Диети->Косопад?

  • 1 191
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 502
Намерих тук специално Витамини за коса, така, че започнах да ги пия. Ще видим дали ще имат резултат. Моя мъж ме майтапи, да не би сега да започне масово растене на коса, че да не заприличам на мъжки индивид.  Mr. Green

zwezdi4ka, дано се окажеш права. Решила съм малко да и дам почивка от боядисване, че бях започнала на 2 седмици да я боядисвам, все нови идеи ми идваха, то не бяха кичури, опит за просветляване и тя явно доста й дойде.

# 16
  • Мнения: 7 914

 А колко струва Ревалид-а?  newsm78

И аз имам нужда да пия нещо, че имам страхотен косопад. Не спазвам диети, обаче..може би е сезонно при мен  Thinking

Ами целият курс е 3 месеца , и общо е ~60 лева, обаче ти ако искаш може да си съкратиш курса и съответно цената!

# 17
  • Мнения: 165
Изчетох доста в търсачката за косопада, но не намерих нищо по този въпрос. От 1-2 седмици насам ми пада страшно много косата, при едно почесване и между пръстите ми остава купища коса . По същия начин ми падаше докато кърмех, да но сега не кърмя, а и този косопад от кърменето отдавна спря.
Питанката ми е следната, възможно ли е да е в следствие на диетите, които се подлагам през последните месеци? Мислех си да не би организма ми да е поотслабнал и да му са нужни витамини, започнах да пия, но не знам дали ще има ефект. Освен това започнах да се опитвам да си просветлявам косата, ползвам боя за руса коса и определено започна да има ефект, но възможно ли е да е и от това?

Можете ли да ми дадете съвети и някой имал ли е този проблем?




при мен се беше получил същия ефект-аз веднага след спиране на кърменето/1.9м/ започнах да гладувам...косата м ипадаше  и то за ужас предимно от едната страна и бях пред истерия..ходих на кожен лекар -той каза- нищо т и няма-бременност,кърмене-от това е...тогава отидох  в аптеката и обясних з а какво става въпрос и аптекарката ми препоръча ПАНТОГАР-пие се около 3 мес-максималния ефект с е проличава 1-2-3 мес след като се спре...но съм много доволна- струваше си и го препоръчвам горещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт