Добре дошли в Люлин! Тема 29

  • 70 774
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 46 615
На самия паркинг на метрото по-трудно се намира, но на паркинга пред близките блокове зад спирка Люлин в Люлин 8 по това време започват да се освобождават доста места. С/у Адашите също виждам доста да паркират и почти винаги има местенце.

# 451
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На самия паркинг на метрото по-трудно се намира, но на паркинга пред близките блокове зад спирка Люлин в Люлин 8 по това време започват да се освобождават доста места. С/у Адашите също виждам доста да паркират и почти винаги има местенце.

сто пъти чета за тези "адаши" и не знам кое е това "чудо"?!

Около спортна зала Люлин ще ми е ОК, защото нали се сещате, че вечер късно ще трябва да си взема колата.

# 452
  • София
  • Мнения: 2 113
По Царица Йоана, на светофара преди този за Била/Технополис, отдясно има една хубава бяла къща с дувари Simple Smile. Някога беше много хубава кръчма (вкусно и с приятен двор). От доста време не сме ходили и не знам на какво дередже е.

# 453
  • София
  • Мнения: 7 972
Хубав ресторант е и Чорбаджи Марко, точно срещу 12 ДКЦ в Люлин 9.
Там много често ходят хората и с деца.

# 454
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Хубав ресторант е и Чорбаджи Марко, точно срещу 12 ДКЦ в Люлин 9.
Там много често ходят хората и с деца.

Подкрепям.  Heart Eyes Бях леко предубедена заради заглавието   Blush но в интерес на истината и живата музика е много премерена и приятна (лятото в градината звучаха италиански песни), и менюто е добре подбрано и богато, и храната е прекрасна и обслужването е на ниво.  Wink

# 455
  • Мнения: 807
аз харесвам Баяр много във втори

# 456
  • София
  • Мнения: 39 903
аз харесвам Баяр много във втори
Само заради музиката не сме го посещавали.

# 457
  • Мнения: 46 615
сто пъти чета за тези "адаши" и не знам кое е това "чудо"?!

Ето го Simple Smile
https://www.google.bg/maps/@42.7167086,23.2603399,3a,39.1y,94.18 … 3312!8i6656?hl=en

# 458
  • Мнения: 1 404
+1 за "Чорбаджи Марко". И обедното им меню е много хубаво, имат и доставка.

# 459
  • София
  • Мнения: 3 054
Хубав ресторант е и Чорбаджи Марко, точно срещу 12 ДКЦ в Люлин 9.
Там много често ходят хората и с деца.

Подкрепям.  Heart Eyes Бях леко предубедена заради заглавието   Blush но в интерес на истината и живата музика е много премерена и приятна (лятото в градината звучаха италиански песни), и менюто е добре подбрано и богато, и храната е прекрасна и обслужването е на ниво.  Wink

Да, там всичко е страхотно.  Peace

# 460
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

да, виждала съм го. Но не знаех, че това са "Адашите". Мерси  bouquet

# 461
  • Мнения: 41
Здравейте, знаете ли добър педиатър с частен кабинет в Люлин?Благодаря предварително.

# 462
  • София
  • Мнения: 3 721
Не вярвах, че ще излезе от устата ми, но някой да препоръча детски клуб за рожден ден в квартала Grinning
Бандата е от четиригодишни и аниматорите са от ключово значение. bouquet

# 463
  • Мнения: 4 199
Другата събота сме канени на рожден ден в Шугърленд, Люлин 10 😊 Ще споделя после впечатления.

# 464
  • Мнения: 110
Може ли да ми препоръчате хубав магазин в квартала за дамски и мъжки качествени пижами?

Общи условия

Активация на акаунт