Тест за овулация - въпроси / тема 4 /

  • 54 726
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако О е минала и сега БТ ти е 36.6, то преди О трябва да е била 36.1 - 36.3 така ли беше?

# 706
  • Мнения: 615
Ако О е минала и сега БТ ти е 36.6, то преди О трябва да е била 36.1 - 36.3 така ли беше?

Точно преди да скочи на 36.7, на 18-ти и 19-ти ден БТ беше 36.2 два поредни дни. И това  точно след онзи тест, който бях публикувала, който беше леко съмнителен плюс ли е минус ли е.

# 707
  • София
  • Мнения: 7 645
а супер, значи е минала Simple Smile
Ако дойде другия цикъл, престраши се да мериш ректално, ще е в пъти по-добре Simple Smile
Късмет и дано е станало  bouquet

# 708
  • Мнения: 6 385
Ако О е минала и сега БТ ти е 36.6, то преди О трябва да е била 36.1 - 36.3 така ли беше?

Точно преди да скочи на 36.7, на 18-ти и 19-ти ден БТ беше 36.2 два поредни дни. И това  точно след онзи тест, който бях публикувала, който беше леко съмнителен плюс ли е минус ли е.
 
По графиката ти личи ову на 19ти ден, и виждам че сте работили предишната вечер. Дано измерванията да ти са верни  Peace Не очаквай лелката на 4ти-5ти  Simple Smile. Странно защо на прегледа нищо не са ти казали за фоликул.

# 709
  • Мнения: 615
Ако О е минала и сега БТ ти е 36.6, то преди О трябва да е била 36.1 - 36.3 така ли беше?

Точно преди да скочи на 36.7, на 18-ти и 19-ти ден БТ беше 36.2 два поредни дни. И това  точно след онзи тест, който бях публикувала, който беше леко съмнителен плюс ли е минус ли е.
 
По графиката ти личи ову на 19ти ден, и виждам че сте работили предишната вечер. Дано измерванията да ти са верни  Peace Не очаквай лелката на 4ти-5ти  Simple Smile. Странно защо на прегледа нищо не са ти казали за фоликул.

Аз на преглед бях на 22, то в такъв случай какво се е видяло, ако е била О на предния ден да кажем?

# 710
  • Мнения: 6 385
След ову, фоликулът се преобразува в жълто тяло. Изглежда малко като фоликул, но е с неправилна форма и не е така издуто като балонче. Незнам защо док нищо не ти е казала. Но дори и сега да отидеш, ако има жълто тяло, то трябва да се види. Освен ако поради неправилно измерване, графиката да не е точна, и все още да предстои ову. На теб не ти ли дадоха някакви снимки от прегледа?

# 711
  • Мнения: 615
След ову, фоликулът се преобразува в жълто тяло. Изглежда малко като фоликул, но е с неправилна форма и не е така издуто като балонче. Незнам защо док нищо не ти е казала. Но дори и сега да отидеш, ако има жълто тяло, то трябва да се види. Освен ако поради неправилно измерване, графиката да не е точна, и все още да предстои ову. На теб не ти ли дадоха някакви снимки от прегледа?

Дадоха ми цели 3 снимки. Мога довечера да снимам и да ви покажа тук.

# 712
  • София
  • Мнения: 7 645
ако имаш снимки на яйчниците, пусни, иначе ден след О се вижда вече преобразуваната лигавица, жълтото тяло и т.н.т. Simple Smile

# 713
  • Мнения: 615
adult image

Ето и снимката

# 714
  • Мнения: 6 385
снимай ги една по една че така не личи Peace

# 715
# 716
  • София
  • Мнения: 7 645
На последната се вижда може би жълтото тяло
А тези черни кръгове не вярвам да са фоликули. Жалко, че няма нищо измерено

# 717
  • Мнения: 615
На последната се вижда може би жълтото тяло
А тези черни кръгове не вярвам да са фоликули. Жалко, че няма нищо измерено

Тоест може би съвпадат горните ни теории за минала О?

# 718
  • Мнения: 6 385
Най-вероятно да  Peace Въпреки че снимките наистина са много лоши  newsm78

# 719
  • Мнения: 394
Според вас този тест положителен ли е? Една идея е по-светла тест линията...
http://www.prikachi.com/images.php?images/463/8976463l.jpg

Общи условия

Активация на акаунт