Ноемврийската дружина премина половин година! (тема 3)

  • 53 986
  • 707
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 919
Хаха! Ако хапеш, няма манджа! Това трабва да действа, да.

# 481
  • Мнения: 390
Мен не ме е хапала, пу-пу, това не ме притеснява. И аз мисля, че може заради зъбите някои деца да отказвах твърда храна, знам ли ги...

# 482
  • Мнения: 110
А как перете обиколниците?
Аз не съм ги прала във пералня, тъй като мисля, че ще се втупат. Носих ги два пъти на химическо, но ми излиза скъпо всеки път да ги нося. То по добре да си къпя нови за парите, които ще дам за химическо, а се случва малчо да повърне и във кошарата. Но и да не повръща пак трябва да се перат от време на време.
?
И в пералня и в сушилня ги пускам...нищо им няма. Моите са от тези дебелите, като възглавници.
И нашите са същите на Лорели.
На колко градуса ги перете?

# 483
  • Мнения: 2 299
А как перете обиколниците?
Аз не съм ги прала във пералня, тъй като мисля, че ще се втупат. Носих ги два пъти на химическо, но ми излиза скъпо всеки път да ги нося. То по добре да си къпя нови за парите, които ще дам за химическо, а се случва малчо да повърне и във кошарата. Но и да не повръща пак трябва да се перат от време на време.
?
И в пералня и в сушилня ги пускам...нищо им няма. Моите са от тези дебелите, като възглавници.
И нашите са същите на Лорели.
На колко градуса ги перете?
Обиколниците на 30,40градуса ги пера.

# 484
  • Мнения: 1 090
Е, на гърдата няма как да точи. Не хапят.
Няма да описвам 'приятното' изживяване като реши да гризне при кърмене...

# 485
  • Мнения: X
Моята не ме е гризвала, но тя има само едно и то долно зъбче.

# 486
  • Варна
  • Мнения: 477
Мен пък са ме гризкали и без зъби, пак боли!

# 487
  • Мнения: 1 090
Бррр, Маргаритка, звучи ужасно!

Някой дава ли овесени ядки? Как ги приготвяте?

# 488
  • Мнения: 4 954
Давах. Накисваш в гореща вода колкото да покрие, смесваш с плодовете, които искаш, и пасираш. Ако не пасираш май е по-добре да ги вариш на каша, те се разпадат на по-дребни частици след 10-ина минути.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 477
Дайте идеи какъв зеленчук да въведа newsm78
Въвела съм картоф, морков, батат, тиквичка, пащърнак, зелен пипер, броколи, карфиол, грах.
Имаме ужасен запек и съм спряла картофа, днес е само на мляко и  круши+сини сливи.
Чудя се вече какво да у сготвя, понеже комбинирам по 3-4-5 зеленчука и вече се изчерпах.

# 490
  • Мнения: 1 090
Дай тиква. Мисля дори, че има и разхлабващ ефект.
Аз давам от пюре на Хип или ДМ чиста тиква - има ужасен вкус, но аз по принцип тиква и не ям.
Естелар, благодаря Simple Smile

# 491
  • Мнения: 919
Аз давам тиква хипска също и винаги ака след нея. Просто няма пропуск. Макар че малечка почти след всяко ядене ака. Много право черво има. Но когато все пак се случи да не се изходи цял ден, давам тиква и работата е готова.

# 492
  • Варна
  • Мнения: 477
Купих и аз тиква от Кауфланд, утре ще й дам. Моето мишле още не е яло купешко пюре, надявям се така й да си остане. Мисля да отидем на планина за няколко дена, тогава няма как, ще й дам нещо от буркан.

# 493
  • Мнения: X
Марги ти така се изказа за купешките пюрета, сякаш знаеш кауфландската тиква с колко органик торове е пръскана...

# 494
  • Варна
  • Мнения: 477
Марги ти така се изказа за купешките пюрета, сякаш знаеш кауфландската тиква с колко органик торове е пръскана...

Вече ти отговорих, че в спор не искам да влизам!

Общи условия

Активация на акаунт