СепТемвриЙскатА Мама доБра шАри ПъстРи яйчИца за ПослушнИте ДецА!!!

  • 10 113
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
На мен ми беше голям проблем да намеря снадали на Бобо.
Крачето му не стига че е големичко ами е и кръгличко и повечето модели са му тесни.
Единствените които му станаха са на Капчица,иначе са хубави, естествена кожа. Само дето са светли и след една седмица носене не си личи много естестествения цвят.

# 256
  • Мнения: 2 255
Успя ли да отидеш до на Драганов магазина?
Да, ама до този на Патриарха само .... имаше за момиченца, а за нас  no
Ходих и в безистена на Пиротска ... там пък само от 22 нагоре, а те с една широка подметка и му големи  Rolling Eyes ...
В К&К нищо не харесах ПАК (с изкл. на едни от плат, малко като джапанка  newsm78 някаква марка Тополино)
На Витошка имаше избор.. и Минимен, и Бенетон, и др. ... ама са ми скъпички 35-45 лв.  #Crazy
В Люлин пък мерих на Капчица... ама нещо много са му широки ... нали е с тясно краче и му мърдат много настрани  Shocked
Та вече незнам, направо съм в потрес... ще му купя едни джапанки и да шляпа  Joy

# 257
  • София
  • Мнения: 2 181
То и аз искам още едни да купя на Стела,защото тези не си отиват с всичко,например зелено.Та искам бели или бежави,но да са евтини.Ама няма такива около нас.Една приятелка купила сандали за 12лв на Барт,но от провинцията.Баси.........ние тука все едно ги печатаме тия пари Sad

На пазара Иван Вазов имаше в едно магазинче голямо разнообразия на обувки и чакаха сандалите.Като се оправи времето ще митна до там и ще докладвам.Иначе имаше един модел само сандали за 20лв.

# 258
  • Мнения: 2 255
Една приятелка купила сандали за 12лв на Барт,но от провинцията.Баси.........ние тука все едно ги печатаме тия пари Sad

В СТИЛ 99 в Люлин имаше няколко модела на Барт.... ама нещо ми се видяха много "еднодневни"  Rolling Eyes знам ли  newsm78 Едно от хлапетата в парка има обувчици и май много се олюскват  #Shocked Има гледам и на Денди сандалки.... ама незнам ... да му се не види.  Thinking
Днес му мерих едни бразилски "Бикал" май бяха  newsm78 харесаха ми, но пък нямаше неговия номер  #Silly Аман вече  Sad

# 259
  • Мнения: 5 577
Привет.

И ние имаме сандалки на Барт - само един модел му стана - с каифки отлепящи за регулиране, иначе не му влиза крака.

Ох, да се жалвам, развали си режима - става с баща си в 6:30 и ми заспива после към 10 и следобед пак.  Tired

Една приятелка купила сандали за 12лв на Барт,но от провинцията.Баси.........ние тука все едно ги печатаме тия пари Sad

Да, при нас не са много скъпи - има от 6 лв дори (хубави са, аз мислех да купим два модела от тях, но не му станаха), и до 25 максимум.
На денди, барт са по към 12-15 лв. Аз ако знак мое би ви станало да ви пратя, но неможе без да се мери.

# 260
  • Мнения: 5 577
Вяра, нашата буба я заголиха отдавна, беше много зле стастнала - на уролог.
Не плака много, мина без проблем.
Дано се оправи при вас без нужда.

# 261
  • Мнения: 2 255
На Калоян пишката си му е ОК, само дето се показва все още само 1/3 от главичката  Rolling Eyes и всички ме караха да го заведа да му я дръпнат, а аз не исках, затова и го водих при доцента в Пирогов и той каза, че е добре, няма опасност да се възпали и сама ще се отлепи постепенно, да не го насилваме  Wink и слава богу ... мен този вариант ме устройва ... предпочитам да не го травмирам  Peace

# 262
  • Мнения: 5 577
трявюбва редовно да се прави  Peace

# 263
  • Мнения: 2 255
трявюбва редовно да се прави  Peace
На всяко миене ... докъдето позволява ... без сила .... така правя, а и доктора каза, че това е абсолютно достатъчно... с времето ще се отваря все повече  Joy
А иначе с гадното принудително забелване имам опит от големия син, но дори не искам да си спомням за ужасната манипулация и дните след това  #Crazy

# 264
  • Мнения: 3 537
Здравейте от нас, девойки хубави!  bouquet

Аз се позагубих,защото немога да седна на компа,че мъжа ми тука от 2 седмици си е у дома и както аз казвам си имам 2 бебета за гледане:mrgreen:
Иначе ние сме добре, днес го водих Жожи и му сложиха последните 2 ваксини.беше много кисел цяла вечер,имаше малко и температура....дано спи добре през ноща и не се буди.До сега не сме имали проблеми от васкини ,ама ето тези днес го разкиселиха много здраво Sad

Иначе....какво само лоши неща нещо стават и ми се е подпалила главата.Та да си изкажа мъката.Първо дядо ми почина преди 3 дена Cry, на целия кюп и мъжа ми го уволниха от работа,че фирмата им е пред разпад ,след 6 години здраво бачкане тем.....абе не ми се говори:bad-words: Търси работа ,ама все предлагат заплати на половина колкото взимаше, а на нас само наема ни е толкова Cry.....абе не е за разправяне просто, да са живи и здрави нашите,че ни помагат, иначе сме за на никъде Praynig Моля се да имаме късмет, да има късмет на добра и по -високо платена работа Praynig Praynig Praynig
Очакваме и интернета да ни спрат даже, дано ги хакне мъжа ми бившите,че поне нет да има... #2gunfire
Та така девойки, това е от нас ,стискайте палци да огрее малко слънце и в нашата градина най-накрая, че нещо само дъждове ни валят напоследък Sad
Гледам да съм оптимист.....дано, че е мнооого трудно, кой ги е измислил тези пари да ида да го застрелям в главата направо #2gunfire

Айде оплаках се и много се извинявам,че ви товаря с моите проблеми........
Айде малко по ведро ще гледам да я карам, поздрави и много целувки от нас и дайте  да се ориентираме да си направим пак среще в скоро време/ако искате де/ Grinning Grinning Grinning

# 265
  • Мнения: 1 283
Ооо,Мимис първо съжалявам за дядо ти! Sad
Нека почива в мир!
Надявам се пазиш хубави спомени от него! Hug

Лоша работа това за мъжа ти! ooooh! Стискам палци да си намери хубава работа! Praynig Щом е кадърен,несъмнено ще го наемат!Късмет ви желая! Hug Ти не унивай,а бъди до него,защото той ще има нужда от подкрепата ти!Прегръдки от нас и приятен уикенд на всички!  bouquet

# 266
  • София
  • Мнения: 2 181
Мими,много гадно.Но всяко зло за добро.Радвай се че всички сте задрави,това е най-важното.

# 267
  • Мнения: 3 537
Мерси много!
Ами и аз се надявам, дано има късмет с тая работа, че иначе здраво ще го за късаме Rolling Eyes

За капак на всичко от тия ваксини Жожи вдигна Т, и през ноща имаше близо 39 град., сутринта не,и сега на обяд пак има Т, така на пипане е към 38 сигурно щото не ми дава да му я измеря и е направо кошмар.Не иска да пие и Панадола,със триста зора му го давам насила.Всички дрехи лепнат от разлятия панадол.....направо незнам,слагах му и свещичка ефералган....
Не иска да яде,не обядва,от сутринта е на едно шише кисело мляко с бисквити и солети и се налива само с вода......
Колко време продължава тая Т от ваксините знаете ли ?!? 1-2-3 дена ли...........идея си нямам.ръката малко му е подута,поне не е вече червена много.........
Уффф,дано до утре се оправи Tired

# 268
  • Мнения: 2 255
Мими моите съболезнования за дядо ти  Cry
А  за работата на мъж ти не се кахъри Rolling Eyes може (нека) да е за по-добро. Желая ви успех и повечко   Nature Sunny и във вашата градина  thumbsup Бъдете здрави и другото ще се нареди  yes
Калоян от тая ваксина 3-4 дни беше с Т и много нервен и кисел, така, че освен да се въоръжиш с търпение друго не мога да ти кажа  newsm78

А моя змей след ЦЕЛИ 3 седмици на ясла вчера си го взех подкашлящ и с Т  #Crazy ..... и сега сме на АБ (Дурацеф)  Sad ... дано да се закрепи до понеделник, че ме викат в офиса да се разберем окончателно за дата на започване и разни други подробности  newsm78 ... Вижда му се вече края и на мойто царство и миткане по паркове и градинки  #Shocked

# 269
  • Мнения: 2 255
Ей момичета къде изчезнахте ПАК ... никакви ви няма  #Crazy newsm78

В събота ще кръщаваме малкия (най-после) в Клисурския манастир над СФ ... много се кефя още от сега ... дано всичко да мине добре  thumbsup

А в понеделник започвам работа  #Shocked край на тичането по зеленко ... ще ме завърти наново тичането по часовник  tantrum

Обаче пък се спазарих вече за отпуската  hahaha от 17 юни заминаваме на море с една тумба приятели на станцията на Мин.съвет на Евсиновград ... нямам търпение  newsm44 дано уцелим хубаво време, че хем е раничко, хем е на север... ама дано имаме късмет  Joy

Това е засега от мен ... вие сте ... събудете се ... кажете какво правите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт