Аватарни игри 24

  • 24 350
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 756
Lady Brinne, благодаря за снимката!  bouquet

# 16
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Дарче, страхотна тема  Hug

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Lady Brinne, благодаря за снимката!  bouquet

Моля  Hug

Дар
, много хубава нова тема.  bouquet

Аз съм със светлокестенява коса, но от година се боядисвам по-светло - та сега съм руса.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз никога не съм се боядисвала и не мисля да го правя преди да почнат белите косми. Grinning Обожавам цвета на косата си - тъмничка уж, но на светло са си русоляви доста кичури, а през лятото стават даже повече русите кичури. Heart Eyes Heart Eyes

Чудя се какво да измисля за тази тема. Айде, утре, след последния изпит ще го мисля. Party

# 19
  • Мнения: 5 128
Тинче, успех на утрешния изпит!  Hug

# 20
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Дар благодаря за новата тема  bouquet Влизам в нея и ,о изненада, в началния пост на Дарчето две от картинките ми в комбинацията. WhistlingСмених я набързо.
Грийни,Булгари чудесен старт сте дали  Heart Eyes Грийни все едн мен си описала.....брюнетка пристрастена към кафето и шоколада  Blush
Булгари поста за блиц играта кога да чакаме?

Ето и моето участие в играта



# 21
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата, Дарче! Hug

Благодаря на всички за милите думи и топлото посрещане! Heart Eyes Дори не съм предполагала, че моята липса би се забелязала. Много ме трогнахте! Благодаря ви!!! Hug

Тинче, късмет на изпита! Hug

Кари, дано наистина този разкош, както го описваш, продължи при вас! Hug

Брюнетка съм и никога не съм се боядисвала. Искало ми се е да стана червенокоса, но така и не се реших, а с времето и желанието намаля, та в момента съм доволна от начина, по който изглежда косата ми. Flutter

# 22
  • Мнения: 14 418
Запис на втора старица на темата Sad
Лаленце,привет! bouquet

# 23
  • Мнения: 5 128
Сосче, хайде включвай се в новата задача  Hug
Лале, момичета, благодаря  Hug

# 24
  • Мнения: 1 889
За блиц играта чакам Диди.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 113
Блаагодаря за новата тема, Дар Hug
Минавам съвсем набързо да се запиша, да не пропусна като миналия път Grinning
Видях красиви кимбинации, аз още се чудя моята само на един цвят коса ли да я правя или да включа и трите Grinning

# 26
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Дар, благодаря за темата, супер е  Hug
Булгари, благодаря ти, че ме изчака, ето и комбинацията ми:



# 27
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
много сладурска

# 28
  • София
  • Мнения: 5 334
Благодаря, момичета! Hug
На мен ми се появи някаква идея за темата - да комбинирам едно мое много любимо нещо - ама ще го направя утре вечер най-рано. Grinning Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 255
Оо да, много й е сладурска тази комбинация на Диди! Помня я Heart Eyes

Лаленце, косата прави страхотен контраст с очите ти. Много си чаровна Heart Eyes

Аз като по-млада имах руса коса, но един ден реших да се боядисам по-тъмна, но не ми ходеше,защото съм с много светла кожа. После изсветлих малко, после още малко и още малко....и в един момент бях съвсем светло руса. Боядисването, обаче изтощи косата ми и в един момент спрях. Сега съм с ествествен цвят на косата, но той далеч не е това, което беше преди да започна да се боядисвам. Много потъмня Sly Ще ми се леко да я изсветля, но пък не искам да пак да я изтощавам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт