Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 215
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 10 018

........Едит...............

Кене, дай боже! Синатора не го приеха на първо класиране, дано му се получи през септември. Преди 19 години се преместих обратно в Европа и родих. Не искам пак да раждам, стига ми толкова. И на друг континент не искам да се местя. И да се женя не искам. Laughing

Happy, честит рожден ден! bouquet
Мадам Тиква,  action032 Hug

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 06:53 от Deziderata

# 1 411
  • Мнения: 3 280
Малко се разводни темата, дайте да направим друга тема и там да обсъждаме житието, битието и семейните констелации. Тази е за седмични прогнози. Но се заформи интересна дискусия в нея, можем да я продължим другаде.

# 1 412
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Астро-прогнозата ми за 3 и 4 юли, вторник и сряда:

Днес и утре Луната е в Риби, а Слънцето е в Рак. Учудва ли ни тогава силното преживяване на нещата тези дни? Всичко ни минава през сърцето, през душата, вълнуваме се от много случки, хора, ситуации и събития. Кипят страсти, обземат ни различни чувства и емоции. Интуицията ни е висока.

Всичко това е така, защото двете Светила /Слънцето и Луната/ транзитират във Водни знаци в момента, на всичкото отгоре участват в голям Воден тригон, заедно с Юпитер в Скорпион и Нептун на своя трон в Риби.

4 от 10 планети са във водни зодиакални знаци /Рак, Скорпион и Риби/. Представителите на тези зодии, както и всички с Луна и/или Асцендент в някой от тези знаци, се чувстват отлично, но също така и на гребена на вълната.

Подходящи са всякакви творчески занимания и арт-терапия. Сега е времето на хората на изкуството! Успехи в областта на музиката, рисуването, танците, пеенето, свиренето, композирането, живописта, изработването на различни естетически изделия, работата с приложни материали, моделирането, дизайна, скулптурата, поезията и други. Муза, вдъхновение, креативност.

Добре дошли са и всякакви духовни практики, молитви, медитации, четене на езотерична и медицинска литература, служенето на другите хора. В същото време семейството, домът, близките и роднините ни са център на нашето внимание и е добре да им се посветим и да се погрижим за тях и тяхното добруване.

Възможна е ескалация на психо-емоционалното напрежение. Затова се щадете повече, пазете вътрешния си свят, пийте достатъчно вода, плувайте, отидете на СПА-процедури или на море, посетете езеро или водопад, вземете си вана или продължителен контрастен душ.

Налице е повишен риск от разсеяност, грешки поради невнимание, прекалена ранимост, обидчивост, мечтателност, реене в невидими светове, склонност към пристрастяващи действия и опасност от натравяния.

Желая хубави летни дни и нощи!



П.П. Съжалявам, че чак сега публикувам, но днес бях тотално луднала покрай първото класиране след 7. клас към МОН.

# 1 413
  • Мнения: 24 493
Да не е започнал ретро Меркурий, че само бъгове  вчера?

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 07:34 от Г-жа Рамацоти

# 1 414
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
От всякъде ретро и бъгове Simple Smile

В моята карта вода ич няма. Какво ли ме чака след прогнозата на Вихрогоче Wink

# 1 415
  • Мнения: 48 028
вихрогонче, благодаря за прогнозата, и на мен ми стана смешно за бъговете, то явно МОН не са виновни, а звездите Simple Smile

# 1 416
  • София
  • Мнения: 22 913
Happy, честит рожден ден!

Доволна съм от изминалата седмица и как започна тази седмица. От 2.7 има леко разминаване с плануваното от мен, но по-важното е, че нещата стават!
Хубав ден на всички!

# 1 417
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Да не е започнал ретро Меркурий, че само бъгове  вчера?
Не знам, но Марс много силно се проявява. Луднаха хората, честно.

# 1 418
  • Мнения: 3 860
Всичко зависи от индивидуалната карта. Аз имам много вода и земя и тази година с разположенията трябва да “летя” от щастие ама не е точно така Simple Smile

# 1 419
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Да не е започнал ретро Меркурий, че само бъгове  вчера?

Меркурий се движи ДИРЕКТНО.

# 1 420
  • София
  • Мнения: 3 760
Цитат:
"Можем да се върнем 19 години назад и да си припомним дали ни се е случило нещо забележително по това време на годината, защото сега е повторение на ситуацията, разбира се няма как една и съща ситуация но сходна тематика."
Значи 1989г? Кога са били затъмнения та тогава?

# 1 421
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
99-та

# 1 422
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
През 1999 г. завърших висшето си образование. Сега освен да почвам пак да уча...ThinkingSimple Smile

# 1 423
  • Мнения: 2 360
През 1999 г. завърших висшето си образование. Сега освен да почвам пак да уча...ThinkingSimple Smile

А аз тогава влязох в гимназията. Друго не се сещам значимо.

# 1 424
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Аз пък точно тогава научих, че съм брмена. Сега дъщеря ми завърши средното си образование:smiles:

Общи условия

Активация на акаунт