9 ФЕГ - 2

  • 77 898
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 830
Спунк, кефиш както винаги! Още като я видях, прихнах! Нищо, че и аз изненадано бързо натиснах да видя скритото.. Simple Smile)))) Пък и адрес на магазина..

Все пак е повод да попитам споменатите трицветни тениски за физическо какви точно трябва да бъдат и евентуално от къде? Бялата ясно, но синята - светло или тъмно синьо, при червените също има нюанси, но едва ли ще е фатално..

# 661
  • София
  • Мнения: 1 121
Ориентир има - френското знаме. Sunglasses
Мисля ,че нямаше значение нюансите.

# 662
  • Мнения: 253
Спунк, сега се прибирам и чета набързо какво сте дискутирали. Вързах се и аз ,добре че изчетох до края иначе синковеца щеше да оклюма ако му бях казала.

# 663
  • Мнения: 36 170
и аз се вързах Flushed

кажете за тениските по физическо, моля
и с какво надолу играят

# 664
  • Мнения: 4 240
Пък аз не отворих първоначално скрития текст. Виждам "униформи", извивам, детето припада, свестява се и пуска сърч в Гугъл моментално. И вика, не бе, мамо, не си разбрала, това е Френската във Варна. Та така.

# 665
  • Мнения: 48 176
Тениските трябва да са или бели, или червено, или синьо Simple Smile един от тези цветове. Изчистени. Simple Smile Надолу спортно облекло просто.

# 666
  • София
  • Мнения: 6 166
Е щом сте я харесали, мога да ида да се пазаря с циганката за отстъпка за количество. Grinning

♥ HAPPY ♥, светлосиня Лакост върши ли работа? Май не е точно изчистена.

# 667
  • Мнения: 11 830
Ориентир има - френското знаме. Sunglasses
Леле, въобще не бях направила връзка! Flushed Мислех си, че е някаква специална система на небезизвестните преподавателите. Simple Smile

Тениските трябва да са или бели, или червено, или синьо Simple Smile един от тези цветове. Изчистени. Simple Smile Надолу спортно облекло просто.
Това беше важно уточнение! Wink

Спунк, само ако са в комплект с френска "маркова" чанта за девойките! Виж там, питай, ще изкара отнякъде и отстъпка, разбира се..




# 668
  • София
  • Мнения: 5 423
Предполагам, че стандартни, памучни тениски вършат работа?
Аз се вързах за униформите, даже се зарадвах. Фен съм им,какво да се прави 😁

# 669
# 670
  • Мнения: 1 858
Ха- ха вързах се и аз за униформите , но като видях снимката се усъмних. Спунк, страхотна си, много ме усмихна Grinning

# 671
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета. Ние се успокоихме след записването (или по-скоро аз се успокоих, младежът нямаше притеснения)  и не съм влизала в темата скоро. А вие си пишете ли пишете. Сиси браво за списъка на форумските деца.  Много сме. Силни сме. Моят юнак също не е учил френски. И е много ентусиазиран от лагера. В този хотел беше на зелено в 4 клас. Ще си изкарат чудесно.

# 672
  • Мнения: 5
Привет! Доколкото разбирам децата с АЕ все още си нямат група. Дъщеря ми създаде група и тук помествам линк към нея - https://m.me/join/AbbW_vhu2jMjsG8U. Което дете има желание да се включи и да започнат да се опознават.

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 10:46 от Димитрина Балджиева 636725

# 673
  • Мнения: 84
Тюх, искаше ми се и на мен да имат униформи 😜
Моята много се вълнува дали имат шкафчета. Знаете ли?

# 674
  • София
  • Мнения: 1 121
Нямат шкафчета.

Общи условия

Активация на акаунт