Идва празник най-голям, нека всеки е засмян!!! (17.04 - 23.04)

  • 4 916
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Здравейтеи от мен! Аз отт сутринта до сега нямах нет и разбрах че съм силно пристрастена, ужас! С тия палавници незная как ще боядисвам яйцата тая седмица, защото  Наталия разбира от дума колкото брат си, а пипа повече и от него Simple Smile
Нанди,аз също не съм от Пловдив, от лежане и пазене на бебета не ми останавреме да създам приятелства, но се опитвам да създавам някакви социални контакти като съм навън. На възрастта на Мими Наталия можеше само да се обръща и то рядко, но никой не ме е питал защо, как... Стоеше си в количката и гледаше децата. Аз й намалях възрастта с 2 месеца, защото тя така и изглеждаше. По късно направо си казвах ако ме питат, че детето има проблем по рождение, нищо срамно в това не виждам. Сега вече си ни и личи, но няма как да се избяга от това. А и като личи хората избягват да задават неудобни въпроси (поне възпитаните).
Днес успях да накарам за малко моето девойче да играе на гоненица с мен, ама не беше особено ентусиазирана. Радостното за мене беше, че се опита да подражава в това на брат си, който пък си умира от кеф да ме гони.

# 16
  • Мнения: 997
Нанди, когато излизам с Боби с количката, никой нищо не ме пита - бебе като бебе, седи си подпрян в полулегнало положение и оглежда. Майките в кварталната градинка знаят, че има проблем, но не питат много, много. Причината е, че като питат получават по-подробен отговор, отколкото искат.  Simple Smile
Сега сериозно, ако някой непознат ме попита дали ходи, или на колко е, преценявам на момента. Ако ми звучи като стандартен въпрос, от добронамерен човек, спокойно обяснявам, че още не може и дотам. Културният човек не разпитва. Но и аз не се притеснявам от проблемите на Боби - той не виновен, никой не е виновен. Трябва ли да наказвам себе си и него за това. По принцип избягвам да казвам, че е с левкодистофия, заболяването е малко познато и провокира любопитство и неразбиране. Когато се наложи казвам просто проблем при раждането.

# 17
  • Мнения: 644
Привет,
ето ни и нас най-накря   Simple Smile
желая на всички весели идващи празници и щастлива,слънчева седмица   Heart Eyes

Нанди нека първо те поздравя и след това успокоя,ако разбира се ми позволиш   newsm78   искам да ти кажа,че и аз бях в подобно положение на отчаяние   Sad   наистина е много трудно да се престрашиш и да говориш за проблемите си с други хора,особено ако си нямат и представа.Неловко е да отговаряш и на''тъпи''въпроси,но........няма как.
Аз например изобщо неисках никой от моите познати и приятели да знае за пороблема на детето ми и все ги избягвах,излизах си сама   Cry  Обаче това не е решение.Виж ме сега......говора си с хората без грам притеснение и изобщо не им обръщам внимание   Hug така,че давай в същия дух и хич да не ти пука от другите какво ще говорят важното е Вие да сте добре   Simple Smile    нали така,в крайна сметка не живеем за другите     #Crazy


Пете сигорна съм,че Яни ще се оправи бързо  Naughty


Мили момичета, нека с настъпването на Светлото Христово Възкресение, за всички да дойдат по-добри и безгрижни дни!!! Hug

И на Вас също


А сега малко и за нас........С Ива ходиме на ясла от миналата седмица,но нещо неиска да се адаптира и да прави опражненията.Дали се разсейва затова,че аз съм там незнам   newsm78   Ходим също и на опражнения във ВМА,ама там си ги прави а пак съм вътре с нея.Много чудно  #Crazy  Иначе всичко друго е о.к.Играе си с децата на вън и доста им подражава(но не за добро)само се бие,а е най-малката   Embarassed
Ох,айде стига толкова,че стана дълго,а и ще излизаме да се''биеме''   Laughing

# 18
  • Мнения: 1 234
Желая на всички много здраве! И да бъдем по-уверени, по-спокойни, по-силни! И да вярваме, че чудеса наистина стават, то друго не ни остава... Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 534
Чета и ми става мъчно.За милите душици които разчитат единствено на нас.Нас ни боли,а всъщност те имат проблем и са толкова безпомощни.Затова дано не прозвучи назидателно,но мили майки не крийте децата си.Ние сме тези коитотрябва да покажем на обществото колко мили и специални са децата ни.Да не обръщаме внимание на неадекватни реакции и да им извоюваме нормално отношение.Нека в духа на настъпващия празник покажем на децата си че ги обичаме,да не ги караме да се чувстват различни,да покажем на всички,че се гордеем с техните малки успехи.Знам,че е лесно да се каже.Познавам желанието да се скриеш от целия свят.Но това е кръста ни.Да го носим с вдигната глава.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 356
Лека и добра седмица за всички. Целувки на малките сладурчета  Hug

Нанди, браво на теб, че сте излезли. Ще видиш, че разходките на открито ще ви действат добре на двете с Мими. Мисля точно като Catnadeen. За запознанствата не се притеснявай, те ще дойдат постепенно, зависи дали ще ги търсиш. Когато тръгнах в нашия парк на разходки 1 месец никой не познавах, после се запознах с 2 майки (от форума), покрай тях с още и сега имам около 15 приятелки и познати, така винаги има с кого да си говоря като идем на разходка. Освен това майките в парка са изключително мили с Белослава и редовно събираме дечицата, и смятам, че малката дръпна страшно много и от децата. Тя ги гледа и попива, и след всяко събиране с тях прави нещо ново.

Любознателна, какво говориш за пристрастяване, аз повече от половин ден без форума не изкарвам пряко сили.  Laughing Ако съм вкъщи на всеки час проверявам темите  ooooh!

ПетяК, бързо оздравяване на Яни  Simple Smile   bouquet

Gele73, много хубави снимки.   bouquet

Seti, и аз искам да видя Лорка, хайде на следващата среща да дойдете, плииииз   Hug

# 21
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Здравейте от мен
Много съм виновна, че не пиша, никакво време не ми остава. Не знам какво стана след нова година, не знам кое по-напред да направя в цялата лудница,  но успявам само да чета по малко и да пиша по "спешни" въпроси Embarassed

Специални извинения към Мая - не успях дори на срещата с терапевтите да дойда.

На всички искам да ви пожелая много сили и много нови хубави неща да се случат на всички дечица Hug

# 22
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте и от нас!
   Най -после сме си в къщи..  newsm44  Имплантацията мина добре , но после имахме някакъв проблем с дишането и беше на монитори.На два пъти пулса му спада под критичните стойности...включваха се аларми..тичаха лекари....ужас.Направо спешно отделение си беше.Слава богу ...след 1-2 се оправи дишането и ни изключиха...Вече сме си в къщи.Бяхме заедно с Мирабел.Такова съвпадение, но за хубаво.Бях много доволна , че се запознахме и общувахме.А Веси е наистина като малко диво коте.Не се спира и за секунда.За съжаление днес като ни сменяха превръзката , те дойдоха с ангина   Weary  Да се надяваме , че бързо ще се оправи.Благодаря на всички които бяха загрижени за нас.Не ви казах предварително , "за да не ни мине котка път".Обадиха ми се и за броени дни направих изследвания и веднага в София.Откога мечтая за този ден.Дано му промени бъдещето в положителна посока!   newsm17  На всички желая само много...много  здраве!

# 23
  • София
  • Мнения: 9 861
Браво,Марго!Много се радвам за вас.Въпреки че не се познаваме лично,редовно следях всичко ново за Криси.Надявам се занапред всичко да е наред и съм сигурна,че ще е така.Може пък да се засечем във Враца,защото и двамата със съпруга ми сме оттам.Така че ако някой път видя малкия Криси по Пробива/аз ще го позная от снимката/,да знаеш,че ще ви спра. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от мен! Нека тази седмица да донесе нова начало и добри новини за всички!!!
Марго, браво за хубавата новина! Сигурна съм, че ще промени бъдещето в положителна насока!!!
Сети, много се радвам за Лорка! Да тропка с крачета все по-уверено и към нови успехи!!!
Нанди, поздравлявам те за разходката. И аз мисля, че Мими и ти имате нужда от разходки, от слънце Другите майки са обобщили цялата мъдрост на  ситуацията. Таткото, и той милия, се бори да намери себе си в тази ситуация. Успех!

# 25
  • Мнения: 644
Много хубава новина МАРГО,радвам се за ВАС   Heart Eyes
велая на Криси бързо възтановяване и дано всичко занапред да върви по вода  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 710
Да се подпиша и аз, че знай ли се, ама от утре дано вече имаме нет и в Ресурсния център та да съм си с вас по-честичко.
Нанди, браво - ще видиш, че действа добре - и да не ти пука за мнението на околните, макар че от опит знам че не е баш така и е почти невъзможно, ама опитай..... децата са ни златни и няма нужда да ги крием, светът е по-богат с тях и с това че ги има. Само да си запиша и аз час - звънни ми - ще се уговорим нещичко и с удоволствие ще ви правя компания с Мимито.

Днес мина и нашия ТЕЛК - цирк братче или от рубриката - "Без коментар". Добре че поне са го измислили този път та се минава бързо - не чакахме изобщо, защото се оказа че всяка майка си има час, но вътре не ни чакаше комисия - а просто една лекарка - миличка - даже и не го погледна Гого. Прибраха ни документите и ни казаха в петък да идем за решението - надявам се поне то да е....
Хубава седмица на всички ви!

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Браво, Марго! И на теб и на Криси! Само хубави неща от тук нататък  Hug

  Нинка, виновна си, виновна сииииииииии  Mr. Green мисли му как ще я изкупваш вината! Нали сте добре с Миряна?

# 28
  • Мнения: 3 698
Мили момичета, нека с настъпването на Светлото Христово Възкресение, за всички да дойдат по-добри и безгрижни дни!!! Hug


Дано  Hug  !!!
Марго, много се радвам   , сега вече само добри новини чакаме, само радости, щастие и успехи  Praynig  !
Нанди, разбирам те, че не ти се говори с непознати, аз също съм така, винаги първият въпрос беше колко е голяма и аз или казвах корегираната или "малка е още".Обикновено се държа надменно Whistling и отговарям с тон непредразполагащ към разговор   .Когато тръгнахме на гимнастика Лорка беше около 3 кг. и най-много се дразнех като някоя баба или лелка виждайки ни накъде вървим започне да цъка съчувствено.Сега съм си запазила ледения тон за отговори и като ме питат "на колко е?" си казвам на 1г., а на "ходи ли " казвам "още не".Кратко, ясно и се опитвам да подскажа, че не са ми приятни въпросите.Ами не ми се обясняват лични неща на непознати любопитковци, дето само ще цъкат   Crossing Arms .За излизането-браво, хубаво е и за двете ви.Аз също не познавах абсолютно никого в града, от скоро създадох някакви познанства колкото да не си говоря само с Лора, че речника й не е много богат още...До съвсем скоро си излизахме двете, но пак е разтоварване и смяна на обстановката, тревожните мисли са си същите, но на чист въздух се проветряват малко...
Геле 73 ,разгледах снимките    Party  много сте хубави   Grinning !!!
Янева, много странно това с упражненията..., но поне във ВМА ги прави.Браво на мъничето, ще се справи  Hug  , а и както чувам е борбена     box  thumbsup  Smile !
Петя, целувки на юначето, бързо да преборите упоритите болести    Hug !
Любознателна ,
Днес успях да накарам за малко моето девойче да играе на гоненица с мен, ама не беше особено ентусиазирана. Радостното за мене беше, че се опита да подражава в това на брат си, който пък си умира от кеф да ме гони.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нинче, знаем колко си отговорна, амбициозна и ангажирана, но се опитай да отделяш повечко време за себе си  Hug  .Хубав празник!
  ...Пък и Сети ако намери начин да дойде с ходещата Лорка, ще е супер!
...
Ще се видим, обещавам, ако не в София, в Пловдив ,много ми е примъчняло за всички ви   Hug !
Иначе от нас -вкъщи прави по няколко крачки  Grinning, навън не ще Thinking, още я е страх и изобщо не прави опити.Не дава да я хващам и подкрепям, бута ми ръката, така че си я чакам да си реши да се отпусне ...

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сети пусни тел за връзка на лични моля те!

Общи условия

Активация на акаунт