СепТемвриЙскатА Мама доБра шАри ПъстРи яйчИца за ПослушнИте ДецА!!!

  • 10 122
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 255
Не знам защо редовно го мислят за момиче. На теб прилича ли ти ? Simple Smile

НЕ  no И моя хубостник все се чудя защо му викат, че е момиченце ... с таз бандитска муцуна  Rolling Eyes ама все казват, че щото бил с дълга коса  #Crazy ... Аз пък последно по косата бих определила кое е момченце или момиченце, ама нейсе  newsm78
А каката пораснала и тя ... щом си я "измамила" да се снима пак ще успееш  hahaha

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Не знам защо редовно го мислят за момиче. На теб прилича ли ти ? Simple Smile

НЕ  no И моя хубостник все се чудя защо му викат, че е момиченце ... с таз бандитска муцуна  Rolling Eyes ама все казват, че щото бил с дълга коса  #Crazy ...
При нас пък момиченцата ги мислят за момченца, че едното с обички от 6 месечно и пак казват, че е момченце, а пък това че са с розово хич не   прави  впечатление на хората.

Дорка, направо нямам думи за лекарите, дано не ви се налага повече!

Аз вчера паднах пресичах улицата след пазаруване в кварталния магазин, и точно преди да се кача на тротоара стъпах на криво в една дупка и паднах.Държах Ники и само си чукна главичката в моята, добре че не я изтървах. Аз едва станах обаче си стъпах и се прибрах и не ме боля повече, това става в седем без нещо.Вечеряхме , изкъпах малката и като  приспивах легнах на леглото с нея и като ме заболя крака, направо ми се насълзяваха очите. Към 22 се обадих на свекърите да ме закарат до спешното , защото не издържах на болката, пих един аулин и тръгнахме, и там снимки и преглед, и се оказа че не е нищо серизоно смао да не стъпвам на него известно време и да стои повдигнат.
Майка ми се грижи и за мене снощи да ми сменя компресите по нощите.
На Ники и е избил 12 зъб, кучешките са много подути ама още не са пробили. дано излязат скоро, че е станала много капризна за храненето.
До скоро

# 227
  • Мнения: 1 403
Ол tanya_p къде падна пък ти  no  Само лоши работи  cry Няма ли нещо хубаво да стане ,да му се невиди  smile3518

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Има хубаво как да няма утре съм на сватба и мъж ми се прибира от камандировка, и днес не ме боли крака само лекичко ако стъпя на неравно място.
Хубав ден е днес малката не ме пускаше да тръгна за работа усети се тя и вървя цяла сутрин след мен,и стана в седем без нещо, а вчера спа до  8:30ч.

# 229
  • Мнения: 2 255
Ха, не съм била само аз "паднала" жена  hahaha .... преди няколко нощи докато се опитвах да накарам зверчето да си затвори гръмогласното гърло и да заспи в 3 часа посред нощ  #Crazy залитнах и както го носех на ръце се изсипах заедно с него на спалнята  Shocked добре, че не го сплесках, че се оказа той отдолу  Joy ... ама така си млатнах краченцето в металната рамка на леглото, че... още ми е синьо и подуто и понакуцвам  #Shocked
А иначе за лошо-добро... засега първото наддава  Sad, че големото магаре си загуби ключовете от вкъщи и сега сменямае брави  newsm78, че ако некой ги е намерил  #Silly
Ама какво да се прави ... без малко екшън ще е скука  Mr. Green та сега чакаме доброто  newsm68

# 230
  • София
  • Мнения: 2 181
Купих на Стела сандали днес.По--късно може да ги снимам,ако някой иска Wink

Иначе и аз имам от тези падания с детето.Преди 2 мсеца някъде слизайки от колата с нея си заклещих крака м/у бордюра и залитнах заедно със Стела към тези цветарниците циментовите дето са потротоарите,даже малко я поударих,но слава богу не можах да я нацепя със всичка сила в него.И аз куцах и коляното и глезена ми бяха зле.

# 231
  • Мнения: 1 403
Айде снимай и да гледкаме Hug и аз в4ера купих много хубав гащеризон на Емили и блузка и о4ила  Laughing Само шапка неможах да и намера  Crossing Arms

# 232
  • София
  • Мнения: 1 511
Хайде снимайте и да видим дрешките на децата...и аз днес купих на Тано тениски и панталонки,но утре ще ви пусна снимки!
От понеделник ще започвам по малко да поработвам вкъщи! Преводи,корекции,проверка на тестове...въобще обща работа...а още малко и май ще се ориентирам към работното си място!  Crossing Arms
А така ми харесва да стоя вкъщи и да се гледкаме с Тано! Mr. Green
Приятна вечер на всички   bouquet

# 233
  • Мнения: 1 283
Здравейте,мили дружки! Hug

Вчера вечерта изпратихме нашето мило батенце и днес нааай-накрая пристигна по живо,по здраво...та малко се поуспокоих! Rolling Eyes До сега говорих с него,звучеше много добре,а бабите и дядовците ядяха и пиеха за негово здраве и бяха на седмото небе! Party
Снощи като го изпращахме вече на изхода,Холи чак тогава разбра милата какво става и протегна към него ръчички и завика "Батиии,батииии" SadМного й стана мъчно и за малко да се разплаче,но после й мина набързо! WinkТой обаче беше толкова наперен с раницата на гърба и с още 2 българчета и чаак накрая преди да се скрие се обърна за малко да ни махне с ръчичка! Stop И си обещах повече никога да не ги разделям,милите ми!Или и двамата ще си ходят,или никой! Hug
Та така,това накратко от изпращането! Crazy


Иначе и аз съм от отбора на "спънатите" Sunglasses
Зимата,когато Холи беше на 3 месеца отивам аз да взема Ерик от училище с колата,всичко е заледено ,а аз с маратонки! Crazy
Слизам пред училището,правя няколко крачки,подхлъзвам се и десния ми крак пропада в една заледена стъпка,пльосвам се и оставам на земята! ooooh! Копитото ми веднага се поду и не мога да стана.За мой късмет няма жива душа наоколо.Долазвам на 4 крака до входа на даскалото и влизам в секретариата да звънна на мъжа ми,който е в къщи с Холи и ме чака да му върна колата да ходи на работа! Tired Моля ги да намерят някой да ни закара до нас и после мъжа ми ще го върне.Те ми дадоха едни торби с лед и взеха да се суетят какво да правят.Чаках така 15 мин,писна ми,станах и си тръгнах!До колата се добрах ,с помощта на една майка с бебешка количка.Та се прибрах,де.Т.к.удареното беше прясно и не ме болеше толкова,нооо след 2 часа завих от болка и висяхме цялото семейство 6 часа в спешното,за да ми кажат най-накрая,че крака ми не е счупен,а навехнат. #Cussing out


Гвен,какви с какви преводи се занимаваш?Май беше казвала преди,но съм забравила! Blush Heart Eyes

Сандали ние май няма да купуваме скоро,че вече втора седмица вали по цял ден  #Crazy
Цунки от нас и до скоро! Heart Eyes

# 234
  • София
  • Мнения: 2 181
Ej,Holy kak si gi stroila Laughing na snimkata
Utre 6te pusna snimka,4e sme s nov hard i za tova me izvinete i za latinicata.Ako po4na da snimam drehite na stela,nqma da mi stigne edin den #Crazy.Taka se ulqh s toaletite,ama taka si izbivah nervite i naprejenieto po operaciqta.

Dorka,ima6e sladki 6apki v Bokal,taq na6ta s u6i4kite e ot tam i o6te edna dunkova i vzeh.

Leka no6t ot men

# 235
  • Мнения: 2 255
Holy, много са готини на снимката  Joy баткото ... мъж и половина вече  thumbsup ... а снахата по-голяма хубавица станала  Wink
Айде чакам да се фукате с тоалетите на децата  Joy аз пък си купувам предимно на мен в момента, че иначе ще тръгна на работа по анцуг и маратонки  #Crazy пък дечурлигата ще почакат до първата заплата  hahaha
Айде чао засега, че съм с 38,5 градуса Т и едва гледам вече  #Shocked и автопилота ми май изключи  newsm78 ... ама викам чай да ви прочета, че ако половинката вземе утре да се весне у дома няма да мога да се добера до РС-то  Rolling Eyes
Тургам едно по едно децата да нанкат и аз в кревата, па мъжо когат се появи да се оправя  Thinking
Чао и целувки  Kissing Heart на всички мами и хлапета и бъдете здрави   Hands Thumbsup и щастливи  dance

# 236
  • Мнения: 1 283
Вярка,кво лепна бе душа?Каква е тази температура?? Rolling Eyes Бързо да оздравяваш,ей! Wink Hug


Галка,снимай,снимай,ние имаме търпение!Разбира се,че ще й купуваш тоалети на малката госпожица!И аз така обичам да си успокоявам нервата,пазарувайки парцалки! Crazy

А снимката и на мен ми е много смешна,като войници са наредени,нали? Joy Понащракахме се вчера преди пътуването,та сега ще си сменям снимките да не ми става мъчно! Heart Eyes

# 237
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте и от нас...събота и неделя няма кой едно редче да напише!  Laughing
Сега се прирахме от една гоооляма разходка до Бачковския манастир и веднага сядам видя какво правите...вас пък ви няма!
В четвъртък се прибират от Англия етърва ми,девер ми и малката!
Толкова се радвам,че не знам къде се намирам!
Не сме ги виждали 1 година(само на камерката по ICQ),но аз това не го броя!
Така сме се затъжили всички... Sad
 

Гвен,какви с какви преводи се занимаваш?Май беше казвала преди,но съм забравила! Blush Heart Eyes


До преди да изляза в майчинство,работех в Езиков център-преподавател по английски език!  Ще се връщам от септември на работа! А дотогава само преводи от английски на български или от български на английски ще правя и каквато там писарска работа има!  Embarassed

Предполагам,че бабите са много щастливи покрай Ерик! Живи и здрави!

# 238
  • Мнения: 1 283
Привет,набързо!
Днес имаме много именници-мъжо,татко и свеки! Hug да са ми живи и здрави! Heart Eyes

Гвен,весело посрещане на близките!

Холка,милата много тъгува за бати,само разнася негови снимки и ги целува,а на компа на десктопа съм сложила тяхна снимка и само прегръща монитора и вика 'батииииииииии' Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 1 511
Душичката малка,тъгува за батко си!
Как ще му се радва само като прибере!

Честити ти именници,HOLY,да са здрави и Св.св.Константин и Елена да ги закрилят!
Да е здрава и честита и моята майчица!

Наздраве на всички празнуващи!
  bouquet
 cheers cheers cheers

Общи условия

Активация на акаунт