Filorga - красива всеки ден! - тема 6

  • 139 381
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Ползвала съм маската, обаче забравих дали на навлажнено или на сухо лице се нанася? Четох, че може да се ползва и като нощна грижа. Така ли е?

# 736
  • София
  • Мнения: 35 972
Здравейте,
От известно време съм почитателка на марката. Използвам Time filler mat за дневен и Sleep and peal за нощен. Много съм доволна и от двата.
Изчетох доста от темите, но така и не открих много отзиви за  Filorga Skin Absolute нощния. В момента в енцото е на промоция и много се чудя дали да не си го взема, защото моя нощен е на привършване. Някой ползвал ли е Skin Absolute и доволен ли е? Да рискувам ли, или пак да си взема Sleep&Peel?На 38 г. съм без много дълбоки и вкопани бръчки. Кожата ми не е проблемна, смесена е и имам леки лунички, които почти изчезнаха откакто ползвам Sleep&Peel / ползвам го всяка вечер, без значение от сезона/.
Здравей!
По-добре си вземи тестер и пробвай.


Ползвала съм маската, обаче забравих дали на навлажнено или на сухо лице се нанася? Четох, че може да се ползва и като нощна грижа. Така ли е?
И двете маски - на суха кожа.

# 737
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
От известно време съм почитателка на марката. Използвам Time filler mat за дневен и Sleep and peal за нощен. Много съм доволна и от двата.
Изчетох доста от темите, но така и не открих много отзиви за  Filorga Skin Absolute нощния. В момента в енцото е на промоция и много се чудя дали да не си го взема, защото моя нощен е на привършване. Някой ползвал ли е Skin Absolute и доволен ли е? Да рискувам ли, или пак да си взема Sleep&Peel?На 38 г. съм без много дълбоки и вкопани бръчки. Кожата ми не е проблемна, смесена е и имам леки лунички, които почти изчезнаха откакто ползвам Sleep&Peel / ползвам го всяка вечер, без значение от сезона/.

Крема е перфектен за по-мазна кожа. Моята е нормална към суха и като го ползвах кожата ми стоеше леко опъната, сякаш е серум, а не крем. Бавно го изхарчих и няма да повторя. Това е единствения продукт на марката, който не ми допадна, а съм ползвала доста от техните продукти, в това число и от професионалната им серия.

# 738
  • Мнения: 282
Харесвам в последно време Filorga Scrub & Mask, ползвам я два пъти седмично, много добър блясък и текстура забелязвам напоследък, а преди това кожата ми беше доста зле.
При последната ми поръчка от Нотино са ми я объркали и са ми сложили Meso Mask, която е по-евтина и немогат да ми я сменят.
Та сега ще я ползвам нея.

# 739
  • Мнения: 65
Здравейте Simple Smile
Бърз въпрос - кой е най-подходящият крем от марката срещу отпускане на кожата /респ. за стягане и повдигане/?

Благодаря и хубав ден Wink

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Имам и аз въпрос Simple Smile
Sleep and peel може ли да се използва през пролетта и лятото и ако да, трябва ли фактор задължително?

# 741
  • София
  • Мнения: 35 972
Имам и аз въпрос Simple Smile
Sleep and peel може ли да се използва през пролетта и лятото и ако да, трябва ли фактор задължително?
Може да го ползваш, докато нямаш тен, който искаш да запазиш по-дълго време.
UV защитата е препоръчителна, не задължителна, зависи от типа кожа.
Лично аз, ползвам задължително UV защита, ако UV индекса през деня е над 2-3, поне нещо с SPF 15.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Благодаря, denis!

# 743
  • Мнения: 282
Filorga имат ли крем със SPF 15? Имам спомен, че виждах преди време спрей или флуид, но май беше SPF 50.

# 744
  • София
  • Мнения: 35 972
Filorga имат ли крем със SPF 15? Имам спомен, че виждах преди време спрей или флуид, но май беше SPF 50.
BB кремът е с SPF15
FLASH - NUDE, флуида, е с SPF30
Слъцезащитните са с SPF50, като олиото за тяло е SPF30

# 745
  • Мнения: 2 452
Имам мейл от Нотино за -20% на Филорга с код 20BGFILORGA

# 746
  • Мнения: 5 317
Използвали това има ли и какво Ви е мнението? https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-time-flash-osnova- … hdane-na-kozhata/

# 747
  • Мнения: 5 903
Имам и аз въпрос Simple Smile
Sleep and peel може ли да се използва през пролетта и лятото и ако да, трябва ли фактор задължително?

Аз те съветвам да използваш силна фотозащита с висок spf фактор!

# 748
  • София
  • Мнения: 1 175

Аз го ползвам, страхотен е. Кожата става като кадифе и много лесни се нанася грим отгоре.

# 749
  • Мнения: 5 317
Благодаря,значи ще се купува.

Общи условия

Активация на акаунт