СепТемвриЙскатА Мама доБра шАри ПъстРи яйчИца за ПослушнИте ДецА!!!

  • 10 100
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 283
да мацна Стела с червеното яйце за здраве ще боядисвам

Точно така,да е живичка и здравичка сладурката! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 77
Здравейте имам едно въпросче? newsm78 Някой от вас кърми ли си още дечкото? breastfeeding И ако има такъв/ива до кога смятат да го правят? А за тези които вече не кърмят, но дъло време са го правили - Как точно спряхте? И те май станаха повечко въпроси, но се надявам да ми простите! Praynig breastfeeding

# 32
  • Мнения: 1 283
tweet ,аз кърмя още  Crazy !Опитах да спра,но пита ли ме някой! ooooh! В интерес на истината не ми пречи Whistling.Само вечер я кърмя,ходи си на градина,аз на училище...не сме зависими една от друга! Grinning Вечер доста шава и не спи спокойно,а аз пък от година и половина спя без мъж(но това е една друга тема Rolling Eyes)

Мацки,завъртях курабийки! Mr. Green Сега се пече първата тава-зайци,патки,петли и мечета! Mr. Green Дано не прегорят докат' пиша! Mr. Green После ще почвам и яйцата,голямо чудо,голямо плескотене! hahaha

# 33
  • Мнения: 77
Ами HOLY май за съжаление нещо се досещам по темата какво беше се случило smile3516 smile3515, макар че може и да се бъркам, но при всички положения горе главата newsm08 мисля че всички тук те подкрепяме  Hug пък макар и от разстояние.

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Здравейте имам едно въпросче? newsm78 Някой от вас кърми ли си още дечкото? breastfeeding И ако има такъв/ива до кога смятат да го правят? А за тези които вече не кърмят, но дъло време са го правили - Как точно спряхте? И те май станаха повечко въпроси, но се надявам да ми простите! Praynig breastfeeding


Аз още кърмя , но се опитвам да го отбия, защото много трудно спим, а и през деня като ме види само за това се сеща.......През нощта , от вчера, просто не давам, а той много плаче милия........ужасно ми е мъчно, но трябва да издържа няколко нощи и ще се откаже.........Знам го, защото веднъж вече бяхме махнали нощното, но го върнахме при зъбоникненето.......Иначе и през деня се кърмим и преди сън и през нощта 4 пъти.....и сутрин.....вече не издържамммм

# 35
  • Мнения: 1 283
Ами HOLY май за съжаление нещо се досещам по темата какво беше се случило ....

За кое,че аз пък не се сещам?! ooooh! За това,че се кърмим по цяла нощ ли?..вече свикнах! Tired Изобщо акъла ми не стига как ще я отбивам! Thinking Лесно е когато има баби! Party Аз на нашите баби съм казала,че вече не суче,че само ми мърмореха по тел-а,че била голяма и бля-бля Naughty .Лесно им е на тях...ама сега са спокойни,че вече не кърмя,де Mr. Green  tweet ,благодаря ти! Hug При теб какъв е случая?Сладура пристрастен ли е? Crazy

мами,втората тава се пече!  chef Ама аз от лакомия,замесих 3 дози  #Crazy ,та сега ще пека до довечера! ooooh!

# 36
  • Мнения: 77
а аз пък от година и половина спя без мъж(но това е една друга тема Rolling Eyes)
За това имах предвид. Дано не се сърдиш ако ти припомням неприятни случки Embarassed

А мойто сладко чудовище определено е пристрастено и само като му скимне почва да ми дърпа деколтето и да вика "тси-тси" и си иска и това е! breastfeeding Докато не му дам нямам мира. А по въпроса, че още го кърмя слава богу и двете баби ме подкрепят и са "за", но има много хора от обкръжението ми които им е странно че още кърмя! И то като се замисля са преобладаващата част.
А пък на мен вече ми идва в много всяка вечер newsm77, а и така не може да свикне да си спи сам в неговото легло, и сме принудени да спим с него. Освен това не смея да мина на диета или нещо такова, а килцата вече много ми тежат имам още 15 да свалям до предишните!!! newsm50 И от горе на всичко и бибата - както той я е кръстил "меме" не може да откаже passifier

# 37
  • София
  • Мнения: 1 511
...В интерес на истината не ми пречи Whistling.Само вечер я кърмя...

Мисля,че това е най-голямото удоволствие за майката(аз имах кърма само 3 месеца,още не мога да си го простя)...
Да гледаш сладурчето,сгушено в теб,цока ли,цока....все ще дойде време да ги отбиете!
Вече започват да разбират,така че все някой ден ще осъзнаят,че млякото е свършило!
Дано само тогава да не кажат: Вземи парички и да ходим да купим  hahaha


Аз пък спя с мъжа ми само в  събота и неделя (просто само тогава си е вкъщи)....все едно и аз кърмя  Mr. Green с почивка през weekend-a!  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 1 283
а аз пък от година и половина спя без мъж(но това е една друга тема Rolling Eyes)
За това имах предвид. !!!

...не знам дали за мен става въпрос тогава,защото аз се бях оплакала в кърмаческия само от това,че по цяла нощ се кърмим и спи на пресекулки,а от мъжото не съм се оплаквала! hahaha

Цитат
И от горе на всичко и бибата - както той я е кръстил "меме" не може да откаже passifier
Холи пък въобще не я любеше бибата,аз нарочно й я бутах в устата,та да ме остави малко на мира  Joy Но около годинката я заряза нацяло! Peace ..сещам се как като й я сложех в устата и тя си я вадеше и ме замерваше с нея! hahaha



А за килограмите бях свалила едно-две кила,но сега като се затопли бая апетит ме гони,пък и биричката ми се ослажда и паласките пак виснаха! hahaha Sick

# 39
  • Мнения: 77
Вече започват да разбират,така че все някой ден ще осъзнаят,че млякото е свършило!
Ама то изобщо нито е свършило нито мисли да свършва, Rolling Eyes #Cussing out #2gunfire не цока само за кеф има какво. Аз затова не смея да мина на диета, защото когато човек мине на диета, организма се изчиства от токсините чрез течностите!
НОLY явно се бъркам с друга майка, но все пак  Hug си остават!!!

# 40
  • Мнения: 2 255
момичета намацах и аз яйцата  Joy не съм много впечатлена от резултата  #Crazy ама колкото-толкова сето вика Мечо пух  hahaha и без това тая година нещо съм тотално изкукуригала и немам никаква тръпка кат за празник  Rolling Eyes
ето какво стана
   
и за по-любопитните - по-едър формат
 newsm62
А и 5-6 ми се спукаха - от 30  Shocked и аз млатнах 2 - та стана мани-мани, ама ако не ме домързи в събота може да бойдисам малко пъдпъдъчи и хоп шаренийка  Wink

# 41
  • Мнения: 1 283
Лелеее,Вярка ама много хубави бе! Hug Шаренки,писанки,страхотни! Heart Eyes Защо не си доволна???Супер са!  bouquet Аз нямам нерви така да ги шаря,пък и не знам как! Rolling Eyes Ще са едноцветни и разни картинки по тях или ще нарисувам нещо с маркер! Mr. Green
...ама ние дъра,бъра и хоп курабиите ми се опекли! Mr. Green Отивам да купувам яйца! Stop

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 1 511
dorka,
тези пъдпъдъчите са много симпатик!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 537
Многа са ви готини яйцата Hug
Моите са малко и по-скромни Wink
Ето

Общи условия

Активация на акаунт