Мнения за 8 СОУ в кв. Мусагеница, София

  • 2 922
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте родители,

моето дете  ще бъде в предучилищна група тази учебна година 2016/2017 г. Бихте ли ми дали повече информация и споделили впечатленията си от учителите, които водят класовете за предучилищна подготовка и тези, които сега водят 3 клас и през 2017/2018 ще поемат първите класове в 8 СОУ в Мусагеница.

# 1
  • Мнения: 2 710
Предучилищната група се води от г-жа Караилиева. Само добри неща съм чувала за нея. Дъщеря ми изкара предучишищна в 10 ОДЗ, но познава Караилиева от годините прекарани в 8 СОУ. Като я види из квартала тича да я прегръща.

# 2
  • Мнения: 5
От отговора Ви разбирам, че дъщеря Ви е учила в 8-мо. Бихте ли споделили повече информация относно учителите, които водят 1-4 клас?

# 3
  • Мнения: 2 710
Трябва да попитате някой родител на по-малки деца. От наколко години има нова директорка и много нови учители. Увеличил се е броят на паралелките.

# 4
  • Мнения: 5
Надявам се, че и други родители ще се включат в темата. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 36
От отговора Ви разбирам, че дъщеря Ви е учила в 8-мо. Бихте ли споделили повече информация относно учителите, които водят 1-4 клас?
Ами моята дъщеря до 7-ми клас вкл. учи там. Нямам представа нейната учителка от първи до четвърти клас сега кой клас води, че тя отсъства за около година мисля, но мога да кажа, че съм изключително доволна от нея  - г-жа Мария Димитрова. Училището не е от най-читавите, но си зависи определено коя госпожа ще ги води от 1-4 кл. след това класна им беше Марияна Грозданова - изключителен човек също ...

# 6
  • Мнения: 5
Благодаря за отговора! Какво имате пред вид с " Училището не е от най-читавите"? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт