СепТемвриЙскатА Мама доБра шАри ПъстРи яйчИца за ПослушнИте ДецА!!!

  • 10 140
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 403
 Аз то4но за вас се сетих добре,4е не избрахте Пирогов Praynig

# 211
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета,я кажете купихте ли сандалки?от къде,колко пари,какви?

# 212
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,аз купих сандалки на Тано.
В понеделник излязохме с тази цел и съм много доволна,че му харесах от раз.
Вчера и днес ги разхождахме  Laughing то им личи вече,де...
25 лв са...ЕТО ГИGrinning

# 213
  • Мнения: 1 283
Здравейте,мами!
Надничам за малко и пак изчезвам,че оправяме багажи,едно-друго.нали утре си тръгва ерик,та съм станала хахо! Crazy
Вчера изпращане в училището,снимки.Днес търчане по магазини за купуване на последните неща,утре пак и така.
Галка,много сладка малката сладурка.кога е другата операция? Praynig

Свате,да цункаш малкия герой,че така бързо се адаптира.Само дано е здравичък! Hug

Fighty ,пожелавам ти от сърце две сърчица да затупкат под твоето! Heart Eyes Щом го желаеш истински,може и да стане! Hug

Дорка,съжалявам за лошите преживявания,но важното е че Емили е добре! Hug Холи и тя пие и яде всичко. Close Любима й е тоалетката с парфюмите ни! Crazy Най й харесва на баща й стик-дезодоранта....два пъти си хапва от него,а моя е без аромат и не й хареса! Mr. Green Гледа ме ка си слагам парфюм и ме копира,много е смешна  Joy Хартия също обича да яде... Rolling Eyes

Гвенка,честити сандалки на сладкия палавник!АЗ още не съм взела,че тук се заредиха едни дъждове и сме с ботуши за сега! Close

Дано не съм пропуснала някой!Цунки от нас и пак ще пиша като изпратим баткото!Чаооооооооооо!  bouquet

# 214
  • София
  • Мнения: 1 511
Лек път на Ерик утре и ти да не рониш сълзи на летището lovekiss

# 215
  • София
  • Мнения: 2 181
Гвен,много са сладки сандалките.И аз нещо такова искам,но в розово или жълто и с цветенца Laughing.Не съм виждала такива,но няма кога и как да обикалям.Та ще е каквото има в близкия магазин май newsm78

Холи,лек и пезпроблемен път на Ерик!
Другата седмица ще се обадя на доктора за операцията и първо ще трябва да направим пак всички изследвания,после докато ни включат в графика и сигурно ще стане началото на юни.Този път ще настоявам да сме първа операция за деня,защото с първата отидохме в 7:30 сутринта гладни.Не беше яла от вечерта в 8.Оказа се че сме втора операция за към 11,имаше спешен случай и така влезе в 14ч.До тогава стоя гладна,и после след операцията та до 22ч.Много се измъчи.

# 216
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета!
Галя, съжалявам, че не ми е хрумнала да ти кажа за реда на операцията  Cry като оперираха Криси професора каза ... задължително пръв... едно щото е детенце, а и очакването е по-кратко  Rolling Eyes Така, че настоявай за другия път и дано мине по-леко и бързо и от първия  thumbsup
HOLY лек път на малкия голям батко и го нацелувай много ... та да ти държи докато се прибере  Wink (ако ти дава още да го мляскаш  newsm78)
А зетя ти уж се адаптира  #Crazy ама явно му е много тежко на детенце и снощи ни притесни в къщи ... събуди се 1 час след като беше заспал и като ревна ... ама рев с пълно гърло ... и не дава да го гушна, бута ме, удря ме .. пробва се баща му .. същата работа  Thinking накрая се сви на топка като зайче под кухненската маса и рева почти 40 мин.  Cry щом посегнеш да го пипнеш и пищи, удря, рита и пак се свие на кълбо и плаче ... падна му гласа от рев  cry накрая батко му успя да го излъже да отиде при него и го гушна и поуспокои  Peace и накрая дойде хълцайки при мен и се приспахме с половин час носене като бебе  #Crazy
Какво му е в малката кратунка ...незнам .. госпожата в детската сутринта като я питах да не би нещо да има от вчера ... каза, че там е бил най-спокойния му ден досега и най-вероятно ни е сърдит и обиден на мен и таткото, че го даваме на ясла  #Shocked направо ме уби  #2gunfire
Ще побелея съвсем от тия деца  #Silly

# 217
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз си мислех че щом ни викат в 7:30 веднага ще влезем.То ако знаех че така ще стане щях да я нахраня сутринта.
Вяра,от какво са оперирали Криси?
А иначе и Стела ги првеше тия със събужданията.Но бързо отшумяха.То май да тръгнат на ясла е по-голям стрес от операция newsm78

# 218
  • Мнения: 1 403
Holy   лек път на Ерик  Hug
И ние си взехме сандалки,ама са ни малко големи4ки та май пак ще трябва да купуваме  Thinking ето го
Паролата: baby

# 219
  • Мнения: 2 255
Вяра,от какво са оперирали Криси?
Криси, ноември го оперираха уж киста на дупето... пък на операционната маса се оказало, че всъщност опашната кост му е с неправилна извивка и е разранила мястото  Rolling Eyes та му я скъсиха малко  #Crazy
И тогава всички ми казваха да не си давам детенцето в Пирогов, че е ужасно... и добре, че послушах та го "резнаха" в МА и не сме имали никакви проблеми  Peace съвсем други са лекарите и хората там  yes

Гвен и аз искам нещо подобно на Коко за лятото, ама още не съм търсила, че сега нали сме "ученици" и само събота и неделя можем да миткаме заедно по магазините  Joy

# 220
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Дорка ама че случка  Twisted Evil  Дано това да ви е последния контакт с "Пирогов" и всякакви други болници.

Ние като бяхме по болници за операции случихме на персонал на 50% - имаше и такива зверилища както се е случило при вас, имаше и нормални хора с нормално отношение към такова малко и уплашено дете.

Преди втората операция една сестра буквално ми го изтръгна от ръцете и го занесе в операционната, въпреки изричните указания на анестезиолога да го изчакат, както беше първия път . Бобо естествено пищеше и риташе и след по-малко от 5 минути тая патка пак го изнесе в коридора и каза "Не можем да се оправим с него, чакайте анестезиолога " Close Close

Като мине, си казваш "Нали края е добър " , но тогава  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ето снимки от детския кът в сл. "Неделя" където беше срещата на мамите миналата събота и от спортния полуден на Света гора.  Simple Smile Simple Smile

Снимки от уикенда

# 221
  • Мнения: 2 255
flavi твоя Бобо много готин станал  Joy а някъде по снимките... има ли ви я каката... или пак срам я е хванал  newsm78

# 222
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
flavi твоя Бобо много готин станал  Joy а някъде по снимките... има ли ви я каката... или пак срам я е хванал  newsm78

Благодаря !  Embarassed   Не знам защо редовно го мислят за момиче. На теб прилича ли ти ? Simple Smile
 Красив като баща си  Joy  И на двете ми деца изобщо не им личи, че са от мен  Grinning

Каката е девойката с черна блузка и зеленикави дънки, с вързана коса. Тъкмо ги склоних да ги снимам с приятелката и и ми се напълни картата на апарата.

# 223
  • София
  • Мнения: 2 181
Оооо,за изтръгването от ръцете пред операционната и писъците всеки път като се сетя рева като магаре.Това е най-кошмарното.Аз си мислех че ще стоя с нея докато я хване упойката,ама явно много филми съм гледала Confused

Флави,а вашата операция от какво е била?
Много хубави снимки.Да си кажа честно на някой снимки на момиченце ми запричлива,но на някой въобще не.
Ама ти какво ги слушаш хората.То аз водя Стела с тази розовата шапка с ушичките и те пак ми викат "слуша ли юнака" Joy Rolling Eyes

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Операцията беше от заклещена херния , по спешност се озовахме в Бърза помощ, и след 4 дена го оперираха .
Всичко мина. прибрахме се в къщи и в деня , в който му махнаха конците се заклещи от другата страна.
И всичко се повтори като кошмарен филм, още през нощта му направиха изследвания и на сутринта пак го срязаха горкия.

Общи условия

Активация на акаунт