ЕВРО 2016

  • 64 991
  • 601
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са вашите фаворити?

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

# 255
  • Мнения: 175
Иска ми се да видим мач с повече от 3 гола. И ако може, да не бъдат отбелязани около/след 90-та минута. Laughing

# 256
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Приятно гледане на мача. Какви са вашите прогнози? И да се оплача, че ММ не гледа футбол, взе си лаптопа и в спалнята ще гледа филм, а как ми се иска да съм си в България и да гледам Европейското с компания...

Оффф, горката. Кви са такива тия мъже?  Crossing Arms

# 257
  • София
  • Мнения: 11 457
Иска ми се Полша да бие, но прогнозирам 3:1 за Германия.

# 258
  • Мнения: X
Май всички сме за Полша, в това число и аз. Категорично не искам Германия да стане европейски шампион, дори бих преглътнала Англия или Франция, само не и футбалерите на Мути...

# 259
  • Мнения: 89
На Италия не само футболът е страхотен, а също и музиката, кухнята, плажовете, модата, че дори и някои коли - Ферари и Ламборджини.
С две ръце подкрепям!  Peace


....и жените, в месеца поне два пъти съм в Италия, жените в северната им част са страхотни, тела, лица, подръжка....на юг-не.
Французойките.....мнооооо зле Simple Smile

По темата: очаквам шампиона да е измежду Италия, Испания, Хърватия и.......знам ли, може би Германия.

# 260
  • Мнения: 6 269

Французойките.....мнооооо зле Simple Smile

Стига бе, ти мъ уби. Що да са зле?
Вие пък с тези поляци. Аз пък исках Германия да бие. И в началото имаха такова превъзходство, че се чудех как още не са вкарали. Като минаха 20-25 минути обаче се разбра, че много трудно ще вкарат, а пък още преди средата на второто полувреме вече знаех, че ще свърши 0:0. Личеше си.

Като гледам как всички харесваме италианските работи, значи би трябвало повечето да сме за Италия, пък не забелязвам такова нещо.

# 261
  • Мнения: 89
Абе не е тази темата...зле са, не са подържат, запуснати са, окосмени, задници декар, разбира се това е обшата картинка, не може да се сложат всички под един знаменател. В Италия, ако съм два-три пъти в месеца, в Франция съм всяка седмица минимум 2-3 дни.
Дано и Турция си замине по-скоро от шампионата.

# 262
  • Мнения: 7 847
Как свърши мача Италия - Швеция?

Едит: Видях Италаияяяяяя с 1на 0. Бравооо!

# 263
  • София
  • Мнения: 27 021
Турците са много зле. Засега заедно с шведите спорят за най-безличен отбор на това европейско. Шведите поне имат 1 точка след автогол и 0 удара в очертанията на вратата за 180 мин. игра.  Laughing

# 264
  • DE
  • Мнения: 9 068
Обече Пике е радост за окото  Flutter

# 265
  • София
  • Мнения: 11 457
Турците са много зле. Засега заедно с шведите спорят за най-безличен отбор на това европейско. Шведите поне имат 1 точка след автогол и 0 удара в очертанията на вратата за 180 мин. игра.  Laughing
И заедно с Украйнците смотани: 0-4 голова разлика  hahaha Twisted Evil Twisted Evil

# 266
  • Мнения: X
Обече Пике е радост за окото  Flutter

Тя Шакира затова го лапна и набързо заряза годеника си, с който бяха заедно над 10 год...хитруша Crazy

# 267
  • София
  • Мнения: 27 021
Турците са много зле. Засега заедно с шведите спорят за най-безличен отбор на това европейско. Шведите поне имат 1 точка след автогол и 0 удара в очертанията на вратата за 180 мин. игра.  Laughing
И заедно с Украйнците смотани: 0-4 голова разлика  hahaha Twisted Evil Twisted Evil

О, да. забравих ги тия. Срещу немците играха добре, особено първото полувреме, но това срещу Северна Ирландия бе истинска мъка.

# 268
  • София
  • Мнения: 30 085
Турците са много зле. Засега заедно с шведите спорят за най-безличен отбор на това европейско. Шведите поне имат 1 точка след автогол и 0 удара в очертанията на вратата за 180 мин. игра.  Laughing

Шведите са прецедент. Имат 1 точка без гол и с нито един удар във вратата на противника. Joy Joy Joy

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 15 701
Време е за футбол и бира  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт