ПрЪвУписТни идеЙ за всякЪкви случаЙ по-български- 105

  • 48 229
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това, което smileys е цитирала, е от "Основна българска граматика" на Любомир Андрейчин от далечната 1944 г. Simple Smile

Защото съм от миналия век.  Joy Но аз предупредих:



Не знам какви са последните норми, но:


Цитат
С приятеля ми сме заедно от година и половина. Преди това той имаше 10 годишна връзка с дете аз 5 годишна без. Миналата година на ражденният ми ден ми предложи брак-много красиво и запомнящо се. Ходихме заедно за рокля и т.н. април ми каза че не може да го направи и се скарахме. После промени решението си след като поговорихме. После като тръгнахме за покани пак същият номер. После пак се оправихме. Вчера трябваше да ходим за халки и няма да казвам. Как да възприема това и аз незнам вече.

Куп грешки, но как звучи болднатото...  ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 11 516
Цитат
Бяхме в Лайкики
чад пат

Цитат
пилишко шишче

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 09:58 от miamim

# 62
  • София
  • Мнения: 9 850
Цитат
сърцето ми искача ако са по-сарички

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 12:03 от Малко Сладко Коте

# 63
  • Мнения: 7 171
Това, което smileys е цитирала, е от "Основна българска граматика" на Любомир Андрейчин от далечната 1944 г. Simple Smile

Защото съм от миналия век.  Joy Но аз предупредих:



Не знам какви са последните норми, но:


Цитат
С приятеля ми сме заедно от година и половина. Преди това той имаше 10 годишна връзка с дете аз 5 годишна без. Миналата година на ражденният ми ден ми предложи брак-много красиво и запомнящо се. Ходихме заедно за рокля и т.н. април ми каза че не може да го направи и се скарахме. После промени решението си след като поговорихме. После като тръгнахме за покани пак същият номер. После пак се оправихме. Вчера трябваше да ходим за халки и няма да казвам. Как да възприема това и аз незнам вече.

Куп грешки, но как звучи болднатото...  ooooh!

Като пИдофил.  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 39 848
Цитат
Притеснява ме подетата и топчетата
"подетата" не можах да ги разтълкувам. Става дума за кърмене, зърна, силиконови протектори за зърна,...

# 65
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
Цитат
Притеснява ме подетата и топчетата
"подетата" не можах да ги разтълкувам. Става дума за кърмене, зърна, силиконови протектори за зърна,...

бодитата и копчетата?

# 66
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
Розавите домати
МноУ ги обичам! Heart Eyes
Цитат
точно на време

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 15:44 от july1993

# 67
  • Мнения: X
Цитат
Наши приятели , които живеят на село преди сяваха домати , картофи и др. култури за допълнителен доход извън заплатата , но казват , че вече няма смисъл .
ММ вече 3-та година сява фъстъци , като всичко става с хора , защото той няма време пък и е непосилно сам човек да се справи с декари .

# 68
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 421
Който не сява, няма да изява!  Naughty

# 69
  • София
  • Мнения: 6 189
Пръвопистта влобще не се сява.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 658
ЧаД паД сяваме иЗстерична прЪвУписТ в Лайкики  Twisted Evil

# 71
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
ЧаД паД сяваме иЗстерична прЪвУписТ в Лайкики  Twisted Evil

 hahaha Лай-кики  Joy

# 72
  • Мнения: 146
Индустриална прахосмукачка за почистване на груби строителни отпадъци,подове,тавани и мъзета.

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 542
Тази никой ли не я донесе тук-

Aaa интересно да кажа и аз свекарми вчера идва в нас и почва да шета като че е домашна прислужница после почва дасе кара по телефона с свекървата обръшта се към мен и почва свали прането от простора измии чашата в мивката защо няма прах за пране като му показах че има прах това не било прах викам си тоя сигорно пак е пиян...почна да отваря хладилника и да обяснява кво има тук и аз му казвам ми ние ядем и тои няма да ядете всеки ден през ден може. Вече тотално си помислих че е многоо пиян варха беше обаче като се обадил на деверми и му казал че аз говорила некви небивалици че аз и етърва ми сме някакви мърли едвали и неси гледаме децата..и накрая взе че ми каза дане раждам а да взема да си купя от пазара бебе да несе мъча видиш ли.

# 74
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 421
Цитат
Aaa интересно да кажа и аз свекарми вчера идва в нас и почва да шета като че е домашна прислужница после почва дасе кара по телефона с свекървата обръшта се към мен и почва свали прането от простора измии чашата в мивката защо няма прах за пране като му показах че има прах това не било прах викам си тоя сигорно пак е пиян...почна да отваря хладилника и да обяснява кво има тук и аз му казвам ми ние ядем и тои няма да ядете всеки ден през ден може. Вече тотално си помислих че е многоо пиян варха беше обаче като се обадил на деверми и му казал че аз говорила некви небивалици че аз и етърва ми сме някакви мърли едвали и неси гледаме децата..и накрая взе че ми каза дане раждам а да взема да си купя от пазара бебе да несе мъча видиш ли.

Аааа, как?! Правописната полиция не спи!  Laughing
Скрит текст:
Нали не възприемате определението като обидно?  Hug

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 23:53 от elleni

Общи условия

Активация на акаунт