ЕВРО 2016

  • 65 046
  • 601
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 30 107
Голяма антиреклама за производителя на екипи на швейцарците, колко тениски изпокъсаха вече им загубих бройката  Crazy , само на един 3 пъти  Shocked Mr. Green

И аз това си помислих. Laughing

Румъния-Албания 0:1
Швейцария-Франция 0:0

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Ахааа,ясно за резултатите.
Франсе,надоле  Mr. Green

# 302
  • София
  • Мнения: 30 107
Ахааа,ясно за резултатите.
Франсе,надоле  Mr. Green

Не, просто се пазеха. Пайе го вкараха накрая, за да го раздвижат малко и той удари греда. Според мен играха спокойно и си пазеха силите. Peace

# 303
  • Мнения: 11 535
Ахааа,ясно за резултатите.
Франсе,надоле  Mr. Green
А, що надоле? Те си остават първи в групата.

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Щот  Naughty я не люблю Франсе  Peace
Нищо друго!
Просто не ме кефят,по никакъв начин  Peace

# 305
  • София
  • Мнения: 30 107
То и на мен не са ми любимци, ама вкарват и си осигуриха класиране.

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
мм,чии как....все пак европейското е във Франция  Peace

# 307
  • София
  • Мнения: 30 107
мм,чии как....все пак европейското е във Франция  Peace

Къде с можене, къде с късмет, къде с помощ .... така ще е. Peace

# 308
  • Мнения: 11 535
Е, за домакините винаги има по едно рамо.
Още си спомням как съдиите мощно подпряха бразилците в мача с Хърватия на откриването на Световното през 2014.

# 309
  • Мнения: 89
Щот  Naughty я не люблю Франсе  Peace
Нищо друго!
Просто не ме кефят,по никакъв начин  Peace

.....споделям напълно некефенето:)

# 310
  • Мнения: 31 127
И аз не харесвам Франция.

# 311
  • Мнения: 5 052
И аз съм анти франсета  Mr. Green

Много тъпо с тея мачове по едно и също време. Вчера гледахме албанците и румънците. Като чета по сайтове и форуми, добре сме направили.

Какво нещо е съдбата. Руснаците ще трябва да стискат палци на англетата срещу Словакия, че да се класират  Laughing

Забравих да пиша онази вечер. Испанците се разиграха. От досега видяното смятам, че само италианците могат да им се противопоставят.

Интересни са ми и мойте хора. Унгарците имам предвид. Групата им се заплете, а изглеждаше скучновата в началото.

# 312
  • София
  • Мнения: 11 464
Аз гледах и двата - с два прозореца на компа. Не съм учуден от хикса, не харесвам французите.
Направо не успях да повярвам на загубата на Румъния, два балкански отбора, единият от които с манталитет по-близък до нашия...

Довечера Русия не само ще стиска палци на Англия, но преди всичко ще трябва да се постарае да бие Уелс - ако това стане, Сборная си гарантира място на осминафиналите (с 4 т.), ако ли не - няма да ги грее особено изхода от Словакия - Англия....

# 313
  • Мнения: 5 052
Не съм много убедена, че да биеш Уелс е лесна задача. Отборът на Русия беше добър преди години, но сега..поостаряха си състезателите, а и по-опасното за тях е, че отборът не се подмладява, а световното (в Русия) чука на вратата. Малко са състезателите под 27 г., а и треньорът им залага на сигурното. Сигурното най-често е над 30-32, та дори и на 34...

# 314
  • Мнения: 6 295
Не знам защо такива франкомразци сте се извъдили всички тук Shocked Франция игра добре; мачът, макар и да свърши 0:0, беше интересен и динамичен и напротив, нямаха късмет франсетата, а не че късметът им помагал - греда удариха, имаха чисти положения, по принцип трябваше да спечелят. Швейцарците и те играха открит и приятен футбол, не се дръпнаха в глуха защита.
Особено ярко се виждаше контраста между двата мача, тъй като се играха едновременно - като превключиш на Румъния - Албания, веднага се виждаше много по-бавното темпо там, много по-ниската класа.
Румънците нищо особено не показаха, много слаби и заслужено отпадат и остават на последно място. И двата им гола на първенството са от дузпи, те са може би най-слабо представилия се отбор на това първенство.

Франция заслужено са първи в групата и не съм видял да са ги подпирали съдии. С тази игра определено са един от фаворитите за титлата. В този мач не им и трябваше въобще да се напъват, но въпреки това играха много добре и само шанса помогна на швейцарците да вземат точката.

Общи условия

Активация на акаунт