За или против обрязването

  • 31 648
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
 На мене ми е интересно колко от тези, които са твърдо против са имали опит с обрязан мъж, че да могат да сравнят? Айде пробвайте и тогава ще говорим.

Относно хигиената... и хирурзите си мият ръцете преди операция, ама не оперират с пръстени нали?
Аз мисля че ако такава процедура се прави трябва докато детето е преди пубертета - иначе заздравяването ще е по-неприятно от физиологична гледна точка.

Не знам какви са тия истории за писъци и прочие - това е стандартна процедура, която се прави от хирург в стерилна обстановка и с нужната упойка, не като по филмите равинът на селския сбор. Те децата и на зъболекар като ходят пищят, ама дайте да не ги водим и да им изпадат зъбите!

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А ако сме пробвали, какво? Нищо по-различно няма. Не е нещо уникално или специално.

# 32
  • Мнения: 1 242
 На мене ми е интересно колко от тези, които са твърдо против са имали опит с обрязан мъж, че да могат да сравнят? Айде пробвайте и тогава ще говорим.

Относно хигиената... и хирурзите си мият ръцете преди операция, ама не оперират с пръстени нали?
Аз мисля че ако такава процедура се прави трябва докато детето е преди пубертета - иначе заздравяването ще е по-неприятно от физиологична гледна точка.

Не знам какви са тия истории за писъци и прочие - това е стандартна процедура, която се прави от хирург в стерилна обстановка и с нужната упойка, не като по филмите равинът на селския сбор. Те децата и на зъболекар като ходят пищят, ама дайте да не ги водим и да им изпадат зъбите!

Да имаше писъци,бебето ми беше на 3 седмици и не се слага упойка на такова бебе!!!!
Всеки съди от собствената си камбанария,докато не го сподели.

# 33
  • Мнения: 2 309
 На мене ми е интересно колко от тези, които са твърдо против са имали опит с обрязан мъж, че да могат да сравнят? Айде пробвайте и тогава ще говорим.

Твоят опит какъв е? Усещаш го по-добре? Не ти мирише или незнам си какво? Осветли ни! Заюото ние и да сме имали не го тръбим из форумите или пък най-малкото разликата е единствено естетическа!

# 34
  • София
  • Мнения: 29 146
Скрит текст:
На мене ми е интересно колко от тези, които са твърдо против са имали опит с обрязан мъж, че да могат да сравнят? Айде пробвайте и тогава ще говорим.

Относно хигиената... и хирурзите си мият ръцете преди операция, ама не оперират с пръстени нали?
Аз мисля че ако такава процедура се прави трябва докато детето е преди пубертета - иначе заздравяването ще е по-неприятно от физиологична гледна точка.

Не знам какви са тия истории за писъци и прочие - това е стандартна процедура, която се прави от хирург в стерилна обстановка и с нужната упойка, не като по филмите равинът на селския сбор. Те децата и на зъболекар като ходят пищят, ама дайте да не ги водим и да им изпадат зъбите!
Ти за какво пусна темата? Ако си искала да получиш само потупвания по гърба, да беше казала, че отговори "против" не приемаш.

ПП Да ти имам сравнението – хирурзите не се раждат с пръстени.

# 35
  • Мнения: 4 500
Ще ви замоля някой да ми каже - каква е разликата от това правиш секс с обрязан мъж спрямо този с необрязан?
Питам сериозно.

# 36
  • София
  • Мнения: 29 146
Що? И ти като авторката си се загрижила за бъдещото удоволствие на евентуалната бъдеща снаха?  Mr. Green Свекървите трябва да се учат от нея.

# 37
  • Мнения: 2 309
Както казах по-горе за жената е чисто естетически! Да го кажем просто- необрязаният член е сякаш главата на костенурка или както бяха казали някъде "като шар пей", докато обрязаният прилича на гъбка!  Laughing

# 38
  • Мнения: 14
Ще ви замоля някой да ми каже - каква е разликата от това правиш секс с обрязан мъж спрямо този с необрязан?
Питам сериозно.

Мирише по-малко защото не се задържат разни неща под кожата, това е главно разликата за жената. А и кожата не се пречка при някои процедури Wink

Що? И ти като авторката си се загрижила за бъдещото удоволствие на евентуалната бъдеща снаха?  Mr. Green Свекървите трябва да се учат от нея.

Ами да, ако ще получи повече свирки в живота така, ще ви благодарен Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 309
Ще ви замоля някой да ми каже - каква е разликата от това правиш секс с обрязан мъж спрямо този с необрязан?
Питам сериозно.

Мирише по-малко защото не се задържат разни неща под кожата, това е главно разликата за жената. А и кожата не се пречка при някои процедури Wink

Joy Joy Joy няма такова нещо! Незнам с какви мъже си спала, но аз лично гледам да имат добра лична хигиена, а не дали е обрязан или не! Пък има жени,които не правят свирки, ако ще не само да е обрязан, пък и покрит със злато!  Joy Joy Joy Joy Joy То бива-бива, ама  чак пък толкова...

# 40
  • Мнения: 4 500
Що? И ти като авторката си се загрижила за бъдещото удоволствие на евентуалната бъдеща снаха?  Mr. Green Свекървите трябва да се учат от нея.
Не, не съм се загрижила за ничие удоволствие. Питах от чисто любопитство без никакъв скрит замисъл.

# 41
  • Мнения: 14

Цитат
Joy Joy Joy няма такова нещо! Незнам с какви мъже си спала, но аз лично гледам да имат добра лична хигиена, а не дали е обрязан или не! Пък има жени,които не правят свирки, ако ще не само да е обрязан, пък и покрит със злато!  Joy Joy Joy Joy Joy То бива-бива, ама  чак пък толкова...

Както казах по-горе, мъжът ми е чистоплътен и нямам оплаквания от хигиената му. Разликата е ако непринудено решите да правите секс и няма душ наблизо...

# 42
  • Мнения: 4 500
Че къде са тия жени, дет не правят свирки?  Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 14
Че къде са тия жени, дет не правят свирки?  Mr. Green Mr. Green
и как не ги е изтребила еволюцията...

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 890
Момичета защо си мислите, че обрязаните са с по-добра хигиена? Препуциума предпазва главата на пениса още от самото раждане на мъжа. Отначало той е сраснат за главата и с течение на времето се отпуска. Функцията му е да предпазва главата, пикочния канал. Именно тази кожичка предпазва от замърсявания и попадане на такива върху главата и/или в пикочния канал. При бебетата например препуциума се отпуска само, за да уринира детето, като защитава от навлизането на изпражнения и др. по главата или в пикочния канал. Един член с глава покрита от препуциум е по-хигиеничен от такъв, който е оголен и нищо не предпазва главата и канала. Отделно от това необрязания пенис е далеч по-чувствителен при секс от обрязания такъв.

Общи условия

Активация на акаунт