Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 84

  • 82 155
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Момичета, аз пак да попитам има ли някъде друга група, бих искала и аз да се включа?  Peace Hug
Понеже на няколко пъти писахте по повод някои снимки, че и 'на другото място' сте писали  Rolling Eyes
Групата е във фейсбук и приемат след дългогодишно членство тук  Peace
Дива, коя е любимата 10 мин програма за дупе  Grinning
Тони, и аз тази седмица съм с ужасна кашлица, но смятам че е вирусна, че и малкия кашля, а от вчера и каката. Имам чувство, че стомаха ми се обръща на обратно като се разкашлям, ужасна работа.   
Любче, и аз като мама Барба смятам, че Брекзит няма да се отрази особено на БГ /както и на EU като цяло/, само ще се налага да вадим визи за да можем да покажем на децата любимия ни Лондон  Rolling Eyes  Любче, аз токова бях сигурна, че трето ниво на Тони най-ще ти хареса, а то.......... подскачащите лицеви дори не провах да ги правя, смятай, че съм си размазала фейса на пода, правих планк, лакти-опънати ръце на това упражнение.
Свети, всеки път като сложиш снимка започвам да съжалявам мъжа ми за лошия му избор  Joy Joy толкова си красива. И Аник е прекрасна, помня и снимката и от преди време /по клин, бял с черни щампи  Rolling Eyes, нали?/ И на Иги прекрасния гръб няма да забравя  Heart Eyes И Бесито е прекрасно ново вдъхновение за всички, които имат нужда от стимул. Сигурно има и други музи, ама бързо си скриват снимките и не мога да ги видя ... ааааа И Агентчето да не пропусна  Hug, прекрасна.
И да се похваля с подарък от вчера.... имам си вече лост за щанга и днес ще направя Pump Challenge от Les Mills  Grinning

# 46
  • Мнения: 3 020
Момичета, аз пак да попитам има ли някъде друга група, бих искала и аз да се включа?  Peace Hug
Понеже на няколко пъти писахте по повод някои снимки, че и 'на другото място' сте писали  Rolling Eyes
Групата е във фейсбук и приемат след дългогодишно членство тук  Peace

Аха, ясно, значи скоро няма да ме огрее  Confused
Аз от доста време съм във форума, но в темата отскоро, но затова пък съм постоянна... е, когато, тогава  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
Ау, Аник, хем си те знам, хем като те гледам и лигата ми потича  Heart Eyes
Красавица! Със Свети да си делнете първото място, викам аз   Mr. Green
Дяна, хайде идвай  Hug сега на фрапе, зимата те чакам на сланинка  Heart Eyes
За Брекзита няма да се изказвам, че ще трябва много да ме цензурират. Срам и резил пред света. Че и пост фактум да търсиш в Гугъл какво било ЕС  Shocked Ама иначе самочувствие до небесата.

# 48
  • Мнения: 1 161
Днес-почивка.  Heart Eyes

Яна,  Hug Честита придобивка. Със здраве да си я използваш.  Mr. Green

Честита "джаджа" и на ТониMr. Green  Hug

Аник, "100 пъти" се връшам да ти гледам ръцете.  Mr. Green "Като порастна" искам да съм като теб.  Heart Eyes Без значение, че може и да сме връстнички или аз по-дърта.  Mr. Green

Агента трябва вече да е на БГ почва.

Нена, сега в БГ ще се мъча с високи обувки ( приготвила съм 2 чифта), но броя на маратонките са 2 пъти повече.  Mr. Green

До утре. Смятам да отметна последна тренировка преди да тръгнем.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 4 406
Непокорна, радвам се. Не, че качването на Черни връх е красота от Алеко. Но горе има гледки, Рила се вижда чудесно. Много е хубаво качването от Кладница и слизането през Синята стрела. Идват към 24 км. Ще те водя! Hug

Моята екскурзия стана наполовина. Бяхме по ждрелата на Ябланица и Ерма. Бях ги виждала само ранна пролет. Сега с цветенца и зеленина са уникални.
Та шофьорът на бусa ни зачезна вечерта, каза, че ще дойде на следващия ден в 7.00. Няма го никакъв. Отнякъде се обади, че сега тръгвал от София и ще дойде към 10-11. Е кое време става това. После разбрах, като се връщах в буса от един младеж, че се би почерпил в маханата и отишъл при негов приятел в наоколо да се донапие и не може да стане.
Няма да ме правят на маймуна. В 8 от Трън си хванах автобуса и си дойдох.

Сега съм решила да ходя на аеробика, да видим какъв цирк ще съм и как ще се оплитам в упражненията с много движения.

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 16:43 от Jerry F

# 50
  • Мнения: 1 346
Янче, ето мила, току що направих това ниво 7, не се бъркай по номерата, от 1 до 7 са, но са почти с една натовареност, допълних и с малко упражнения на Джаки за крака  Heart Eyes https://www.youtube.com/watch?v=wnV2SFjKt-A

Вивка, то на първото място не знам вече кого да редим Свети ли, Агентчето ли, Аник...Бобчето, още ще се сетя, ама трябва да си размърдам мозъчето  Hug
Джери, голям цирк с този шофьор, еми неделя е все пак и той душичка си носи  Grinning

Любче  Hug и аз съм на мнението на МамаБарба,
Скрит текст:
докато си шьофирах онзи ден колата и пускам радиото да не ми е скучно чувам аз, че "еди си кой преживял шок и не можал да спи, защото видиш ли ГБ излезли от ЕС", то пък голям келепир този ЕС, плановото унищожение на готова изградена цялостна икономика не могат да ни го изкупят с отворените граници, предпочитам да си взимам визи, отколкото да им ядем химизираните храни и т.н и т.н и да им се кланяме, почти във война ни включиха, аман от дупедаване. Само преди 1 поколение нашите баби и дядовци са живели влизайки и излизайки в 3 войни...Най-важното е че живеем в мирно време, другото ще мине и замине  Hug Hug Hug[ /spoiler]



Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 16:40 от !Diva!

# 51
  • Мнения: 210
Абе момичета, недейте така, чувствам се неудобно.
Днес ми дойде музата да тренирам с Bulgarian bag-a и TRX въжетата. Обикновено го правя навън. Знам, че съседите ме гледат и цъкат с език. Една даже възрастна жена докато правех напади с торбата на гръб дойде да ме пита дали не ме боли гърба така. Казах и, че за де не ме боли гърба тренирам. Ама тя сигурно си помисли, че и се подигравам.

# 52
  • Мнения: 4 406
Аник, аз нали съм си блейка - перфектна фигура и секски. О, аз като ходя на гости при баща ми сутрин тичам до един язовир и цяло село ме пита що се моря Laughing

Аз съм много доволна от аеробиката и мацката. Първо - упражненията бяха елементарни - максимум 3 движения. Е, то за това ми хареса, че тези упражнения всички сме ги правили по милион пъти. Дали ми накрая 1 кило гири  Joy Че накрая били тежки и натоварващи упражненията. Аз отидох в залата и си взех по 4 кила. Хубава интензивност, не да не може да си кажеш името след това. О, имаше елементи на тае-бо. Пита ме инструкторката къде съм ходила, в кой клуб,  до сега - ами у къщи й казах Joy

От утре почвам да ставаш шофьор. Теорията ще ми е 3 дни в седмицата от 18. Представям си, аз вече там в 20 ще съм заспала.
Ще Ви кажа кога ми започва кормуването да не се мяркате по улиците на София Joy

Айде приятна вечер!

# 53
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
Отчет Неделя, 26/6
1/22 - Supermodel butt workout + Windsor Pilates Buns and Thigh Sculpting + 48 min по апп отчетено ходене по терминали с 18 кг багаж върху мен.

PS Това мачовете много благодатни за пилатес и подобни на пода пред ТВ .... леле, Белгия ги разби маджарите! 4-ти гол!!!

Оууу, Яна!!! Това е царски подарък!!! Със здраве и с кеф да си ги ползваш!

Аник, не се чуствай неудобно!  Hug

Да не забравяме Би каква завист и помисли отнася като разходи ТОВА четиридесетгодишно тяло с 2 малки деца по плажовете! smile3521

Дивичке, нали  Grinning Изобщо съвременните летища са чудовищни!

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 01:12 от Agent Provocateur

# 54
  • Мнения: X
Отчет - днес 16 км бягане; първа седмица от Дупемания приключена (без кардиото). В събота монотонно кардио от това на Вив + сменяне на част от паркета (Джери, с теб съм!)

Аник, прекрасна си ни и ти!  Heart Eyes

Джери, Непо, Барба, много ви се радвам за походите! Дана, ах, Португалия ...

Агент, добре дошла на родна земя! Свети, лек път и на теб! Тяна, скоро и на теб  Heart Eyes Ех, момичета, така ми се приходи и на мен в БГ ... май ще отида на бала през декември!  Вив, готви мезетата  hahaha

Кажете на кого да си пусна официална Молба/Заявление за допускане във ФБ групата  Heart Eyes

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Привет от черноморието!  

НеПоКоРнА относно резултата и от БР- мерки не съм мерила, но с намаляване на количеството храна и тренировките  достигнах желаните килограми и доста по-изчистен корем. Висока съм (по-скоро ниска съм) 160см., 49кг.,като се премеря ще дам подробен отчет.              

Annick невероятна си, браво!      

Относно ФБ, хмм и азпитах 2пъти,  но останах без отговор хммм. Които събира заявленията да свирка, че и аз да се пробвам. Иначе здраве да е,  ще се въоръжим с повече търпение и постоянство.    
Успешна и спорна седмица!

# 56
  • Мнения: 1 348
Много са вдъхновяващи снимките, които показвате. В същото време обаче си давам сметка, че всички сте с много фини структури и върху тях извайвате релеф, моделирате тялото. Ако направя някога релеф като на ръцете на Annick , макар да ми се струва невъзможно и да отнема десетилетия, по-скоро бих плашила окото, отколкото да го радвам. Ще заприличам на щангистка. Защото едно е да го правиш на такава аристократична структура като нейната, друго е на структура с широки рамене, едра долна част и изобщо обемности колкото искаш.
Та според мен освен храненето, и самите тренировки трябва да бъдат съобразени със структурата. Даже си мисля дали една силова йога при мен няма да повлиява най-добре. След БР може би ще направя едномесечна почивка с тренировки тип йогата на Лесли да видя как ще се отразят.
Днес още не съм тренирала, че малкият ми син пак нещо се разболя и е с температура.
Nennа, на мен ми се струва, че БР9 и БР 10 нивга няма да ми станат лесни, ама ще видя.

# 57
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Непокорна, радвам се. Не, че качването на Черни връх е красота от Алеко. Но горе има гледки, Рила се вижда чудесно. Много е хубаво качването от Кладница и слизането през Синята стрела. Идват към 24 км. Ще те водя! Hug


Hug Леле, 24 км!  Laughing Дали ще се справя?! На равен път със сигурност, но на планински маршрут ... Mr. Green Вчера се замислих колко сме изминали с децата, но не намерих информация в нета, за да го сметна.


s_georgieva , значи сме почти еднакви (с два см съм по-висока  Laughing ).

 Jerry F , от къде сте го намерили този шофьор на бус?! А относно шофьорските курсове, да си призная, че и аз нямам книжка  Embarassed, въпреки, че съм дърта магарица. Нооооо съвсем скоро ще поправя това!  Crossing Arms

Вчера бяхме на плаж  grinning039, а вечерта имахме гости и не смогнах да си завърша седмицата. Отчитам се само с плуване (колкото си мога  Mr. Green ). За днес отчитам БР8 за последен път. Лесна ми се стори и не ме натовари.
Аманда, и аз почвам да се замислям какво да подхвана след БР, макар, че имам още месец. Въртят ми някакви мисли пак да се пробвам с Body Shred да видя дали веднага след БР пак ще ми се види толкова ужасна! Mr. Green Знам, че най-добър резлутат обача ще видя с Шон и се чудя и за него... newsm78 newsm78 newsm78 Или пък друго?!  Crazy

# 58
  • Мнения: 1 178
Дива, супер упражнения! За пръв път чувам за buso ball   Blush . Набелязах си тренировката от ден 5 и смятам днес да я пробвам, че тя единствена май е без съответната топка.
Непо, прекрасен разказ! Завидях ти за страхотния ден прекаран сред природата.  Heart Eyes на Барба и Джери също  Heart Eyes
Агент, добре дошла на родна земя!  Hug
Яна, честита придобивка! Да си я ползваш с кеф  Sunglasses
Тяна, и аз си следя крачките  Mr. Green За съжаление, от както съм в Приморско вървя по-малко и не всеки ден успявам да си изпълня целта. Мама Мил, машина си! 16км бягане звучи непосилноза мен. Браво!

След толкова писане да се отчета за днес с БР5.

Непо, пробвала ли си Hammer & Chisel?  Аз останах много доволна.  Peace

# 59
  • Мнения: 4 785
Потвърждавам за вчера upper-fix-completed  Peace добавих и половин км плуване,лежерно преди вечеря.Храната =печен кашкавал с яйца на тиган;пастърва;салатки,плодове-череши,диня;
добавки :магнезий-400;купих си acutil : омега -3 ,гинко билоба,Б12 и разни др. ,вит ц .


За фейсбук групата-може ли и мен да добавите,тук съм от 3-4 години  Hug ,с повечето от момичетата съм приятелка в фейса ,ето линк към профила ми  https://www.facebook.com/stanimira.yordanowa

За днес планирам пилатес или йога от фикса ,каквото там следва поред  newsm78 Поносим понеделник и успешна седмица момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт