Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 53

  • 74 766
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 615
Нямам против медрола по принцип за кратко. Но, ако правя инвитро или инсеминация...но ей така да си го пия след овулация и да се надявам да проработи ми се вижда лудост...месец след месец...за това на есен с песен и за мен..ще видим с какво ще почнем  Shocked

# 691
  • Мнения: 24
И в Турция съм чела, че предписват преднизолон, но с друго търговско име.

Да но се пие 5 дни до деня на трансфера.След трансфера там не се изписват подобни опасни лекарства,които дават в нашите клиники.

# 692
  • София
  • Мнения: 596
И в Турция съм чела, че предписват преднизолон, но с друго търговско име.

Да но се пие 5 дни до деня на трансфера.След трансфера там не се изписват подобни опасни лекарства,които дават в нашите клиники.
Да, потвърждавам, пет дни до деня на трансфера го изписват там.

# 693
  • Мнения: 1 144
Акушерките преди месеци започнаха РВМС да поставят, сега правят инсеминации, очаквам след година да почнат трансферите, а по-добрите ще ги пратят в ембриология. На докторите ще им ползваме само имената  Naughty Naughty Naughty

# 694
  • Мнения: 311
Боже, защо се държат така newsm78 направо съм учудена. При мен само в началото беше по-тегаво да комуникирам с имуноложките..Еее
Аз имам обяснение, но възпитанието ми на дама, а и правилата на форума не ми позволяват да го напиша  Naughty
  Laughing Laughing
Към киселите лели май всички имаме особено отношение Whistling

# 695
  • София
  • Мнения: 4 884
Това, което казвате за акушерки правещи инсета, звучи адски несериозно, втрещена съм, как е възможно?! Аз нямам опит с инсета в клиниката, правила съм такива само в Щерев, но наистина не е редно.Явно обаче и акушерките вече са придобили опит, щом имаме бременна от такова инсе.Може и за трансферите да се окажат с лека ръка Crazy

# 696
  • Мнения: X
Аа, инсета още през комунизма са правели акушерките.
Ама старата генерация, че са обучени, като хирургични сестри.
Сегашните акушерки дори не знаят, кога трябва да напъва родилката и кога не. Laughing
Не, че няма тромави акушерки и от старата генерация...

# 697
  • Мнения: 1 276
Здравейте момичета,
Знаете ли колко време се чака за донорска яйцеклетка?
Доктора ми каза, че се чака страшно много но не уточни за какъв период от време става въпрос.

# 698
  • Мнения: 1 416
 не е редно да слагаме всички под общ знаменател,но пък е много гадно когато точно та теб ти се случи.От акушерките съм виждала само Ани да ходи напред назад  с разни пособия за манипулации.

# 699
  • Мнения: 19 715
Здравейте момичета,
Знаете ли колко време се чака за донорска яйцеклетка?
Доктора ми каза, че се чака страшно много но не уточни за какъв период от време става въпрос.
Зависи. Най-добре се срещни с координаторката, тя ще ти обясни най-добре.

# 700
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мисля, че за всяка пациентка се търси донорка, която да е със същата кръвна крупа като реципиентката и да е с подобни физически белези - тъмна/светла коса, цвят на кожата и очите, за да не се получи накрая майката да е с естесвено черна коса и тъмни очи, пък детето русо и светлооко.

# 701
  • Мнения: 6 566
Здравейте момичета,
Знаете ли колко време се чака за донорска яйцеклетка?
Доктора ми каза, че се чака страшно много но не уточни за какъв период от време става въпрос.
В повечето случаи се чака с месеци...
При Стаменов шансът бил по-голям, но така и не разбрах дали е така. Защото бях по прогама на общината, срокът изтичаше вече( бях чакала вече 5 месеца) и пришпориха малко нещата, за да не загубя средствата. Може и Стаменов да е помогнал, защото се говори с него по въпроса. Така или иначе не беше стандартен случай.

# 702
  • Мнения: 260
Момичета извинявайте ако въпроса ми не е за тук,но незнам къде да попитам.Някоя от вас дали знае как става кандидатстването в общината?Дали трябва първо да се вземе заповед от фонда или може преди това.За фонда ще почакам много и ми се искаше ако може до тогава да направим поне още един опит.Предварително благодаря.

# 703
  • Мнения: 819
Момичета извинявайте ако въпроса ми не е за тук,но незнам къде да попитам.Някоя от вас дали знае как става кандидатстването в общината?Дали трябва първо да се вземе заповед от фонда или може преди това.За фонда ще почакам много и ми се искаше ако може до тогава да направим поне още един опит.Предварително благодаря.
Не не се чака фонда,ние подадохме в общината и сме одобрени.Трябва да провериш в общината какви документи са ти необходими.Трябва да заявиш в клиниката да ти изготвят епикризата която да приложиш.

# 704
  • Мнения: 98
Искат се  остойностени план т.е кое колко ще струва, удостоверение по чл.87 за липса на данъци (от НАП), удостоверение за липса на данъци към общината, свидетелство за съдимост на двамата партньори, ако имах сключен граждански брак-копие и....мисля това беше, но попитай все пак.

Общи условия

Активация на акаунт