Целулит - 8 тема

  • 132 799
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Удачно е  Peace

# 46
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Благодаря a.l.e.n.a bouquet

# 47
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 777
Моят масажор дойде Party Страхотен е,но ще го холзвам довечера,или утре на нов ден Laughing

# 48
  • Мнения: X

Пише, че 10 мин. е достатъчно! Аз обаче лека по лека започнах да увеличавам и времето и силата на вибрациите. Усетих обаче, че като увеличих силата  на места усещам лека болка, предполагам, че това е там къде имам в повечко целулит! Обаче съм упорита и масажирам. Имам леко червено, както след вендузите и усетих, че и на допир кожата ми става по-гладка и мека ! Flutter
И аз от мерак за по-бързи резултати увиличавам времето и натиска+ силата на вибрациите,обаче днес съм със синки на много места.По принцип са ми слаби капилярите и ми стават синини от нищо едва ли не,затова и не ходя на антицелулитни масажи,казват,че натискът е доста енергичен,освен че боли и се получават много синини.Доволна съм от масажора,кожата наистина става много мека,но вече няма да натискам толкова.

# 49
  • Мнения: 891
  Момичета, започнах да правя масаж с вендузи с масло от кафе. Досега винаги съм го правила с кокосово масло или някое евтино на Икаров. От 2 седмици го смених и да ви кажа, че има голяма разлика. Намалих обиколката със 1,5см, бричовете са видимо по-малки. С останалите масла не съм имала такъв ефект.
  Вендузите, които използвам са на винт, силиконовите, с ми слабички вече и от около 2г използвам тези на винт - засмукват повече мръвка (или сланина  Simple Smile) Но преди да сменя маслото нямах такъв ефект.

Последна редакция: пн, 04 юли 2016, 17:28 от AnMary

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 15 562
От 2 седмици го смених и да ви кажа, че има голяма разлика. Намалих обиколката със 1,5см, бричовете са видимо по-малки. С останалите масла не съм имала такъв ефект.

   Направо с 5 см. трябваше да напишеш. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 891
От 2 седмици го смених и да ви кажа, че има голяма разлика. Намалих обиколката със 1,5см, бричовете са видимо по-малки. С останалите масла не съм имала такъв ефект.

   Направо с 5 см. трябваше да напишеш. Mr. Green

За мен е голяма разлика (и мисля, че ще продължи да се увеличава) при условие че досега от никакъв антицелулитен крем не съм видяла ефект.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 15 562
   Всъщност, явно не разбра защо ти написах горното, но ако погледнеш редактираната си публикация, мисля, че ще разбереш. Peace

# 53
  • Мнения: 891
  Всъщност, явно не разбра защо ти написах горното, но ако погледнеш редактираната си публикация, мисля, че ще разбереш. Peace

Да, сега погледнах и видях, че са ми изтрити линка за маслото от кафе и вендузите от Самоздрав. Честно казано не разбрах защо, пускала съм много линкове към най-различни сайтове ( в най-различни форуми от бг-мама) и за пръв път ми се случва това. Сякаш правя реклама на сайта с маслата или на Самоздрав? Ми всяка форумка си е купила вендузите от там  newsm78

# 54
  • Мнения: 978
За целулит кое масло ще ми препоръчате , бях чела че шипковото става за стрии , но не знам дали става за целулит  Rolling Eyes ?

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Аз приготвям базово масло с добавени етерични масла. Далеч не разчитам маслото да направи чудо и ако бъде  намерено такова - откривателят му ще стане нобелов лауреат  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 978
Аз приготвям базово масло с добавени етерични масла. Далеч не разчитам маслото да направи чудо и ако бъде  намерено такова - откривателят му ще стане нобелов лауреат  Mr. Green
Смес с кои масла приготвяш ?

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Като базово ползвам - слънчогледово олио - то е Омега 6. Като етерични добавям канелено, хвойна, розмарин, лимоново, портокалово. В началото гледах да са все уж за борба с целулита, след това започнах всякакви миксове - и от копър съм добавяла и от бял равнец ...

Етеричните масла са силен алерген и ако ще пробваш - тествай първо някъде по тялото и следи за реакция 3 дни  Peace

# 58
  • Мнения: 978
Благодаря !  bouquet bouquet bouquet

# 59
  • Мнения: 230
Момичета, а от кое сте по-доволни при борба с целулита- вендузи или масажор?

Общи условия

Активация на акаунт