СЕДМИцата преди първо КЛАСиране - 10 - Успех!/20.06 - 26.06.2016 г./

  • 76 995
  • 599
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 162
Благодаря за темата, Бети!

Успешно класиране на всички деца пожелавам. И аз не мисля, че преди обявената дата ще пуснат класирането, но се надявам. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 95
Благодаря за уточнението относно излизането на първо класиране. Вече и аз се обърках - мислех, че класирането излиза по РИО-та.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
ToniD70, всяко РИО си прави класирането, но системата за проверка е единна. Резултатите ще се проверяват пак на същата страница, където излязоха и резултатите от изпитите.
Някои РИО пускат и класиране на страниците си, но достъп се дава, след като е излязло общото класиране.

# 18
  • Мнения: 95
ToniD70, всяко РИО си прави класирането, но системата за проверка е единна. Резултатите ще се проверяват пак на същата страница, където излязоха и резултатите от изпитите.
Някои РИО пускат и класиране на страниците си, но достъп се дава, след като е излязло общото класиране.
Благодаря много.

# 19
  • у дома
  • Мнения: 7 143
Благодаря за уточнението относно излизането на първо класиране. Вече и аз се обърках - мислех, че класирането излиза по РИО-та.
Да,но когато всички РИО-та са готови  Peace Проверява се точно там,където проверявахме оценките...

Не знам как ще изтраем до понеделник  Wink.
Между другото, жените, които приемаха документите като подавахме ние, се учудиха, че някъде карат хората да преписват на ръка при напечатан докумнт.)

А може,може,в нашата мила държава всичко може-мен ме накараха да преписвам на ръка,защото формуляра се различаваше малко от този в нета-аз си бях изтеглила Варненския и вместо Варна бях написала нашия град-трябвало всички букви да са главни-на въпроса ми Защо? не можаха да отговорят...После защо сме били писали само едно желание,хората били пишели поне по 5-6-мен хората не ме интересуват им отговорих,но като цяло минахме бързо...

# 20
  • Мнения: 173
Благодаря за темата, Бети!
Ние днес подадохме документите. Стана много бързо. Бях попълнила всичко на компютър, въведоха ни кодовете и готово.
Успех на всички деца!

# 21
  • Мнения: 4 204
Бети, благодаря за новата тема.
 Това ще е темата на очакването.

# 22
  • София
  • Мнения: 383
Хипотетично, ако между подаването на заявлението и крайната дата за това, някой размисли и иска да пренареди желанията как става? Изобщо допуска ли се подобно нещо?

# 23
  • Мнения: 390
Запис и от нас и успех на класирането - първо за предпочитане, най-много второ желание да е!
Втори път преживяваме треската с тези класирания и терзания. Първия път приключи още на първо класиране, надявам се и този път да е така. Вече им писна на децата, а пък на нас...
Успех на всички

# 24
  • Мнения: 118
Хипотетично, ако между подаването на заявлението и крайната дата за това, някой размисли и иска да пренареди желанията как става? Изобщо допуска ли се подобно нещо?

Доколкото помня е допустимо (по-скоро като изключение), но трябва да се отиде на мястото, където се обработват всички заявления, а не в училището гнездо. Пак по спомен - мисля, че в Ломоносов беше.

# 25
  • Мнения: 2 708
Захарно цвекло, не виждам логика в това твое питане. Реално, всеки ден събраните заявления се изпращат до фирмата, която въвежда данните и веднага започва обработването. Имате си и входящ номер, който е обвързан с номера за проверяване. То ако ставаше така, сигурно по 24 часа трябваше да работят гнездата и да подменят днеска и нощеска Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Евентуално, ако не са го изпратили, да направят компромис, иначе замине ли към фирмата, не би трябвало да може.

# 26
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Успех на всички и от мен. bouquet  Вижда му се края на великото чакане вече. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 571
Betty L., благодаря за темата!
Пожелавам успех на всички деца!
И ние ще подаваме днес Grinning
В крайна сметка приех избора на младежа. Ако не друго, със сигурност ще започне догодина с много желание.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
Успех на всички деца  Simple Smile
Благодаря за новата тема, Бети  bouquet

Едно питане от мен, провокирано от два поста в края на предходната тема, касаещи НПМГ - за това училище се кандидатства със заявлението, което подаваме в училище-гнездо? Само подаването на документи за участие във вътрешните профилиращи изпити можеше да се направи онлайн, нали?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря за темата и аз bouquet Моят син вече е съвършено спокоен, изобщо не очаква изненади във връзка с класирането. Бих искала да кажа същото и за себе си, но всички коментари относно избора ни, както и "журналистическите" размисли как в елитните гимназии ще се влиза с тройки, ме изнервят ужасно Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт