Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 208
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 189
Не разбирам какъв е проблема, въпросите са свързани със седмичната прогноза, не със състезания на коне примерно...
Следя темата отдавна и винаги след като бъде пусната седмичната прогноза има коментари, въпроси, обсъждане на прогнозата според индивидуалните карти.
Темата е много интересна и смятам, че всички, които я четат са тук за да научат нещо и да си помагаме.
Който не желае да отговаря, нека не го прави..

# 1 186
  • Мнения: 1 750
Не разбирам какъв е проблема, въпросите са свързани със седмичната прогноза, не със състезания на коне примерно...
Следя темата отдавна и винаги след като бъде пусната седмичната прогноза има коментари, въпроси, обсъждане на прогнозата според индивидуалните карти.
Темата е много интересна и смятам, че всички, които я четат са тук за да научат нещо и да си помагаме.
Който не желае да отговаря, нека не го прави..
Абсолютно правилно !!! И точно за това Пълнолуние съм писала ,че е свързано с кармата.

# 1 187
  • Индия/България
  • Мнения: 317
и в понеделник,30.04, в 3ч 58 мин е точното пълнолуние в 10-ия гр. на Скорпиона ден на трансформиращи и екстремни емоции,на силата на емоционалното въздействие между хората. Всичко зависи от рождената карта - къде попада това явление.Може да се окаже,че това е дълго чакан момент за тотална промяна. И най-интересното е,че самата ос на Пълнолунието е в аспект с Лунните възли - образува се Кармичен кръст в 10-ия гр. на неподвижните знаци  - Луна в Скорпион,Слънце в Телец,Север лунен възел в Лъв и Южен лунен възел във Водолей.И още по-интересно е,че ретроградния Сатурн в 9-ия гр. на Козирог,строгия съдник на кармата е призван да разсее или да обедини напрегнатите квадратури и да сложи нещата в ред.Сатурн прави тригон със Слънцето и секстил с Луната и ни казва,че сериозните дела ще имат  дългосрочен успех.Считам,че това е ден за изясняване на правилността на личните желания и стремежи.Този ден ще покаже дали сме в правилна посока и къде грешим.Всъщност,вече сме имали подобен ден - 29.12.2017г.,когато Юпитер в Скорпион и Луната в Телец бяха в опозиция и образуваха също Кармичен кръст с Лунните възли в 16-ия гр. на знаците. Това са дни,когато правим неща,които трябва,а не които искаме и се подчиняваме на писани и не писани закони.Но пък след това,се чувстваме освободени ,изпълнили задълженията си.

Титания, винаги следя с интерес включванията ти. Безкрайно са ми полезни - дерзай! Ето и сега - аз вече съвсем осезаемо усещам гореописания аспект..(пък съм и Скорпион). Всичко ми се е навързало така солидно с тоя Сатурн и кръста на кармата, че по-точно едва ли бих успяла да го формулирам. При мен мисълта за промяната беше тежка, но пък самата промяна - много желана. Много усилия хвърлих да се превъзпитам и да проумея, че всъщност Сатурн ми помага, въпреки и независимо от суровите си методи..при това работи  категорично и безпогрешно. Но се оказа, че точно той ме "избистря".  Моментът е мега-супер-дупер трансформиращ за мен.  И се научих, де - сега си отработвам, каквото трябва отрано, преди да ме е погнал със "секирата" Simple Smile 
Някой горе беше направил асоциация за Сатурн и оградата - действително така е и при мен. Пълнолунието по принцип ми влияе много противоречиво, но това предстоящото сега сякаш го чувствам по-"friendly", ако мога така да се изразя..Някак по-балансирана съм..

# 1 188
  • SF
  • Мнения: 21 344
Аз пък се възхищавам на търпението и мъдростта на Вихрогонче и Титаня.

# 1 189
  • Мнения: 548
HeartpulseHeart DecorationБлагодарна съм и на Vihrogonche  и на Титания! Не всичко ми е ясно по техните анализи, но се старая да прочитам и по нещо допълнително! Blue Heart

# 1 190
  • София
  • Мнения: 22 907
Аз пък се възхищавам на търпението и мъдростта на Вихрогонче и Титаня.



 newsm10   И аз! Много съм им благодаряна, за времето, което отделят за прогноззите и че ги споделят с нас!  Heart Eyes  Heart Eyes  bouquet bouquet

# 1 191
  • Наблизо
  • Мнения: 6 179
Аз също!Благодаря!

# 1 192
  • Мнения: 1 750
И аз ви благодаря от сърце и душа!!! Някак е вдъхновяващо тук Simple Smile !

Bandit Queen,
Сигурно наистина това пълнолуние ще го чувстваш по - приятелски - страхотния Юпитер е в лъчите на Луната и дава своя принос към тези усещания.

# 1 193
  • Мнения: 24 487
И аз искам да благодаря на Вихрогонче и на Титания! Flowers Hibiscus Two Hearts
Титания миналата година ми отговори на въпрос, който промени живота на семейството ми! Много, много, много съм и благодарна!
И пак да питам...Пълнолунието как се отразява на хора с Луна в Рак?

# 1 194
  • Мнения: 1 750
И аз искам да благодаря на Вихрогонче и на Титания! Flowers Hibiscus Two Hearts
Титания миналата година ми отговори на въпрос, който промени живота на семейството ми! Много, много, много съм и благодарна!
И пак да питам...Пълнолунието как се отразява на хора с Луна в Рак?
И аз благодаря! Зависи от фазата на наталната Луна, и в кой знак е транзитното Пълнолуние,но принципно е добре .
Особено сегашното - и двете луни са във вода (макар и различни по характер).

# 1 195
  • Мнения: 2 487
Скорпион съм , асц Лъв И очаквам с нетърпение това Пълнолуние .  
Поставила съм си цели , които са обвързани с дългосрочни планове , за жалост предстоят разговори с по-висшестоящи , за да стигнем до споразумения , което малко ме изкарва извън комфортната зона , но силно се надявам всичко да се случи както си го представям .

Предстои ми пътуване с еднопосочен билет но все още се колебая дали да бъде около 25.6 или преди 13.7 . Видях че тогава няма ретрограден Мерки , което ме обнадеждава , въпреки че пътуването е свързано с много голям риск и искам дотогава да се подготвя максимално всичко да работи в моя полза .

Обнадеждена съм , че предстоят изключително интересни дни , които ще сложат края на всичко старо и неработещо , и ще отворят широко врати и хоризонти за нови заместители . Този път без възможност да пропуснем възможностите , а напротив - само да се възползваме .
Сега или веднага, Simple Smile .

# 1 196
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
Привет, дами! Страхотни сте! Радвам се, че открих тази тема. Напоследък при свободно време чета астрология и хюман дизайн. Сама си се занимавам, нямам учители. Правя го изследователски и за кеф. Аз съм Стрелец, с асцендент Близнаци и луна в Дева. Южен - северен възел: Стрелец - Близнаци. Имам доста уроци за учене Simple Smile
Много ми харесва вашето всеотдайно присъствие в темата! Ще ви чета и се надявам с вас да напредвам!

# 1 197
  • Мнения: 1 750
Привет, дами! Страхотни сте! Радвам се, че открих тази тема. Напоследък при свободно време чета астрология и хюман дизайн. Сама си се занимавам, нямам учители. Правя го изследователски и за кеф. Аз съм Стрелец, с асцендент Близнаци и луна в Дева. Южен - северен възел: Стрелец - Близнаци. Имам доста уроци за учене Simple Smile
Много ми харесва вашето всеотдайно присъствие в темата! Ще ви чета и се надявам с вас да напредвам!
Добре дошла при нас! Изключително меркурианска си Simple Smile!!!

# 1 198
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
Хаха, мерси! Срам, не срам, и Меркурий в Стрелец Simple Smile

# 1 199
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
И аз искам да благодаря на Вихрогонче и на Титания! Flowers Hibiscus Two Hearts
Титания миналата година ми отговори на въпрос, който промени живота на семейството ми! Много, много, много съм и благодарна!
И пак да питам...Пълнолунието как се отразява на хора с Луна в Рак?
И аз благодаря! Зависи от фазата на наталната Луна, и в кой знак е транзитното Пълнолуние,но принципно е добре .
Особено сегашното - и двете луни са във вода (макар и различни по характер).

Добре де, а някой може ли нагледно да обясни къде се гледа в кой знак е тразитното Пълнолуние? /Извинявам се ако въпросите ви се сторят неуместни/. Или това няма как да се обясни, трябва да се покаже може би?Blush А, на Луна в Скорпион как би се отразило Пълнолунието?
И още нещо разбрах от дискусията по-горе: 8-ми дом бил скорпионски?Rolling Eyes Има ли и други домове, които са скорпионски?

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 09:18 от Hrispa76

Общи условия

Активация на акаунт