Медицински център 'Радост" - Варна - Мнения

  • 36 552
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 005
 ljubica1,то и наведнъж да ги дадем парите,пак няма гаранция,че ще успеем,където и да отидем. Tired
Не всичко зависи от лекаря.Толкова момичета правят по няколко опита и то при най-добрите специалисти и пак не успяват.Лекаят не е Господ,че да реши дали да стане или не,и да му платиш и той да извади магическата пръчка,не е така.

# 31
  • Мнения: 380
Разбира се бог да ни помага на всички
Но тук се изписват толку невистини по адрес на др.Емин че неможах да се здржа
Всички ние имаме една цел да прегрнеме децата си. Смело напрет кадето и да ходите аз се доверявам на Др-Емин със цялото си срце бог да е с всички ни

# 32
  • Мнения: 2 013
ljubica1, д-р Емин наистина е бил разследван от полицаи във Варна. Това е факт и ако се интересуваш мога да ти дам дори телефона на дознателя - мога да ти го напиша на лично съобщение. Общувала съм с момиче, което са разпитвали. Това става миналата година декември месец. Нейният коментар беше: добре, че съм се отървала с малко пари и изследвания.

Прекалено много станаха скандалите около този лекар. Да, 62-годишната русенка забременя и роди, но с донорски яйцеклетки от момиче, което не беше раждало и нямаше деца. Заради това избухна първият скандал около д-р Емин. Защото имаше репортаж, в който бяха снимали донорката и тя каза: Сега като виждам бебето и аз искам да имам бебе. Или нещо подобно беше, но стана пределно ясно, че са вземали яйцеклетки от нераждало момиче, което е абсолютно нарушение на законите в БГ. Предполагам тези репортажи все още ги има и ако на някой му се рови, все ще ги намери.
После пропищя тогавашната директорка на фонда, която заяви, че нейното уволнение е заради разследването, което е провела на клиниката (на Конова, където тогава работеше д-р Емин). Тогава фонда написа акт на тази клиника.

Все скандали около д-р Емин и той все невинен - завалията.

Всеки си има глава на раменете, всеки си решава, всеки си носи после последствията от неговите си решения.

А и друго: спомних си, че декември миналата година направих проучване и се беше оказало, че 50% от капитала на клиниката е обявена за продажба в един руски сайт (на цена 1,5 милиона евро мисля). Да не би вече да са продали 50% от нея на руснаци? От къде руска агенция ще има информация за успеваемостта на българска клиника? (Ако е от самата клиника - не вярвам на тази статистика).

Любица, ти рускиня ли си? Мислех, че си по-скоро от Сърбия.

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 10:03 от Magdalena1978

# 33
  • Мнения: 4 005
Маги,направо ме шашкаш.Като енциклопедия си.
Във Варна няма много голям избор от клиники за съжаление.Повечето още от вратата почват да ми говорят за пари.Няма да правя антиреклама в тази тема.Но е адски тъжно лекари,за които се предполага,че трябва да помагат,да се възползват от мъката на хората,за да трупат пари и слава. Tired
Малко са истинските хора.

# 34
  • Мнения: 2 013
*steffie*, разбираш ли, че аз просто се принудих в един момент да проучвам лекарите и клиниките "от ... до".

Писна ми да си играят със здравето ми и да ме манипулират и да ми източват парите, хабят времето и изпиляват нервите, само защото някои хора са решили да стават милионери на гърба на нещастието и здравословните проблеми на други хора.

Неволята ме принуди да съм внимателна.

ПП Зная още неща за тази клиника, но за момента ще ги спестя.

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 10:25 от Magdalena1978

# 35
  • Мнения: 1 256
Доктора наистина е решил да става милионер на гърба на пациентите си.

Накратко :
Отиваме на първичен преглед и да се запознаем, веднага изписва добавките, слага две торби на масата и обявява цена 600лв.
На прегледа назначава и изследвания за двамата след три месеца пиене на хапчета общо 1300лв .само изследванията.
Втори преглед, установява полип, трябва да се махне, процедурата излезе 1000лв.
Завишени нк клетки, вливките не ги броя щото свят ми се вие.
И още мога да разказвам но нищо няма да спечеля, не мога да върна времето назад.

Сега си мисля, Божее колко съм била проста, така да се набутам в неговите лапи. Но и той умее да бъде доста убедителен, всеки път казваше и обещаваше, че ще стане.
Резултат на 14 ден чхг 47,след два дни беше паднало.

В последствие разбрах, че лекарствата си ги зарежда от Турция, смятайте каква голяма надценка слага.
Чудя се и за резултатите от генетичните ни изследвания, уж са наред ама дали наистина е така, при разследването се установи, че голяма част от резултатите на пациентите не са били достоверни.

# 36
  • Мнения: 2 013
при разследването се установи, че голяма част от резултатите на пациентите не са били достоверни.

Като пишеш "разследване' имаш предвид полицейското разследване срещу него ли? До колкото зная са викали негови пациентки по списък.

# 37
  • Мнения: 4 005
Чудя се как така още работи тази клиника след всичко,което се изговори за нея.
И аз се сещам,че вървяха някакви репортажи за незаконна търговия с ембриони и яйцеклетки,при това и заразени.. Thinking

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Анджи,не се чуди за резултатите! Ние отидохме с ендометриоза която не минава по фонда,а аз не съм се й надявала. Емин обаче, без да сме го питали ни обясни как да фалшифицираме спермограмите, че да минем по фонда.
 Някой тук в темата беше отговорил,че това е практика във всички клиники. Проблема е,че той не ми предложи нужното лечение,а искаше по-бързо да му станем пациенти.
 За мен той е болестно амбициозен.
 Понеже бях вряла и кипяла относно ендометриоза,лечения и инвитро му зададох няколко явно неудобни въпроса та много се изнерви на това,че не седя да го гледам като теле.
 И Стефи, клиниката май вече не работи. Често минавам от там през работно време и винаги портите са заключени.

# 39
  • Мнения: 1 256
Маги, лекарската комисия която е водила проверката е установила, че изследвания като FSH, AMH, спермограма, NK клетки са силно занижени или завишени с цел да се точат повече пари от пациентите.
Освен това  за по специфичните изследвания, доктора  е декларирал, че работи с други две  лаборатории а договор с тях липсва.

Пипа, ние отидохме при него след първото ни ин витро, бяхме отчаяни и много наши приятели ни го препоръчаха, тогава имаше бум на бебета от Емин.
В последствие някои си признаха,че опит при него излиза между 15 000-20 000лв.говоря за по сложните случаи.
Клиниката в момента работи и доктора има доста пациентки, моя приятелка сега чака резултат от трета процедура при него .
Отдавна съм се отказала да я разубеждавам да не ходи при него.
За съжаление хората с репродуктивни проблеми са все повече а репродуктивните специалисти за Бургас и Варна са малко,доктора знае това.

# 40
  • Мнения: 380
Магдалена не съм рускиня а от македония
Леля ми е директор в инвитро клиника в Москва
Нищо от това което пишете не ми беше предложено и прави сте всеки си има глава ще ви пиша в октомври успех

# 41
  • Мнения: 80
от давна не съм влизала в бг мама - двете ми звездички са  не ми оставят никакво време ❤❤❤❤ И тези звездички изгряха НЕ благодарение на Емин - при него оставих надежда и към 25 000 лв ..... дааааа той е мнооого добър на точене на пари ... като не стана ми обеща  да ми търси донор, но ме забрави и добре че ме забрави .... Та си отидохме в солун  и резултатите са  вече на 16 месеца Simple Smile
Та моят съвет е ако имате пари време за губене и желание да ви гледа доктора  начумерено  отидете при емин (и бих добавила след събиране на информация и в другите родни клиники) Всички точат по един и същ начин пари от клиенти и фонд !  А са си аматьори в материята ....

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Вчера бяхме с бебока при тях. Една година и малко им бях пациент. Точно по онова време с проверките. пух, не ме викнаха. АМНто ми кърти тавана, на ММ спермограмата също. Настоявах за ин витро, но ми казаха не. Пък не е да не мога да си го платя. Или доктора е здраво би-полярен или нещо друго се случва.
 Лекарства, добавки....Нито веднъж не съм била задължавана. Даже си спомням, че сама си избирах добавки, доктора ги разглеждаше и коментирахме. На всеки въпрос съм получавала отговор. За мен тези хора работят. И бих препоръчала клиниката. Няма нужда да изпадам в повече подробности, но ще го кажа така: Ако моя близка, която ценя ме попита къде да отиде, то ще я пратя там.

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 12:11 от MeMyselfI

# 43
  • Варна
  • Мнения: 696
Има ли пациентки на доктора Simple Smile аз съм го посещавала преди година, а следващата ни предстои инвитро от Фонда и се чудя къде да го правя. Ние сме с мъжки фактор - той ни установи проблема и още тогава ни каза, че сме за инвитро - тогава ми се стори направо лудост .... Сега знам, че това ни е варианта ,,, и започна голямото чудене КЪДЕ Simple Smile Какво ще ме посъветвате? Доволни ли сте от неговата работа Simple Smile

# 44
  • UK
  • Мнения: 5 999
Има ли пациентки на доктора Simple Smile аз съм го посещавала преди година, а следващата ни предстои инвитро от Фонда и се чудя къде да го правя. Ние сме с мъжки фактор - той ни установи проблема и още тогава ни каза, че сме за инвитро - тогава ми се стори направо лудост .... Сега знам, че това ни е варианта ,,, и започна голямото чудене КЪДЕ Simple Smile Какво ще ме посъветвате? Доволни ли сте от неговата работа Simple Smile

Ако, прочетеш постовете дотук, както и предни теми за 'доктор и клиника', ще добиеш сама представа.  Успех!

Общи условия

Активация на акаунт