Хайде,декемврийче,покажи се - момче ли си или момиче? - Тема 3

  • 42 368
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 457
Да си кажа аз защо се плаша искрено от бременни фотосесии и защо подозирам, че се дърпат на Паула приятелките  Laughing Не изпитвам никаква необходимост да се изтъпаня пред света и да се покажа в пълния си блясък колко съм се наляла и окръглила. Да бях някоя грацилна бременна 40 - 50 кг, добре, ама аз съм 70 и не представлявам в момента чак толкова привлекателна гледка, нищо че си се харесвам много по принцип Sunglasses Дебелите си периоди гледам да не ги фотографирам много - много, бременните съвсем  Crazy Скоро гледах някаква снимка на Блейк Лайвли, по бански бременна, обаче прегърната с един куп други моделки и манекенки. Ами да ви кажа, дори тя, която е с перфектна фигура си изглеждаше топчеста сред останалите момичета. Rolling Eyes Пък какво остава за мен, че и на сесия да се увековеча  Crazy Пак казвам - това си е моето усещане за нещата, който си се кефи, нека си направи  Hug

# 691
  • Мнения: 40
Момичета,

По въпроса с количките и аз да си кажа. По идея на tinchelina гледах oBaby Zezu, харесах ги много и супер случайно попаднах на този сайт: http://www.online4baby.com/category/9/SALE

Пращам линка, защото има сериозно намаление вмомента, а и с този нисък паунд....  Laughing Вярно, че е английски сайта, но сигурно повечето имате хора там, които могат да поръчат за вас и да ви ги пратят. Цените ми се струват супер в сравнение с това, което е тук по магазините. А и имаме "мами-англичанки" в темата, та това е и за тях. Дано да ви е от ползва Simple Smile

Приятелка в Лондон ми поръча модела, който харесах. В любимото ми зелено е, отговаря на всичките ми критерии + неща, за които не се бях сетила и цената е направо смешна. Но не смея да се зарадвам, защото нито съм я бутала, нито нищо. Имаше много и само хубави коментари за Zezu-то по английските сайтове и реших да рискувам. Ще ми я прати до офис на Еконт до няколко седмици и тогава ще се похваля Simple Smile

Фотосесия ще правим август някъде със сватбената ни фотографка. Тя е много готина, прави супер креативни снимки и знам, че ще изкара най-доброто от момента. И с нея се чувствам комфортно, което ми е важно.  

А за контракциите - определено са на психическа основа при мен. Миналия уикенд по 5-6 болезнени стягания на ден. Док каза универсалната панацея - Но-шпа 3х2. Купих си, но не пия. Просто се успокоих и те си отихнаха.

Стискам палци на всички с някакви притеснения да ви отминат и да сте спокойни, защото най-хубавите неща ни предстоят!  Hug

# 692
  • Мнения: 2 224
Каталея, честито за количката! И на мен много ми харесва - освен на външен вид, изглежда и много голяма и удобна. Иначе такива съвети за ленив стомах си дала, че аз ако ги приложа сигурно наистина няма да мога да изляза от WC  Joy Дано помогнат на triangle!

 Аз пък сякаш още нямам контракции така, както ги описвате. Имам само обичайните придърпвания ниско долу от време на време. Миналата седмица докато се разхождах усетих остра болка в корема, която продължи само миг и отмина. Може това да е  Rolling Eyes Бебето май още не го усещам. Доколкото знам първо се усеща нещо като "одраскване". За дневниците: аз имам такъв за бременността, може би е подобен на този на който казвате бебешки. В началото имах голям ентусиазъм и попълвах, напоследък нещо ме домързя и не съм писала. Във форума ми е дневника  Laughing

Това за бебешкото парти е супер, но аз вероятно няма да правя. За съжаление нямам кой знае какви приятелки тук, по-скоро познати и роднини на мъжа ми. Относно снимките и аз в началото имах голямо желание, сега като започнах да се закръглям ми отмина  :xarms Даже се дразня като ММ настоява да ми снима корема. От друга страна пък ще е готино след това като отслабна и да си казвам: "ейййй, каква дебелана съм била". Точно тази снимка на Б.Лайвли и аз я видях и в тяло точно на нещо подобно се оприличавам в момента. Моят корем може би е малко по-малък от нейния, но точно така закръглен изглежда на фона на тънките талии на другите момичета.

Паула, стига си гледала такива драми, хич не е полезно. Аз напоследък дори новини избягвам - само убийства, тероризъм и апокалипсис. Гледам да чета книги и гледам забавни филми вместо това.

Момичета, особено по-изобретателните, мислете заглавие, че тази тема приключва. И аз ще се понапрегна ама римите не ми се отдават кой знае колко.

# 693
  • Мнения: 290
Здравейте мами,
И тук беше ужасна жега няколко дни и днес даже,и аз постоянно пия студена вода,и сега гърлото ме боли адски..! Освен мед да ям нещо друго бихте ли препоръчали...Sad(
 Аз бебо си го усещам по малко,странно е още не е напълно ритниче или местене,протягане ама е нещо много ново и уникално:)
Чакаммм с нетърпение вече още 2 седмици и аз да видя мойта малка любовв,че нямам търпение:))
Да ви питам вие сънувате ли разни сънища с бебета или по точно с "вашето" бебе.. Аз постоянно даже вчера, ама си беше кошмар и не искам да го казвам.. Понякога са гадни,друг път хубави.. Само аз ли съм толкова луда !?://
 За количка аз вчера без да искам открихъ една много хубава,но тъй като още се информирам и от вас най-много няма да бързам,иначе е ето тази:
https://www.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-33 … f6-cb91-4dbc-a618 2c96fd63569b&tsToken=UK_AFF_0_207514_531_0&utm_source=GPN&utm_medium=afl&utm_campaign=207514&sid=gg-groupon-goods-global-gmb-h-333431-97--SKU--46384752--END&mr%3AreferralID=e0b46a74-4dee-11e6-98fc-00505694526f

А за име на следващата тема нещо от сорта --
Лятото си отминава, а ДЕКЕМВРИЙСКОТО бебе не спира шава!

# 694
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Ralexandru, как отминава, то сега дойде!  Laughing

Моето предложение - Лятото тече, декемврийче шава и расте!  Crazy

Мацки, не знам коя ще прави новата тема, но много моля да не забравя да ме впише на първа страница, при термините - 23ти декември, момиче.  stork-girl

# 695
  • Мнения: 2 224
Мона Лиза, по правило трябва да пишеш ЛС на този който е създал темата, за да те включи (в случая Shantel). Гледам още много други момичета не са включени. Иначе и аз предлагам от следващата тема да добавим щъркелчета за пола. Беше хубаво и да имаме анкета за заглавието, но мисля, че само Shantel може да го направи. Другото, което се чудя е и кой ще ни направи темата, никой не изявява желание. По принцип аз бих се заела, но никога не съм правила такава тема и незнам дали ще се справя с оформлението  Embarassed

Хайде и от мен две предложения за заглавия:
1. Декемврийски момчета и момичета не спират да ни радват с ритничета.
2. Декемврийчето расте, ритка и лудува, мама с тънка талия се сбогува  Joy
За второто заглавие се вдъхнових от себе си  hahaha

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 19:25 от Anastasiya_S

# 696
  • Мнения: 290
Хаха ми аз съм си в Лондон лятото беше понеделник и вторник.. Приемам критиката :€) а и твоето ми харсва повече така или иначе Simple Smile

# 697
  • Мнения: 110
Момичета, аз ще пусна новата тема, само се разберете за заглавието. Shantel има проблем с влизане в сайта, за рова не сте добавени, а не можем да пуснем и анкета. Аз напоследък съвсем не мога да мисля, даже ми се губят думи, така че не ми хрумва никакво заглавие.
 Ralexandru, за гърло, ако имаш случайно ракия, си направи компрес на гърлото. Аз и небременна само така се лекувам.
Да ви кажа, нямам никакъв ентусиазъм нито за колички,ннито за фотосесии. Нещо ме е налегнала някаква апатия. А и тази вечер за пръв път оставам сама, откакто съм бременна. Мъжът ми е в командировка и ми е много странно и самотно. Добре че до преди час един приятел беше на гости, че щях да се побъркам иначе.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 175
Момичета,чета че за контракции ви изписват магнезий и но шпа,а аз днес бях на ЖК и казах на док,че от време на време имам контракции и той каза да спра магнезия. Това нормално ли е,според вас?
Иначе днес ходих до един магазин да погледна някакви колички и съм се спряла на три марки- Jane,Mutsy и Cam,като последните са с хубав дизайн, но май не са толкова леки и удобни,колкото тези от другите марки.

# 699
  • Мнения: 135
Момичета, пиша Ви за да споделя един проблем....От вчера забелязах, че имам едно по-обилно воднисто течение, сутринта отново го имах и отидох до АГ той поиска да ме види отдолу със спекулума и каза, че за сега няма за какво да се притеснявам. Първата ми мисъл беше за околоплодните води, но слава на Бог не са те. Каза, че е гъбична инфекция. Нормално ли е в 20 г.с да имам такова течение или да потърся второ мнение? Моля Ви споделете. Praynig Praynig

# 700
  • Мнения: 2 224
choki, разбира се не съм лекар и не гарантирам за достоверността на мнението ми, но мисля, че това течение е съвсем нормално, ако няма неприятна миризма. Щом лекарят ти е казал, че не са околоплодните води, няма за какво да се шашкаш. Аз също имам такова течение от самото начало и четох, че продължава чак до последните месеци и дори се засилва. Дори често като съм навън усещам как изведнъж се подмокрям  Embarassed , както когато ми идваше цикъла, след това проверявам и нищо, прозрачно течение. Околоплодните води си бяха ок на прегледа, така че всичко е наред. Щом ти е от вчера, обаче сигурно наистина е гъбичка.

triangle, благодаря ти че ще пуснеш новата тема. За заглавие нека всеки даде мнение за предложените или пък ново предложение. За колко време го няма мъжа ти?Моят също понякога пътува по работа, но обикновено само за ден. Чети, гледай нещо, забавлявай се, ще мине бързо времето. След няколко месеца като се появят бебоците няма вече никога да ти е самотно. Между другото знае ли се пола им? Не помня дали спомена...

# 701
  • Лондон
  • Мнения: 839
Хей,Choki77,не се филмирай с тези околоплодни води.Няма лошо да потърсиш второ мнение,разбира се,но според мен наистина може да са гъбички.
И моя мъж е в командировка и на мен не ми е особено приятно,но няма как.
Както каза Ralexandru,тук ,в Лондон е страшна жега,едва дишаме!Добре е,че няма да продължи твърде дълго Heart Eyes
По въпроса за име на новата тема-това как декемврийската мама се сбогува със талията си най -ми допадна Laughing
Хубав ден на всички мами Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 110
choki, аз от месец и повече лекувам гъбички, първо беше такова течение като твоето, после изчезна, после се появи някакво друго и сега го няма от два дни, дано съм ги излекувала най-накрая. Микробиология правиха ли ти, а някакво лечение? Не бива да се оставят гъбичките нелекувани по принцип.
Anastasiya, за няколко дни го няма, но съм отвикнала от неговите командировки, а и като само лежа по цял ден, само чакам да стане време да ви дойде вечер. Като лъч светлина ми е. Иначе бебетата-едното е момче, а другото пет пъти различно ми казват и за това чакам 26ти за ФМ.

# 703
  • София, България
  • Мнения: 5 608
И аз съм за талията  hahaha

# 704
  • Лондон
  • Мнения: 839
choki, аз от месец и повече лекувам гъбички, първо беше такова течение като твоето, после изчезна, после се появи някакво друго и сега го няма от два дни, дано съм ги излекувала най-накрая. Микробиология правиха ли ти, а някакво лечение? Не бива да се оставят гъбичките нелекувани по принцип.
Anastasiya, за няколко дни го няма, но съм отвикнала от неговите командировки, а и като само лежа по цял ден, само чакам да стане време да ви дойде вечер. Като лъч светлина ми е. Иначе бебетата-едното е момче, а другото пет пъти различно ми казват и за това чакам 26ти за ФМ.
Хей,triangle,и моята ФМ е на 26,леле как се вълнувам ако знаеш Praynig
Още повече че съм мн наплашена от проблемите,които имах в началото,и сега умирам от притеснение.Дано всичко е наред при всички ни bouquet
P.s. И аз чакам да ми кажат пола на моето съкровище

Общи условия

Активация на акаунт