ЕВРО 2016

  • 65 071
  • 601
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 11 471
Нищо не казвате за развитието на Русия - Словакия Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 196
  • Мнения: 3 495
Нищо не казвате за развитието на Русия - Словакия Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Вие кажете как е, аз работя и не мога да гледам. Толкова ли са зле братушките?

# 197
  • София
  • Мнения: 11 471
До момента е 2:0 за Словакия; и аз не го гледам, така че оценка трудно мога да дам, мисля сам по себе си  резултатът говори за играта им.....

# 198
  • София
  • Мнения: 30 142
Не мога да гледам мача, следя само резултата, но предвид последните събития около Русия, не се учудвам. Нормално е да им се отрази на играта.

# 199
  • София
  • Мнения: 11 471
Кои те? Хулиганските изяви на феновете им?! Абсурд...

# 200
  • София
  • Мнения: 30 142
Кои те? Хулиганските изяви на феновете им?! Абсурд...

Условната дисквалификация на Русия. Руският футболен съюз беше глобен. Няма как това да не се е отразило на отбора. Решението беше оповестено вчера, като не се знаеше, какво точно ще се реши. Очакваше се и директна дисквалификация. Няма как да очакваш "присъда" и да си спокоен.

В крайна сметка в боя са участвали 2 страни, а само едната е наказана.

# 201
  • София
  • Мнения: 11 471
Мислиш ли? Според мен беше ясно, че няма да ги извадят. Отделно, в такива ситуации правило е отбора да се държи малко "на тъмно", за да не се повлияят негативно. Сега, верно че вече всички имат смартфони и нет, но...
Да видим Уелс - Англия утре и ще разберем истината. Инак стискам палци сборная да продължи!

# 202
  • София
  • Мнения: 30 142
Колкото и да са били сигурни, само шумотевицата около тях им стига. Да не говорим, че нямаше как да са 100% сигурни.

Интересно ми е, дали играта на руснаците се различава коренно от играта им в първия мач?!

# 203
  • София
  • Мнения: 11 471
Като цяло двата отбора не са нищо особено, но са руснаците определено са по-зле.

# 204
  • София
  • Мнения: 30 142
Като цяло двата отбора не са нищо особено, но са руснаците определено са по-зле.

Ясно т.е. нищо не губя, че не гледам.

# 205
  • София
  • Мнения: 27 167
Проблема с руснаците е, че нямат много креативност напред. Слабо поколение имат. Когато се руши играта е по-лесно отколкото да се гради, а срещу Словакия те трябваше да контролират топката и да търсят гол и победа, докато срещу Англия играха в защита и на контра ако върже нещо.

# 206
  • Мнения: 6 301
Не съм гледал мача Русия-Словакия, в работно време беше, но много се радвам, че руснаците са паднали. Хубаво ще бъде и да им отнемат домакинството за следващото световно.
Румънците разочароваха. Макар че взеха точка /от дузпа/, стояха значително по-зле, отколкото срещу Франция, когато, макар че паднаха, играха по-добре. С тази игра не ги виждам да продължат напред.
Швейцарците също не стават, не могат да бележат, създадоха много положения, а точно пред завършващия удар като се засуетят, като загубят време и им отнемат топката. Със сигурност ще паднат от Франция и ще си останат с 4 точки. Румънците, ако бият Албания, ще станат и те с 4, но вероятно албанците ще се хвърлят яко, защото остават иначе абсолютен аутсайдер. С тази игра на румънците не и за вярване, че ще бият Албания.

Така че в тази група нещата изглеждат ясни. Франция е абсолютния фаворит, със сигурност 1-во място в групата, втори вероятно ще са швейцарците, но в следващата фаза ще отпаднат още в първия мач. Същата съдба очаква и румънците, ако по някакво чудо се класират.

# 207
  • София
  • Мнения: 11 471
Румънците, ако бият Албания последния мач, стават с 4 точки и като едното нищо си се класират - трети в групата.

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 16 111

Днес искам французите да паднат. Те са ми най-противният възможен отбор.
Да видим  newsm78
Оххх,не ги понасям.....гадни са ми много!

# 209
  • София
  • Мнения: 11 471

Днес искам французите да паднат. Те са ми най-противният възможен отбор.
Да видим  newsm78
Оххх,не ги понасям.....гадни са ми много!
Е, а дано, ама... засега е 0:0, Албания удари греда, но....

Общи условия

Активация на акаунт