Медицински център 'Радост" - Варна - Мнения

  • 36 562
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 699
Чета всичко, просто не мога да повярвам, че никой не е доволен Sad иска ми се да се оставя в ръцете на един доктор и това е, не ми се мисли повече Sad

# 46
  • Мнения: 380
Мила аз ходя при др емин вече година мога да ти кажа че няма да ти направи инвитро докато не е сигурен че ще се получи дури ти да искаш.Мога да кажа че многу неща които се пишат не се вярни доктора е прекрасен човек и многу добър специялист.Винаги готов да помогне много пъти и не в работно време
Познавам и десетина жени кой го посещават но непишат тук защото ги нападат.Желая ти успех кадето и да отидеш но аз бих те посъветвала да си при др Емин

# 47
  • Варна
  • Мнения: 699
Благодаря Simple Smile Успех на всички Simple Smile Стискам палци скоро всички да сме мами Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 013
С риск да бъда квалифицирана като "нападаща", докато аз искам да дам друга гледна точка, ljubica1. Какво толкова лекувахте цяла една година, че не стигнахте до инвитро? Каквито и неща да са излезли все за 3 до 6 месеца могат да бъдат коригирани.

Аз правих операция на щитовидна жлеза и ми дадоха срок за изчакване преди следващо инвитро 3 месеца, след коремна операция срокът е 6 месеца, след скенер (облъчване) на малък таз е 6 месеца и каквото и друго да се сетя все е до 6 месеца някъде. Защо той не действа цяла една година?

И колко пари сте дали до момента?

Пак повтарям - искам просто да дам друга гледна точка - това е.

# 49
  • Мнения: 481
Здравейте,
напълно подкрепям Магдалена !!!!
Но за пореден път се уверявам, че за някои хора парите не са проблем - което е добре, но както пише Магдалена времето си минава и внимавайте, ако не дай боже опитът или опитите Ви са неуспешни и Д-ра в някой "хубав" ден, Ви препоръча донорска яйцеклетка - тогава парите няма да помогнат. Ако сте над 30 години чакането е пагубно, а при някои и за под 30 е така.

Каквото и да решите желая късмет и сполука !

# 50
  • Мнения: 380
Имах полип в матката и хормоните не бяха добре до сега дадох 3000 лева а от ноември до март не съм в българия сега хормоните ми се супер и април ще почвам
На 38 год съм и аз питах доктора за донорска яйцеклетка а той каза че си имам и всичко ще е на ред
Магдалена долго не бях срещала твой пост и мислих че нещата при теб са се случили
Желаяа ти многу многу успех

# 51
  • Мнения: 2 013
ljubica1, да, Слава Богу случиха се при мен нещата. В 7-ми месец съм. Аз се насочих директно към София и там успях. Като съм с много диагнози и генетичен мъжки фактор, който допълнително смъква шансовете за успех.

Дано и ти скоро да успееш. Късмет ти пожелавам.

# 52
  • Мнения: 1 698
Аз се чудя как при толкова разследвания, скандали и разкрития на този лекар все още му работи клиниката и как не са я затворили при толкова нередности?

# 53
  • Мнения: 380
Помисли ти сама казваш
Нищо от това което се говори не е вяарно но всеки има глава на раменете и срце да му подскаже каде му е мястото
Првото посещсние при др- Емин от всички писаници и аз бях резервирана но.....
Сега за нищо не бих го заменила не ми е взел ни стотинка повече от неопходимото
Желая успех на всички

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Ако всички изписаници бяха верни доктора щеше да е в затвора. Simple Smile
За мен той е моят доктор. Бебо е вече на 1, но ако видя нужда пак ще ида при Емин. И да много хора ходихме, много от нас успяха, но не пишем
 Просто писва да се дъвче едно и също.

# 55
  • Мнения: 380
Точно така

# 56
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ако всички изписаници бяха верни доктора щеше да е в затвора. Simple Smile
За мен той е моят доктор. Бебо е вече на 1, но ако видя нужда пак ще ида при Емин. И да много хора ходихме, много от нас успяха, но не пишем
 Просто писва да се дъвче едно и също.

А, аз не съм чула досега, да има поне 1 осъден доктор, а толкова, причиняват дори и смърт, по непредпазливост  Peace

# 57
  • Мнения: 380
Е стига вече

# 58
  • Мнения: 41
от давна не съм влизала в бг мама - двете ми звездички са  не ми оставят никакво време ❤❤❤❤ И тези звездички изгряха НЕ благодарение на Емин - при него оставих надежда и към 25 000 лв ..... дааааа той е мнооого добър на точене на пари ... като не стана ми обеща  да ми търси донор, но ме забрави и добре че ме забрави .... Та си отидохме в солун  и резултатите са  вече на 16 месеца Simple Smile
Та моят съвет е ако имате пари време за губене и желание да ви гледа доктора  начумерено  отидете при емин (и бих добавила след събиране на информация и в другите родни клиники) Всички точат по един и същ начин пари от клиенти и фонд !  А са си аматьори в материята ....
Здравей baby72,
Тези 25 000 лв от един опит при Емин ли са или от два? Как така толкова много пари  Shocked ?

# 59
  • Мнения: 380
Iskra 09 при   dr Емин инвитро излиза 5000 до 7000 лева

Общи условия

Активация на акаунт