приятно, ако това ти се беше случило и щеше чак да си пееш от кеф?

Няма как да ми се случи. Синът ми е голям вече и няма нужда аз да му организирам рождените дни. А докато го правех аз, нито веднъж не съм използвала заведение. Най-хубавите му рождени дни са били в парка.

# 16
  • Мнения: 91
Да разбирам, че на теб щеше да ти е много приятно, ако това ти се беше случило и щеше чак да си пееш от кеф?

Няма как да ми се случи. Синът ми е голям вече и няма нужда аз да му организирам рождените дни. А докато го правех аз, нито веднъж не съм използвала заведение. Най-хубавите му рождени дни са били в парка.

Добре, де, ами ако беше капарирала за хотел някъде и ти се обадят, че изведнъж някой друг ще трябва да бъде настанен в стаята ви и пътуването ви отпада? Щеше ли да ти бъде приятно?

# 17
  • София
  • Мнения: 12 012
Нямаше да ми е приятно, но чак тема в този форум нямаше да пусна.
Щях да си намеря друго място просто. Работа за минути/часове.

# 18
  • Мнения: 2 494
Ами като сте толкова заети, нали има парти агенции,,които се занимават точно с организирането на тържества.
Неприятна е случката,но не е чак такава драма,каквато я изкарваш.
След като са се отнесли некоректно ,настоявай пред управителя за неустойка, заплаши го със съд или каквото там искаш.
Не се сърди човече  е права, че явно, за да си застрахован ,трябва за всичко да се подписва договор.

# 19
  • Мнения: 4 812
И аз очаквах някаква драма, като прочетох заглавието - страдащо дете, повече взети пари, гадна храна, недоволни гости, а то се оказа, че няма драма.

Явно всички сте свикнали да живеете в банановата република, щом такова нещо ви се струва нормално...

Тук вече сбърка. Повече от десет години не живея в наречената от теб бананова република.

Стига де - обадили са се три седмици по-рано. Имаш достатъчно време, за да намериш подходящо място. Дори аз, която посещавам БГ два пъти в годината за по две седмици, знам три места, които са подходящи за малки деца - в първото празнувахме първия РД на сина ми (резервирах една седмица по-рано), във второто съм го оставяла да го гледат, докато пазарувам (в един мол се намира, има и ресторант до него), а в едно трето сме били за юбилея на бабата (пак резервирахме 10 дни по-рано). Струва ми се обаче, че нито едно няма детска външна площадка.

Общи условия

Активация на акаунт