Целулит - 8 тема

  • 132 954
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз си поръчах вече масажор Casada tappymed II. Трябва да дойде до 4 юли Peace
Този,който показвате има много приемлива цена, но аз реших да похарчи повечко парички с цел по високи резултати  bowuu Joy

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
И моят е II  Blush Честито Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 1 270
Масажора с какъв крем ползвате или с олио??
Кремовете с термален ефект не мога да ги издържам в тези жеги.

# 33
  • Мнения: 5 754
Масажора с какъв крем ползвате или с олио??
Кремовете с термален ефект не мога да ги издържам в тези жеги.
Този който сега чакам ще го ползвам с крем. Имам един немски, но не мога да се сетя как се казваше. Вакумния го ползвам с олиото на Ривана. Но нито един от двата продукта не е загряващ и на мен в тези жеги не ми понася.

# 34
  • Мнения: 63
АЗ го ползвам с гела на Кройтерхоф! Резултатите са на лице, правя масажи, карам колело - вече започнах да се постягам! А с уреда видимо намалям обиколката на бедрата! Мога смело да кажа, че съм много доволна  bouquet Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 5 754
Дойде ми днес масажора. Мисля да редувам, сутрин като слагам крема ще ползвам вълнообразната приставка, а вечер тази с подвижните топчета.

# 36
  • Мнения: 63
Дойде ми днес масажора. Мисля да редувам, сутрин като слагам крема ще ползвам вълнообразната приставка, а вечер тази с подвижните топчета.
И аз ги редувам, получава се добро кръвообращение! Ще бъдеш доволна  Wink  Hug

# 37
  • Мнения: 5 754
Дойде ми днес масажора. Мисля да редувам, сутрин като слагам крема ще ползвам вълнообразната приставка, а вечер тази с подвижните топчета.
И аз ги редувам, получава се добро кръвообращение! Ще бъдеш доволна  Wink  Hug
Ти по колко минути масажираш и на макс ли са ти вибрациите? Пробвах снощи едната, днес другата приставка за по 10 минути, но не пуснах много силни вибрации.Довечера ще  си направя вакумния и утре пак с този.

# 38
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
Благодаря bouquetЧакам с нетърпение да ми го доставят. После ще се хваля Party

# 39
  • София
  • Мнения: 488
Момичета, нахлувам в темичката ви, за да кажа, че "подкокоросана" от вас си поръчах Relax Spin Tone.  Wink
Ще е тук в понеделник.
Надявам се да има после с какво да се похваля.
Някой от вас ползвала ли го е за горната част на ръцете? Отзиви?

# 40
  • Мнения: 39
Здравейте,някоя от вас имаа ли целулес мд?Доволни ли сте от него и как точно се използва,защото днес го получих,но нямам упътване към него?Благодаря

# 41
  • Мнения: 5 754
Здравейте,някоя от вас имаа ли целулес мд?Доволни ли сте от него и как точно се използва,защото днес го получих,но нямам упътване към него?Благодаря
Моят е подобен
http://technika.bg/product/12896/rolkov-masazhor-lanaform-skin-mass.html
мажа с олио, нагласям си степента на вакума и масажирам. Предполагам при този няма да е по различно. Внимавай в началото със силата на вакума, за да не се посиниш.

# 42
  • Мнения: 63
Дойде ми днес масажора. Мисля да редувам, сутрин като слагам крема ще ползвам вълнообразната приставка, а вечер тази с подвижните топчета.
И аз ги редувам, получава се добро кръвообращение! Ще бъдеш доволна  Wink  Hug
Ти по колко минути масажираш и на макс ли са ти вибрациите? Пробвах снощи едната, днес другата приставка за по 10 минути, но не пуснах много силни вибрации.Довечера ще  си направя вакумния и утре пак с този.

Пише, че 10 мин. е достатъчно! Аз обаче лека по лека започнах да увеличавам и времето и силата на вибрациите. Усетих обаче, че като увеличих силата  на места усещам лека болка, предполагам, че това е там къде имам в повечко целулит! Обаче съм упорита и масажирам. Имам леко червено, както след вендузите и усетих, че и на допир кожата ми става по-гладка и мека ! Flutter

# 43
  • Мнения: 4 358
Здравейте,някоя от вас имаа ли целулес мд?Доволни ли сте от него и как точно се използва,защото днес го получих,но нямам упътване към него?Благодаря

Имам го и след второто използване си стои в шкафа,заедно с още един масажьор. За мен,специално,няма нищо по-добро от силиконовите вендузи и ръчния масаж. Макар,че моите усилия против целулита са малко "от пусто в празно"/имам чудесна еластична кожа,без стрии и целулит,но се наложи да взимам лекарство,което не мога да спра и не мога да заменя- един от най-невинните му странични ефекти е целулита Simple Smile/ Та, въпреки това виждам голям ефект точно от вендузите

# 44
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Имам въпрос. Ефективни ли са тренировките със степер за целулита? Имам съвсем малко целулит в горната външна и задна част на бедрата и се чудя дали да не си купя и да включа и тренировки с него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт