Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 84

  • 82 158
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Поизпуснах ви- конадировка, жеги, почивки и така Laughing ама не бива. Имах и проблем със седалищния мускул /не знам защо, но не боли зверски/ та ще започна с някакви по- леки неща да върна форма Simple Smile Днес 1 км бягане и малко каланетика. Довечера повече.

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Набързо за се запиша. Вчера обща силова бавна тренировка.
Сега да бягам, че за два дни ме чакат ждрелата на Ерма и Ябланишката река и други забележителности. Утре ще се борим с вър Руй.

Приятен уикенд!
Ждрелата са уникална красота! Който не го е ходил, да го направи! Ябланишкото е по-екстремно и не е за хора със страх от високо. Аз стигнах до някъде само! Embarassed Но и това, което видях беше уникално!
Ние днес ще сме на близко разтояние - Черни връх! В интерес на истината още не съм го качвала. Правих някакви опити, но затънах в мочурище над Кумата и се отказах. Този път ще го атакуваме откъм Алеко. Хубав ден от мен! Hug

# 17
  • Мнения: 207
Привет красиви  Grinning

На Непо и Джери искрено завиждам  Mr. Green Искам и аз из баирите.

Агентката и Свети, ако бяхте изчакали малко щяхме трите да се наредим на летище София. Аз като яка батка кака охрана на две миски  Joy

Мамма мил много интересни дестинации избираш. Искрено ти се радвам за предварително планираните почивки и винаги чакам да разбера къде е следващата. Браво!
Скрит текст:
Синът ни пътува при всяка възможност, която му се отдаде и е готов да работи само за пътувания и казва, че ние с баща му сме го бъгнали от малък  Laughing

Много ме радвате всички. Най-готината тема евър  Peace
Толкова ми е приятно да ви чета всеки ден. Усмихвате ме, успокоявате, надъхвате, лекувате.. абе с две думи щастлива съм, че съм част от тази позитивна тема  Heart Eyes

Моля Анник за опреснение, че нещо май съм изпуснала или не помня. Ох старост нерадост  ooooh!

Аз си тренирам, вкарах храната в релси, чуствам се добре такава каквато съм и чакам с нетърпение да минат още две седмици да почивката.
Бесито, и аз идвам към Приморско  Wink 

На всички, които ще почиват хубава ваканция  Hug

# 18
  • Мнения: 1 348
Кардио 3.
Джери, Непокорна, успешно и приятно изкачване на  върхове.
Ние днес ще имаме гости, но може утре да си направим планинска разходка. Много ми се ходи и на басейн да покажа тяло като на "бабуланките" Grinning, но са претъпкани в околността, а навалицата ме дразн.

# 19
  • Мнения: 1 291

Много ме радвате всички. Най-готината тема евър  Peace
Толкова ми е приятно да ви чета всеки ден. Усмихвате ме, успокоявате, надъхвате, лекувате.. абе с две думи щастлива съм, че съм част от тази позитивна тема  Heart Eyes
+1000

Непокорна, страхотно е това с изкачването на Черни връх! Има ли маркирана пътека или през шубрака?

Аз си действам по моя план. Ама какво потене пада! Не чувсвам никак да напредвам, но има време.

# 20
  • Мнения: 2 393
Здравейте на всички. Браво на момичетата, получили комплименти.  bouquet И аз упорито се боря за това, но имам още мнооого  Embarassed Поне забелязвам малко намаления на бричовете и корема. Храня се по Папе и съм доволна.
Вчера почивах, че не ми беше добре нещо. Днес БР4 за последно, утре-Кардио 1 и от понеделник започвам БР5 Blush

# 21
  • Мнения: 1 178
Непо, Джери, за ви завиди човек! Приятно изкачване и много незабравими гледки и емоции да съберете  Hug
И на мен ми се иска да видя Аник   Blush Сигурна съм, че изглежда зашеметяващо. Heart Eyes
Тяна, супер! Може да се засечем някъде по плажа  Sunglasses

За днес Кардио2. Довечера ще бягам и този път нищо не може да ме откаже.  Naughty

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Много ме радвате всички. Най-готината тема евър  Peace
Толкова ми е приятно да ви чета всеки ден. Усмихвате ме, успокоявате, надъхвате, лекувате.. абе с две думи щастлива съм, че съм част от тази позитивна тема  Heart Eyes

Тяна, взе ми думите и чувствата към всички ви  Hug!

Агент, благодаря за темата!
Записвам се с отчет от днешната супер, мега яка тренировка на открито.
За пловдивчанки: препоръчвам да следите събитията, които тези сладури Funktional Fi7 Army организират.

# 23
  • Мнения: 1 161
 За днес отчитам 8 км тичане. Успях да си осъществя замисъла.  Mr. Green С дишането нямах никакъв проблем, но колената ги усещах. Имам шипове. Поне това ми казаха. Не се усеща като болка, а по скоро като скованост. Това ни най-малко ще ме спре.  Mr. Green Така или иначе ми казаха, че "лека" за шипове е повече движение.  Mr. Green

Агент, браво на тебе. Изпълни план-програмата.  smile3501  Ние тръгваме след вас.Летим в понеделник, живот и здраве вторник трябва да сме в БГ. А смяната на документи в БГ ми е най-отвратителното нещо на земята.  Sick Миналата година сменяхме нашите, тази само на дребоса, но и това ще ми е достатъчно.  Whistling

Тяна,  Hug Добре си го научила твоя син.  Mr. Green Весело изкарване, а може и да се познаем някъде по БГ черноморието.  Mr. Green

Иги, много ти се кефя с тренировките на открито.  Heart Eyes Има ли много хора?

Непо,Джери, приятно катерене на вас.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 210
Много сте мили, благодаря!
Днес отчитам интересна тренировка-останах сама и надух музиката, танцувах с 5 кг гири. Фрий стайл. В миналото га бях млада, това ми беше кардиото-танци и ходене пеша. Тук където живеем хич не се ходи пеша, това много ми липсва.
Ето и 2 снимки, Таня:
https://www.dropbox.com/s/qfks7n1srkr5nk5/Photo%206-25-16%2C%201 … 015%2044.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/0c8ifnsfh5nan32/Photo%206-25-16%2C%201 … 024%2014.jpg?dl=0
Свети, Агент, благородно ви завиждам за предстоящото пътуване! Да си изкарате незабравимо, спомените да ви топлят цяла зима!

# 25
  • Мнения: 1 161
Aник, както си те спомням, перфектна. Поздравления! Прекрасна си, какви ръце,какви крака-изваяни. Можеш само да бъдеш за пример! Още веднъж, голямо браво!  smile3501  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 207
 OMG  #Crazy
Анник направо ме зашемети  Hug Не съм те виждала със сигурност. Колкото и да отслабва паметта не бих забравила такава гледка. После ще ми разправят, че грозно било, мъжко било... да бе да. Кисело е гроздето, защото е високо  Mr. Green Изглеждаш перфектно според моя вкус! Браво!
Споделяла ли си как се храниш?

Като казах за храната се сетих нещо. Току що се връщам от Боди пъмп. Много ме дразнят треньорите като почнат да повтарят след всеки клас: "Не забравяйте да вземете/изядете протеин в следващия най-много половин час". Ние сме се събрали там все аматьори, някои са с доста килограми над нормата и се опитват да свалят килограми, а те яжте, та яжте до половин час. Може да не съм права, но за мен не е правилно. Има разлика между професионални спортисти и любители. Нищо няма да ни стане ако дадем време на тялото да реагира на натоварването от спорта и после да го товарим с храна. Така мисля, не знам дали съм права  newsm78 . Аз лично изчаквам.

# 27
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
 smile3521 Българска майка юнашка на 3 и слага в малкия си джоб тийнейджърките!!! Великолепна фигура, Аник, и най-хубавото в случая е, че знаем, че е резултат на пот и труд! Което еднозначно означава, че и за нас има надежда!
За такива крака мога само да мечтая, мъжОт и той  Mr. Green

За следващите 3 седмици превключвам на ходене/бар/балет/фюжън тренировки. Целта е да вкарам 22 тренировки между полета след малко и следващия.

Тян, не им се ядосвай - това си е догмата - след силова следва протеин. А и като си помислиш за доста от тези с наднормено тегло лийн протеина е в пета глуха, след простите захари, мазното и сложните въглехидрати. Ти лично прави както тялото то го иска  Hug

За всички хубаво лято (въпреки, че ще продължавам да се отчитам и да ви тормозя, че ме дисциплинира) и не правете интензивно кардио на горещо без климатик и вентилатор, че ми прилошава като ви чета  Hug

# 28
  • Мнения: 1 348
 Annick, страхотна си bouquet.
tqna , според мен си съвсем права. Аз протеин съм пила няколко пъти след тренировка във фитнеса, но от четене по форуми за важността на яденето след тренировка и въобще, за протеин / в моя случай от храната/  на всяко ядене и т.н,  взех  да приемам повече храна от нужното, а почнах да тренирам по-последователно аматьорски с доста наднорменно тегло и това според мен супер много забави резултатите. Ако си бях яла както преди, досега да съм свалила поне с пет килограма повече.
Тези съвети, дето ви дава инструктора, може би наистина важат за теб и 99 процента от момичетата в тази тема /съдя по снимките/, но не и за този един процент, дето сме с наднормено тегло.

# 29
  • Мнения: 207
Агент, аз затова се ядосвам. Много им се радвам на всички, които полагат усилия без значение колко килограма са и тук това ме радва, че няма комплекси и всеки, който има желание може да работи в своя полза. Според мен обаче, треньорите освен да си предадат заучените упражнения е хубаво и да се опитват да се съобразят с аудиторията и да им дават правилните съвети. Нали знаеш какво се получва. "Яжте бързо протеин след тренировка" и те още след класа са наредени да купят по един протеинов бар пълен със знайни и незнайни съставки и бързат да го хапнат. Съкън отиде им глюкогена  Laughing Пазарна икономика и старатегия на търговците като всички напоследък  Sad
Както и да е аз само си разсъждавам. Ако ме попитат обаче (най-често са впечатлени от талията, ама то сравнено с дупето си е впечатляващо  Laughing) си казвам, че 80% тайната е храненето и ако искат съвет давам.

Аманда, писали сме заедно. И за мен не важат  Laughing Далеч съм от нуждата да пълня депа. По-скоро имам да празня  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт