Януарчета 2016-5

  • 34 254
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 806
Как се вади тази бейби карта от ДМ?

# 691
  • Мнения: 92
Благодаря Фрози, бе се бях сетила да там  Thinking, ще разгледам че много ме е страх от то мастит и много ще внимавам

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Как се вади тази бейби карта от ДМ?
На касата. Казваш, че искаш да извадиш карта, дават ти да попълниш талонче и готово. Аз бях с Марти и не ми поискаха нищо, иначе показваш копие на акт за раждане.
Ние сме по-добре. На Марти гърдите са чисти, изписаха му капки за заден ринит, сега си капем всички с тях и определено имат ефект. Спи вече трети час спокойно.
От понеделник в Лидл ще пускат бебешки дрешки, видях ромпъри и суитчери с дълъг ръкав. Гърнета, активни гимнастики, пелени, ако ви интересува.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 235
Честити зъбчета!
И Сами се буди често през нощта. На два часа почва да мрънка посуква малко и заспива. Заради това е пак при нас на спалнята колкото и да не ми се иска, но не ми се става през нощта. Така ми е по-лесно.
Циндил, направо на касата си казваш, че искаш такава карта и те ти дават едно картонче да попълниш. Много се дразня, че сами не ги предлагат.
Таня, радвам се, че сте по-добре. Мерси за инфото за Лидл.

Последна редакция: чт, 21 юли 2016, 16:23 от GERY80

# 694
  • Мнения: 683
Аз харесах една постелка за земя от olx. Изглежда материята не е кой знае какво, но е доста голяма и евтина. Пъзелите ми се виждат малки на площ, но може и от тях да взема. Дари се върти постоянно и навсякъде и мисля да я заградя до холния ъгъл и табуретки. Още не пълзи, но като почне ще е добре така. Имам доста цветя и не знам как ще я опазя да не пипа newsm78

Днес пак хапна добре, около 80-90гр. оризова каша смесена с тиквичка и пащърнак.

И аз се изненадах, че ДМ не предполагат сами картата. Пазарувала съм с беба и никой нищо не е казал.

Таня, мерси за инфото за Лидл. Много съм доволна от дрешките, дано пак има хубави. Само едни клинчета последно, които предлагаха с ананасова серия са й доста широки в коремчето и не знам как ще ги носим. Браво на твоето момче за добрия сън. Дари сега също ще докара 3 часа, но ако не съм до нея да подавам цица периодично се буди бързо.

Ние сякаш минахме периода на честото нощно будене. Но сигурно ще има и друг. Не търсете очевидни признаци за зъби, те просто си ги наболяват и без да се виждат.

# 695
  • София
  • Мнения: 966
На мен пък ми предлагат всеки път и аз все бързам и не си попълвам талончето. Ще взема да си направя карта значи  Peace ние сме с 2 долни зъба и е много смешен, като зайче  Mr. Green  Със зеленчуците продължава да е зле... Не ги харесва, а аз давам, но не настоявам много. Той се разплаква чак в даден момент, милото  Tired и си му давам млякото. Просто ще караме по-бавно ние, явно.
За утре ли е южния? В колко на масите? Ако мога да се класирам ще пиша. Хубава вечер  bouquet

# 696
  • София
  • Мнения: 691
Добрах се и днес до компютър, все пак.  Crazy

Със Сами имахме натоварен ден - най-хубавото е, че успяхме да направим профилактичните изследвания. Урината я взех в обикновен контейнер - като за възрастни - държах го гол на една подложка и като започна да пишка, сложих чашката. Беше доста досадно цялото дебнене и успях да хвана само 5 мл., но за щастие се оказаха достатъчни. Като му взимаха кръв не трепна, нито плака, но пък после трудно го удържах да не пипа с ръката - трябваше уж 10 мин. да му натискам памука със спирт на пръста, но едва ли сме изкарали чак толкова...

Ходихме и на нефролог - огледа го за 2 мин. и каза, че всичко му е наред. Освен това малко ми се поскара, че не му забелваме пишката и написа, че имал фимоза, но не ми се влизаше в разправии. Дано педиатърът не се хване за това и не реши да го дърпа. 

За утре в парка предложете час - ние нямаме режим и можем по всяко време след обяд.  Peace  Пък ако по-нататък се организирате за друго място в София, можем също да дойдем - отдавна се престраших да го возя в колата и сега сме много мобилни.  Wink

# 697
  • София
  • Мнения: 966
Сетих се да споделя малко инфо  Mr. Green Някой назад пита или коментира столчетата Поли на Чико. В момента в Хиполенд има 20% намаление на тези и останалите столчета за хранене на Чико  Peace на 250лв са от 300 и нещо  Simple Smile до края на месеца е промоцията. Аз си взех червеното и ми се струва много стабилно и хубаво. Доволна съм, до сега го сглобявах  Laughing

# 698
  • Мнения: 457
Джинджър, ще прояде зеленчуци детето,само малко повече търпение и време ви трябва. И ние сме със същото столче за хранене. Моника много си го харесва и така всички сме доволни.
Ние вчера тичахме до педи,че тя следобяд вдигна малко температура-37,5 Май ще се окаже от зъбите защото не откри нищо притеснително. През нощта се е събуждала с рев на всеки час, но добре че поне тази сутрин за сега няма температура.

# 699
  • Мнения: 82
black_ice Пъзела е обикновен от този с буквите и цифрите 32х32 см 10 бр. поръчах 2. Хубав е и на малкия се хареса, но явно трябва целия апартамент да оборудвам : Laughing
Frozy Ще взема и от тези наколенки, не се бях сетила, Мерси.

# 700
  • Мнения: 159
Момичета, минавам да ви почерпя виртуално - днес Жорко става на цели седем месеца. Да ни е здравичък, щастлив и много усмихнат за радост на мама и на тати. newsm51
В момента пищи силно и по никакъв начин не мога да му отвлека вниманието. Пак ще трябва да се извинявам на съседите. Може би трябва да си пожелая и да е една идея по-послушен.  Blush

Frozy, благодаря за идеята за наколенки.  smile3525 Вчера обиколих близките детски магазини, но никъде не предлагаха. Поръчах по интернет и сутринта пристигнаха. Много са бързи.  newsm44 Вече ги изпрах и като изсъхнат ще ги пробвам на Жорко. Иначе са много симпатични и мекички.

Донесоха ни и домашно пиле, така че захранването с месно пюре ще започне от днес. Дано му хареса.
Свалих и кошарата в хола на долното ниво. Изобщо - все нови неща.  newsm03

Kattrin.I, благодаря, ще взема и аз пъзел. След наколенките май трябва да потърся и каска...  smile3506

# 701
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравейте!
Честита 7-ма месечинка на Жорко!
Да се похваля, че вчера Сами за първи път ака на вън, като му подложих вече ползвания памперс.  Grinning Много съм доволна от 6 дни не съм мила омазано дупе.
Вчера преди обяд му дадох банан с авокадо, а следобед (закъсняхме с обяда) сл.картоф-морков-авокадо. Днес като ака си беше напълно оформено, дали е от авокадото.  newsm78
Ще има ли среща в Южния? Ако ДА къде и в колко часа?

Последна редакция: пт, 22 юли 2016, 12:01 от GERY80

# 702
  • София
  • Мнения: 966
Ани, ако са зъбки вземи някакви гелче или не искаш да мажеш лекарства залудо? Милата щом на всеки час плаче то не е никакъв сън  Tired и за нея и за вас... Дано отмине бързо  Hug
Аз от 2-3месеца вече "ползвам" пъзел килимче. Много е удобно, твърдичко хем за гръбчето. Не се плъзга и изолира много добре  Peace нашето е цялата бг азбука - доста голямо е като се сглоби цялото, а е и много шаренко и бебчо много му се радва и си го гледа.

П.п. Момичетата с бебета на АМ - минахте ли на 2ки вече?

Последна редакция: пт, 22 юли 2016, 12:32 от Джинджър

# 703
  • София
  • Мнения: 691
За срещата предлагам в 16:30 на открития фитнес - при масите за тенис, както предния път. Моля ви, пишете дали ще дойдете - тук или на лично, за да знам да чакам ли някого. Ако часът не е удобен, същл пишете - ние нямаме режим и може всякак да се нагодим. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 973
Ние няма да успеем за среща, днес. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт