ВТОРИ КЛАС 2016/17 (набор 2008) - Тема 7

  • 89 695
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Леле, Хана, детето ти се е справило чудесно с писането ! Браво !
Благодаря, и аз мисля, че се справя, разказът е структуриран добре, има завършеност.
Правописа ще го преглътна за сега Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 239
Ама съдържанието му...

# 62
  • София
  • Мнения: 588
Здравейте,

Моето дете реши, че и юли ще ходи на занималня, но не така редовно както юни Simple Smile . Чете няколко книги едновременно, защото всичките й харесвали...: Пипи, Хитър Петър, Мили бате, Приказки по телефона. Междувременно в занималнята учат таблицата, правят диктовки на думите по английски, които са взели през годината и попълват разни помагала... Вечер игра на пясъчника с бебетата... Вчера едно от тях й хвърли пясък в окото и съм вадила половин час пясък... Добре че бързо отшумя...

Чака август и морето с нетърпение вече...

# 63
  • Мнения: 16
Здравейте дами,

Моя юнак също чете , но винаги с много уговорки, определено предпочита задачите. Таблицата за умножение я знае до 5. Гледам, че в сборника (за 2 клас), който имаме, паралелно се изучава умножение и деление, което го затруднява.

Вашите деца посещават ли допълнително курсове по английски език? Ако има доволни от някоя школа, моля за препоръка.

Хана, момиченцето ти пише много добре, браво на нея Simple Smile Книжката "Лятно приятелче" изглежда забавна и интересна  Peace Приятен юлски ден от мен!



# 64
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Дневник още не е започнал да води. Обмислям още как да бъде оформен.  


Малкият ми син ще бъде четвърти клас,но това е читателския му дневник от лятото между първи и втори клас http://svetlaem.snimka.bg/education/chitatelski-dnevnik-na-svetli-1.810473.0.big -ако ви допадне,ползвайте идеята  Hug Госпожата държеше първите им дневници да са си направени от тях,а не да попълват готови,затова е такъв...На моето не му харесва да рисува макар че може ,а и у дома имаме цветен принтер,та и затова повечето е с картинки от книгите...
Шаблонът,по който да се попълва
Скрит текст:
Заглавие
Автор
Герои
Хареса ми
Не ми хареса
Илюстрация или картинка
е предварително зададен от госпожата,вие може да си измислите друго...

# 65
  • София
  • Мнения: 7 673
Светле, и на Оги беше разкошен дневникът. Пусни и него, да му се порадвам пак.  Hug

# 66
  • Мнения: 1 578
svetlaem, много хубав читателски дневник е направил синът ти!  Heart Eyes

# 67
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Светле, и на Оги беше разкошен дневникът. Пусни и него, да му се порадвам пак.  Hug

От неговите,защото са тамън 4 -5 броя имам сканирани само отделни части,просто явно ме е домързяло да сканивам целите   Embarassed От тук нататък http://svetlaem.snimka.bg/education/uchenicheski-raboti.516433.20344757.big са няколко странички от дневника на големия ми син-шаблона е един и същ,защото и двете ми деца са били при една и съща учителка.

# 68
  • Мнения: 8 701
Много хубави дневници / точчно като "едно време"/ Grinning. Нашата госпожа, не е задала попълването на читателски дневник. Нямаме и някакви други задания за лятото /освен четене/ и много ме е яд, защото когато госпожата възложи нещо се приема като домашна /задължение/, а когато майката - като наказание.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Много хубави дневници! Чудесно попълнени и с хубави книжки  Heart Eyes
Нашата госпожа даде модел за читателски дневник, почти същия като показания, като има ред - Препоръчай на приятел и нарисувани 5 звездички, които трябва да се оцветят, според това, до колко се е харесала книгата.

# 70
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Хана, направо неоготик тема е захванала щерка ти!  Laughing

# 71
  • Мнения: 1 633
Дневник още не е започнал да води. Обмислям още как да бъде оформен.  


Малкият ми син ще бъде четвърти клас,но това е читателския му дневник от лятото между първи и втори клас http://svetlaem.snimka.bg/education/chitatelski-dnevnik-na-svetli-1.810473.0.big -ако ви допадне,ползвайте идеята  Hug Госпожата държеше първите им дневници да са си направени от тях,а не да попълват готови,затова е такъв...На моето не му харесва да рисува макар че може ,а и у дома имаме цветен принтер,та и затова повечето е с картинки от книгите...
Шаблонът,по който да се попълва
Скрит текст:
Заглавие
Автор
Герои
Хареса ми
Не ми хареса
Илюстрация или картинка
е предварително зададен от госпожата,вие може да си измислите друго...



Много благодаря!

# 72
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аз бих добавила и нещо като речник. Много зор видя щерката с Патиланците и сега не иска да я чете. С някои от приказките също среща затруднения заради остарелите думи и фрази. Ще взема да взаимствам. Пък да видим какво ще се получи и дали ще го попълва.

# 73
  • Мнения: 549
...
Умник-математик,
сборник по математика да извънкласна работа за 2 клас.
Автори: Надя Кръстева, Мария Томова, Детелина Найденова.

Как изглежда този сборник, къде може да се намери? Не го откривам онлайн. Моля за линк, ако е възможно

# 74
  • Мнения: 180
Здравейте мами ☺
И аз да се включа с една ваканционна бивша първокласничка ☺
Ходи на танцова академия по цял ден,но там четат книгите за лятото и пишат по сборниците , които госпожата даде. Иначе от 10 книги вече е прочела 4 и започва номер 5 . Мисля , че добре де справя във времето. При нея приказките вървят , но с Пипи голям зор видя , много й беше интересна в началото и после всичко се обърна ,такъв зор с нея видяхме....

Общи условия

Активация на акаунт