Целулит - 8 тема

  • 133 034
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 020
Момичета, а от кое сте по-доволни при борба с целулита- вендузи или масажор?
Ами тук принципът е  - колкото повече, толкова по-добре. Ако можеш здравословно, балансирано хранене + движение, спорт + вода + масажи /вендузи, масажор/ и т.н., със сигурност ще има ефект.  Peace
Не става само с едно да се действа. Целулитът е упорит и си трябва постоянство.
Кой ли го казва  Blush

# 61
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
Момичета, а от кое сте по-доволни при борба с целулита- вендузи или масажор?
и от трите :масажор,вендузи и спорт 🤗bouquet HugО,за малко да забравя- диета Peace

# 62
  • Мнения: 398
danilu Даже не толкова диета, а  промяна за постоянно на хранителни навици.

# 63
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
danilu Даже не толкова диета, а  промяна за постоянно на хранителни навици.
правилно Peace

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
И да Ви кажа - с тази промяна се свиква. Аз отдавна не консумирам нищо пържено и дори да видя някъде - примерно на обяд - някой да си е взел пържени тиквички или картофи - нищо не ми трепва. Наскоро мъжът ми беше правил запечени тиквички на фурна. Адски се изненадах колко е вкусно - печени без нищо, сладки са Simple Smile
Тези промени, ако сте упорити стават трайни навици Simple Smile

# 65
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
С всичко се свиква. Аз от няколко години започнах сериозни промени в начина си на хранене и на мислене и сега много от предишните ми привички и навици са коренно променени.
Новият ми уред за масажи ми дава усещане за видимо топене на мазнини и намаляване на обиколките, които толкова упорито се кипреха по мен PartyАлена Hug

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
 и аз продължавам с процедурите против целулит от днес .... след дълго прекъсване  Wink

# 67
  • Мнения: 1 792
Аз пък чета и се чудя. Масажите с олио и уред преди или след спорта ги правите?

# 68
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Аз преди спорт се мажа с антицелулитен гел/серум/крем, после тренировка, след това с масажора (ползвам обикновен, който има антицелулитна приставка, не полазвам вендузи) след това се къпя и после се мажа с олиото и пак с масажора ако не ме домързиPeace

# 69
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
С всичко се свиква. Аз от няколко години започнах сериозни промени в начина си на хранене и на мислене и сега много от предишните ми привички и навици са коренно променени.
Новият ми уред за масажи ми дава усещане за видимо топене на мазнини и намаляване на обиколките, които толкова упорито се кипреха по мен PartyАлена Hug

Хей, много се радвам  Hug

Аз ще ходя на тази процедура Търсих за приятелка нещо за прибиране на кожата около коленете и така се натъкнах на това - предполагам, че е аналог на ултраформер, но за тяло. Ще я приложа в зоната между дупето и бедрата, където имам малко кожа/тъкан без пълнеж, която адски ме дразни. Междувременно - спортът дава голям резултат и имам видимо повдигане на дупето, но не е достатъчно  Blush

# 70
  • Мнения: 498
Да се включа с моя опит, правила съм мезотерапия против целулит и задължително масажи, за да може по-лесно да се разнесе, но само в областта над коленете. Много е важно да се пие Вода!, не течности, някои бъркат двете, и както казвате промяна на хранителния режим и спорт. Аз със спорт в зали не мога да се похваля, но много се движа, ходя пеша... Simple Smile

# 71
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
Аз пък чета и се чудя. Масажите с олио и уред преди или след спорта ги правите?
Първо спорт,после мажа леко с масажно олио и масажирам с уред. Масажите през ден,спорт или ходене всеки ден.
Алена Peace
Като стана за показване,ще кача снимки Peace Laughing

# 72
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен  Hug Темичката е супер!

При мен проблемът е от смесен тип - стрии и целулит. На моменти дори се чудя имам ли целулит изобщо или всичкото това са стрии. Трнирам почти всеки ден, ходя пеша и се храня здравословно. С теглото нямам проблем. Та си мисля, че пустите му стрии създават илюзията, че имам целулит. Не знам дали друг се е сблъсквал с подобно "щастие"  #Crazy

# 73
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Ехи добре дошла в темата  bouquet
Аз съм точно като теб имам много стрии на седалището най-вече, а винаги съм била слаба, даже на моменти прекалено. Но аз си имам и целулит, малко е,но все пак го има Confused
А колкото до стриите моите се появиха в пубертета и направо белички и с каквото и да ги мажа все си стоят. Close
От малка тренирах доста интензивно спорт натоварващ много долната част на тялото, но на 11 години се контузих и за около 2 години се наложи да се пазя. Точно тогава ми се появиха тези гадини и няма отърване от тях

# 74
  • Мнения: 711
NoshtenYastreb  smile3525

Аз дори не помня моите стрии кога се появиха, беше толкова отдавна. Сякаш отпреди пубертета си ги имах, имам и над коленете. При мен се получи от бърз растеж - бях дребничка и после изведнъж се издължих. Та затова и не виждам кой знае какъв ефект от всички упражнения и диети. Ако можех да избирам от кое да се лиша - стрии или целулит, определено бих избрала стриите! Извинявам се, че така леко отклоних темата

Общи условия

Активация на акаунт