и на мен се случи

  • 3 061
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Не се отчайвай Стелиана, дано по-малко се задържиш тук!Следващият път всичко ще бъде наред!След 10 години стерилитет и два тежки аборта не вярвах, че някога ще стане, но стана!А и ти още си млада, гледай напред!!

# 16
  • Мнения: 1 214
Стелина , много съжалявам!прегръщам те силно!Не губи вяра!Всичко ще се оправи и ти ще рродиш здраво детенце.Стискам ти палци.
Прави ли ли сте генетични изследвания?

# 17
  • Мнения: 544
Благодаря на всички ,които ми отговориха. След всяко съобщение, което прочета ми става много тъжно, очите ми се пълнят със сълзи ,но със вас си давам кураж и си повтарям , че не съм единствена и че живота продължава

Аз също преживях спонтанен аборт в 10 г.с. Подробности не ми се пишат...Беше преди около 4 години. И двамата с мъжа ми много плакахме... След 3 месеца отново забременях и получих същото кървене по същото време. Веднага реагирах. Да е жива и здрава д-р Таня Тимева от Майчин Дом!!! Благодарение на нейните грижи се роди прекрасно бебе Тони.
Горе главата! Имай вяра и ще се случи! Подкрепям те и съм с теб!

# 18
  • Мнения: 196
Трудно се преодолява мила, но не губи кураж!
 аз направих аборт в 26г.с. Детето се роди 1 кг момченце, изплака, казаха ми че има шансове, а на сутринта ми казаха, че вече него го няма. Разбирам те болката е страшна, не може да се опише с думи. След 6 месеца забремеях - много трудна, но този път за щастие успешна бременност.  Желая ти и при теб следващия път всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт