МУ или СУ

  • 8 287
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 870
Аз завършвам фармация в МУ и сега да кандидатствам пак бих се записала там.... няма база за сравнение със СУ. Да, има си недостатъци като всеки друг университет, не всичко е перфектно, но със сигурност е по-добрият избор! Има и зубъри, има и всякакви, това вече е твой личен избор... аз никога не съм можела да уча на изуст, но ето че стигнах до края  Grinning Късали са ме само 2-3 пъти за тези 5 години при учене с разбиране. Има и кофти преподаватели, има и много готини - и не са само стари лаври. Факултетът по фармация не случайно е първият в България и никой друг не може да предостави такива знания, за мен няма база за сравнение. И сред колегите се гледа с друго око на тези, които са завършили във "факултета" - повечето работодатели го приемат като единственото място, където се учи, защото когато те са завършвали е било наистина единственото място за фармация.  Peace
Ако имаш някакви въпроси питай и успех с кандидатстването, каквото и да решиш!

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 4 787
До средата на декември ще стане ясно какви ще са промените.
Те вече са ясни, очакваме потвърждение, което е сигурно както чувам.  Peace Отпада екологията, останалите теми са разбити и вместо 3 май ще пишат 6 въпроса. А дали ще ги искат пак точно по учебника - това не знам.

Общи условия

Активация на акаунт