Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Не исках нищо освен да си имам детенце. Иначе с ММ си отживяхме здравата преди да се оженим.



Awww. Simple Smile Няма нещо по-хубаво от това. Поздравления.

Страхотен аватар, с приятеля ми обожаваме зайци!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 14 478
Преди да си имате детенце какво ли може да правите?
Ами правете детето...усилено.
После като ревне през нощта ще ви пречи да правите второто... Mr. Green

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не всички деца реват през нощта.

# 18
  • Мнения: 14 478
Всички деца реват. Ако не реват през нощта, то реват през деня.
Даже възрастните реват, което е още по-отвратитерлно... Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Спи по много и до късно преди да имаш бебе.  Wink

Иначе 3 месеца преди това е добре да започнеш да пиеш фолиева киселина.

Друго за което се сещам, че е хубаво да направите, е да се ожените. Ако искате.
 Mr. Green
И да си купите апартамент, ако имате пари.
 Laughing

# 20
  • Мнения: 3 784
Преди да си имате детенце какво ли може да правите?
Ами правете детето...усилено.
После като ревне през нощта ще ви пречи да правите второто... Mr. Green

Това си го мисля и аз.  Laughing Най-отприщеният и див секс, като хвърлиш всички предпазни мерки и не ти пука за нищо, щото нали, предишната причина за предпазването вече е търсен ефект  Mr. Green - и - тъкмо си почнал, 'оп, вземе че стане още в началото на опитите - и край на купона.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 595

Няма такова нещо, което да ми липсва - да съжалявам, че не съм направила преди Врячето. Всичко, което съм искала да направя преди това, съм го направила... каквото не съм правила е било просто понеже никога е съм го желала. Но пък и късничко се захванах с бебене, де. Имах време бол.
Какво е най-важното нещо, което трябва да се направи преди бебето... да му се намери подходящ баща.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Какво според вас беше добра идея да започнете да правите преди да имате деца?
Всичко, което исках преди това го направих. Станах майка за първи път на 27г, съвсем осъзнато и планирано. Няма нещо, което да съм искала и да съм го пропуснала преди това, даже съжалявам, че не родих по-рано.
Това обаче съм аз, не слушай нас, попитай себе си и намери отговорите вътре в теб. Точно за теб самата те са единствените правилни. Като не забравяш, че е добре да имаш работа и дом преди да тръгнеш да създаваш деца.  Hug

# 23
  • Мнения: 179
Вземи шофьорска книжка. Много е полезно за майки с деца.

# 24
  • Мнения: 827
Нищо не ме е спирало да правя, след като родих първото си дете точно на 22 години. И учех, и работех, и пътувах, нищо не ми е липсвало.
Сега след 18 години не виждам нищо, което е трябвало да направя преди детето. Всичко може да се прави, детето не е болест или пречка.

Моите уважения!
Искрено се възхищавам на хора, които могат да съчетаят дете с учене и работа. И много правилно - реши ли човек за нещо, детето не е пречка.

# 25
  • Мнения: 14 478
Нищо не ме е спирало да правя, след като родих първото си дете точно на 22 години. И учех, и работех, и пътувах, нищо не ми е липсвало.
Сега след 18 години не виждам нищо, което е трябвало да направя преди детето. Всичко може да се прави, детето не е болест или пречка.

Моите уважения!
Искрено се възхищавам на хора, които могат да съчетаят дете с учене и работа. И много правилно - реши ли човек за нещо, детето не е пречка.
Твойте уважения трябва да изразиш на хората, които помагат на майката да върши всички гореизброени неща, докато се грижи за новородено бебе.
 Без подкрепа от близки нито учене, пътуване, хеле пък работене може да се случи с пеленаче.

# 26
  • Мнения: 12 473
Единственото, за което съжалявам, че не ми се се случи преди да родя - е това, да се опозная, приема и центрирам в себе си.
Но пък така е трябвало да стане. Peace

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Твойте уважения трябва да изразиш на хората, които помагат на майката да върши всички гореизброени неща, докато се грижи за новородено бебе.
 Без подкрепа от близки нито учене, пътуване, хеле пък работене може да се случи с пеленаче.
И за двете деца имах една година майчинство и пеленаче не съм оставяла за да уча и работя. При първото имах помощ, понеже учех в друг град, но при второто - никой не ни е помагал. Двете ни деца имат не само майка.

# 28
  • Мнения: 14 478
Двете ни деца имат не само майка.
Ами нали и аз това казвам. Че близките хора помагат,  иначе не може да работиш, докато гледаш пеленаче.
Макар че аз И това съм правила, но не го пожелавам  на никой...

# 29
  • Мнения: 3 784
Някои професии са по-съвместими от други с отглеждането на дете.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт