Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 304
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Sofia
  • Мнения: 4 036


1 юли, неделя, денят на Слънцето. Слънцето е в Рак. Обръща ни към дома, рода, близките и семейството. Да им се посветим изцяло. Да се погрижим и за вътрешния си психо-емоционален свят, да се вслушаме в сърцето си, да си позволим да изпитваме чувствата, които изпитваме.

Искам да си представя плажовете на България в момента. Щастливи и свободни хора, радващи се на топлите слънчеви лъчи. Посрещнали изгрева на брега. Взели своите мигове на чудеса и вечност. Иска ми се да носят тази красота и усещане за общност в себе си до края на годината.

Колкото до Луната, тя транзитира заедно с Марс целият ден във Водолей и продължава да намалява след Пълнолунието отпреди няколко дни. За съжаление Луната е наранена от няколко посоки в момента, което може да се изрази във вътрешна напрегнатост. Юпитер и Уран я "бият" чрез квадратури, а Венера в Лъв й прави опозиция. На Въздушната Луна определено не й е комфортно днес. Все пак денят е добър за всякакви нестандартни и щури занимания, както и за срещи с приятели и събирания в компании. Джулай Морнинг е все пак  Nature SunnyNature SunnyNature Sunny

Налице е голям Воден тригон: Слънцето в Рак е в хармонична конфигурация с Юпитер в Скорпион и Нептун в Риби. Интуицията ни е висока. Склонни сме на силни чувства, емоции, страсти и сърдечни преживявания. Въпреки строгия Сатурн, който е в опозиция на Слънцето, и ни насочва към професионални дейности и труд.

Да ни е честит и прекрасен новият месец Юли!

П.П. БЛАГОДАРЯ за последните ви мнения в темата. Докоснахте ме всички.

# 1 396
  • София
  • Мнения: 2 016
Ето и моят поглед за м.Юли, Титания и Vihrogonche поправете ме ако сметнете, че бъркам. Simple Smile
За мен най-важни през месеца ще бъдат двете затъмнения, които ни очакват. На 13 Юли в Рак е  частичното Слънчево затъмнение или Новолуние и на 27 Юли във Водолей е пълното Лунно затъмнение или Пълнолуние. Първото го свързвам със ново начало, макар че може да бъде трудно и  ще се премине през край на нещо за да се роди новото (Плутон в опозиция със Слънце и Луна). Промяната би трябвало да е положителна. Второто го свързвам със завършек на нещо, приключване. Донякъде и кармично събитие. Можем да се върнем 19 години назад и да си припомним дали ни се е случило нещо забележително по това време на годината, защото сега е повторение на ситуацията, разбира се няма как една и съща ситуация но сходна тематика. Влиянието ще продължи приблизително 6 месеца напред и приблизително 1 месец преди датата. Така, че дори и да не ни се случи нещо забележително в деня или следващите няколко дни от затъмнението, периода на влияние е половин година напред. Но разбира се всичко зависи от личния хороскоп. Ще дам пример със затъмненията от миналата година, които попадаха във моят 6 и 12 дом. Това което ми се случи, беше смяна на работа, смяна на ежедневните рутинни задължения на работа и две операции, имах  престой в болница по 5-6 часа и след това също във вкъщи. Но това макар и неприятно даде завършек на проблем, който ме тормозеше от няколко години.
Продължавам със Юпитер, който ще възстанови своето директно движение на 10 Юли. Ретроградният му период започна на 8 Март, и аз сега наистина се надявам най-после на положителното му влияние. Въпреки хода напред на Юпитер, през месец Юли ще продължи ретроградният период на Марс, планетата на действето, започнал на 26 Юни и ще продължи до 27 Август във Водолей и Козирог. Малко бяхме позабравили ретроградният му период, който последно беше през пролетта на 2016 година (на всеки две години, за разлика от Меркурий, който ще бъде отново ретрограден от 26 Юли до 18 Август). Във връзка с Марс са възможни конфликти през този период създадени от нас или провокирани от други хора, по-голяма избухливост, раздразнителност, нетърпение. Не е препоръчително през този период започване на нови отношения било то в бизнеса или лични партньорства. По-добре е да ревизираме нещата през този период предвид това, че ще ни липсва от обичайната енергия която ни движи напред във всяко ново начинание.
За да се върна към това с което започнах, за мен Слънчевото и Лунното затъмнение носят промяна било то положителна или отрицателна според гледната точка, но това са събития, които трябва да променят дадена ситуация в личният ни хороскоп. И още един пример да добавя с моя приятелка, която преди една седмица разбра, че е бременна (слънчево затъмнение с отношение към 5 дом в личният и хороскоп), не го бяха планирали, даже първоначално мислеше за аборт, но сега след като свикна с новината и промените, които я очакват е много щастлива. 

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 16:51 от kene

# 1 397
  • Мнения: 1 750
Добре дошла,Kene, в отбора на тълкуващите! Flowers Hibiscus. Изобщо няма да те поправям - всичко е точно  Simple Smile !!!

# 1 398
  • София
  • Мнения: 2 016
Благодаря, Титания! Kissing Heart

# 1 399
  • Мнения: 24 709
Мъча се да си спомня 19г назад какво е било, но единственото което се сещам е, че бях безумно млада! Дали няма пак да ми се случи в този период  hahaha

# 1 400
  • тук-там
  • Мнения: 5 827
Много хубаво тълкувание, Kene! За жалост не се сещам какво ми се е случило през 1999-та, ще си изям ушите от яд Wink

# 1 401
  • София
  • Мнения: 2 016
Остава ни да дебнем един месец назад и шест месеца напред Simple Smile

# 1 402
  • тук-там
  • Мнения: 5 827
Да дебнем, ама пусто нетърпение. Вече питах една приятелка дали няма спомен от въпросния период Wink

# 1 403
  • София
  • Мнения: 2 016
А знаеш ли сега в кой дом на личният ти хороскоп ще се отрази, за да се насочиш преди къде е било?

# 1 404
  • Мнения: 24 709
 Blush

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 22:04 от Г-жа Рамацоти

# 1 405
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Преди 19г. ми се случи нещо , което на нито едно момиче на 14г. не трябва да се случва ,  малко след това беше първата ми операция ...
Не зная защо , но за случилото  се тогава , се сещам доста често последните дни и то по повод на това , че започнах да дълбая от къде тръгна всичко лошо с моето здраве .
Давам си сметка , че аз не съм го преживяла онова явно ,  видях преди година единият човек , водеше малко момиченце , а аз минах със сина ми покрай него и ме е срам да кажа какво си помислих ....
Явно автоагресията , която изпитвам към себе си ме трови толкова дълги години .
Извинявайте за личното отклонение ....
Просто давайки -19,   ме сви корема .....

Г-жа Рамацоти 💃💃💃  - пуууу ,  това е страхотно , да ви олекне , пууууу ... Тихо сега 😜

# 1 406
  • Мнения: 24 709
Благодаря Мадам Тиква!
Дано сега затвориш тази страница.

# 1 407
  • Мнения: 48 120
От преди 19 години не се сещам нищо хубаво, гаден период беше
Я напишете нещо хубаво за утре, че съм рожденичка Simple Smile малко да ми дадете хубав старт на деня Simple Smile

# 1 408
  • Мнения: 279
Благодаря за подробните прогнози  bouquet!

Гореописаното ме накара да върна лентата назад.
Точно преди 19 години смених местоживеенето и местоработата.
Тогава беше логично и нямаше никаква драма - бяхме млади и искахме промяна.
Сега, обаче, подобен развой ме плаши, макар и да го обмислям от две години насам. Планирах го за следващата година - сега ми предлагат подобрение на условията в работата. Имам да довършвам започнатото преди шест години - нужни са ми още 12 месеца. Не обичам да изоставям хора и дела ...
Промяната сега означава единствено кофти натиск отвън или някакво особено лошо стечение на обстоятелствата.
Лекинко се паникьосах.
Па нали съм и коза - като цяло, хороскопът за годината е свързан с промени и битки.
Само се моля всички около мен да са живи и здрави! Вече ме втресе  Shocked Shocked

# 1 409
  • София
  • Мнения: 2 016
Не мисля, че събитията се повтарят едно към едно. Човек преминава през едни събития, когато е млад и през други събития на по-зряла възраст. Затова е важен личният хороскоп.
Например, ако преди 19 години през лятото се е родило детето ти, това лято може да да го приемат да учи висше образование. И във двата случая ще си много щастлива по един и същи повод свързан с детето ти. То - детето ще ти донесе радост. И в продължение, представи се, че няма да учи във вашият град а ще замине в друг град. За да се случи това хубаво нещо като придобиване на образование, ти ще трябва да минеш през трудно събитие - раздяла или по - скоро промяна във ежедневието на теб, но промяната ще е за добро.

Общи условия

Активация на акаунт