ЕВРО 2016

  • 65 116
  • 601
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 30 142
И отново в последните минути на мача.

# 241
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Как завърши мача, че не можах да гледам?

# 242
  • София
  • Мнения: 5 334
Как завърши мача, че не можах да гледам?
2:1 за Англия, които вкараха в последната минута. А първият им гол беше от засада. Crossing Arms Crossing Arms

# 243
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Тенкс.
Не ги харесвам и аз англичаните, и първенството им не гледам.

# 244
  • Мнения: 484
Как завърши мача, че не можах да гледам?
2:1 за Англия, които вкараха в последната минута. А първият им гол беше от засада. Crossing Arms Crossing Arms
Според русата патка от студиото на БНТ нямало засада. Close  При вторият им гол не ми хареса как се сблъскаха.

# 245
  • София
  • Мнения: 27 181
Така че в тази група нещата изглеждат ясни. Франция е абсолютния фаворит, със сигурност 1-во място в групата, втори вероятно ще са швейцарците, но в следващата фаза ще отпаднат още в първия мач. Същата съдба очаква и румънците, ако по някакво чудо се класират.

Швейцария е силен отбор. Като нищо ще извъртят равен с Франция, които няма да се напрягат и ще съхраняват сили. Швайците категорично надиграха румънците и само малшанса им попречи да спечелят (а да и безумните изпълнения на Шакири, който да си ходи в Косово). Отделно аз не виждам и с тази игра как мамалигите ще бият шиптерите.
Иначе Швейцария ако завърши на 2 място в групата си (което е най-логичното с оглед класта на отборите и изходните им позиции) ще играе на 1/8 финал срещу Полша най-вероятно (втория от група C), а при един такъв мач аз не бих се осмелил да давам смела прогноза. 50 на 50 за мен, хайде може би 55 на 45 за Полша заради Лева и Милик, но най-вероятно ще има продължения. Така че един измежду Швейцария/Полша ще е на 1/4 финал на това ЕП.

# 246
  • София
  • Мнения: 27 181
А първият им гол беше от засада. Crossing Arms Crossing Arms[/i][/center]

Нямаше засада, защото с топката игра защитник на Уелс.

Иначе срещата бе умряла работа. Въпреки трите гола (много левашки попадения) това бе един от най-слабите мачове на първенството.
Сега обаче Украйна и малката Англия счупиха тъпомера. Ужасно скучно 1 полувреме.

# 247
  • София
  • Мнения: 5 334
А първият им гол беше от засада. Crossing Arms Crossing Arms[/i][/center]

Нямаше засада, защото с топката игра защитник на Уелс.

Иначе срещата бе умряла работа. Въпреки трите гола (много левашки попадения) това бе един от най-слабите мачове на първенството.
Сега обаче Украйна и малката Англия счупиха тъпомера. Ужасно скучно 1 полувреме.
Аз не гледах повторенията, за съжаление, защото точно тогава ми звънна телефонът, но ми се стори засада. Rolling Eyes

На мен снощният мач Франция-Албания ми беше най-скучният. Такова прозяване отдавна не бях имала. Crossing Arms

# 248
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И коментатора заспа от тъпня.  Tired

# 249
  • sf
  • Мнения: 10 156
Чакам с нетърпение довечера, силно се надявам Германия да изтърве Полша.  Mr. Green

Ха, градушка  Crazy

# 250
  • София
  • Мнения: 11 472
Как завърши мача, че не можах да гледам?
2:1 за Англия, които вкараха в последната минута. А първият им гол беше от засада. Crossing Arms Crossing Arms

Не, нямаше засада, топката се отби в защитник на Уелс и правилото е, че в тоя случай няма засада

# 251
  • София
  • Мнения: 11 472
Счупиха тъпомера- грънци! Историческа победа на Северна Ирландия и тия говеда от Украйна си заминават при Кличко и при Майдана!

# 252
  • Мнения: X
Приятно гледане на мача. Какви са вашите прогнози? И да се оплача, че ММ не гледа футбол, взе си лаптопа и в спалнята ще гледа филм, а как ми се иска да съм си в България и да гледам Европейското с компания...

# 253
  • Мнения: 3 390
Започва мача Левандовски срещу Подолски ...
Давай Полша -смажи ги ... Grinning

Последна редакция: чт, 16 юни 2016, 22:20 от vasilena***

# 254
  • sf
  • Мнения: 10 156
Надявам се поне на равен, но за жалост мисля,че германците ще бият.

Общи условия

Активация на акаунт