Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 84

  • 82 156
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 178
Охх, Аник!  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes Тяло мечта!
Скоро се говореше за храненето след тренировка. Не изпитвам глад след тренировка, но имало е и изключения. Може би е въпрос на навик, но определено не бих се тъпчила с идеята, че задължително трябва да приема протеин след тренировка.

Отчитам скромните 3км бягане по плажа. Този път теренът ме затрудни максимално. Нямаше твърдо местенце по пясъка. В следствие на което ме заболяха глезените Confused Мисля да продължа да тичам, но на твърд терен. Дано там не изпитвам болежки.

# 31
  • Мнения: 117
Аник ,наистина страхотно тяло!И имаш три деца,стига бе! Shocked bouquet В темата наистина сте се насъбрали само манекенки,както вече някой беше казал. Mr. Green Heart Eyes
Напоследък не се отчитам,но не съм пропускала тренировка.За днес Дърти 30 + 5-6км ходене,а онзи ден заедно с Абс фикс правих и една от тренировките на Кайла . Simple Smile
И аз не съобразявам времето на хранене с тренировката.По принцип всеки ден се храня в що-годе едни и същи часове и не виждам смисъл да ям нещо протеиново веднага след тренировката.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аз пък не можах да видя Аникк  Sad Или закъснях, или нещо пак не ми е наред у компо  Crossing Arms
Тяна, радвам се, че се появяваш от време на време  bouquet
Агентче, приятен полеет! Ще те чакаме на бг земя  Heart Eyes
Свети също  Heart Eyes
Непоо, да разказваш! Имам в списъка си покоряването на върховете на България, но освен Мусала плюс още един-два мънички не сме стигнали до другите  Grinning Тази година планирахме Ботев и Черни връх, но май няма да ни остане време  ooooh! заради тъпите мачове, разбира се. Но, ако ме вдъхновиш, току-виж сме се емнали някой ден...
Аз днес не отчитам нищо /освен мекици на закуска и много кратка разходка до Самодивското пръскало, което обаче посещавам за втори път и което пак нямаше достатъчно вода  Rolling Eyes/, за вчера - Тони Хортън с Резистанс 3. Правя я за първи път, много я чаках, но! не ми допадна  Sad Страшно товари коленете и днес даже се събудих с болки. Има подскачащи напади с тежести, ама даже не и статични , ами помпане нагоре-надолу през това време, отделно едно ставане-лягане с тежест /има си име, нещо руско беше, ма забравих как точно се казваше/, тоето също товари коленете , отделно плиометрични лицеви, които пък при невнимание все си мисля, че ще си изкълча рамото  #Crazy. В резултат - никаква МТ днес, само някакво схващане на ръката, явно съм държала странно някоя тежест плюс болки в коленете  ooooh!  А от всички други резистанси съм с МТ. Та, няма да я правя повече, категорично. Тази седмица направих само 4 тренировки, надявам се утре да направя още една ,та да заформя 5. Не знам как,но ще трябва да се стягам вече, много съм дебела , не се понасям, трябва пак да започна да си гледам яденето, имам още само 20 дни до ол ин круиз /фиорди  Heart Eyes/ и после нашето море , тааа за 20 дни да сваля поне 2 килца  Thinking
Отделно да се оплача, че цяла седмица ме боли стомаха, незнайно защо. Вече съм почти убедена, че е на нервна почва, имаме си разни главоболия вкъщи и ... супер некомфортна работа, до сега никога нищо не ме е боляло и ми е странно да имам такъв проблем. А и се ядосах на брекзита вчера ... В този живот толкова много промени  и сътресения ни се събраха, че не е честно някак си ... то не беше 10 ноември /който беше шок и помня/, то не бяха кризи, инфлации, бедност, липса на стоки, после мафия, после безработици, после чакане за членство в ЕС, после пък Световна криза и пак надолу , после война и бежанци, атентати, сега криза в ЕС, отново финансова криза вероятно, незнайно какъв край на познатата ми, любима Европа ... еми в повече ми дойде и ми иде наистина да ида  и да набия Камерън за решението му да прави този тъп референдум... нещата някак ми се вижда , че никога, никога, няма да бъдат спокойни, приятни, с позитивни очаквания за бъдещето. Е как има цели поколения, живели добре, ако не цял живот , то поне 20-30 години , само ние тука да теглим от къси по-къси клечки.
Оплаках се, лека вечер на всички и весела неделя  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 199
Annick, страхотно рамо и извивка на ръцете! Аз и предишната снимка я помня с възхищение на постигнатото при твоето ежедневие. И часовник на Полар ми се струва, а миналия път имаше Румба в ъгъла. Grinning За храненето знам, че си желязна.

Момичетата в и за БГ, ако ще си правите и среща, много ще завиждам. Днес си мислех за Люба и Дилянка и фрапетата на Вив.
Поздрави от Лисабон!

# 34
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
След вчерашното обикаляне на Витоша имам съвсем лека МТ на прасците. Нямах големи очаквания за Черни връх, заради прочетеното в нета, но в действителност ми хареса много. Няма някакви кой знае какви зашеметяващи гледки като в Рила и  Пирин, но за сметка на това маршрутът е много приятен (ние бяхме с трима мрънкащи тийнеджъри, та успяхме да се спасим от мърморене  Mr. Green). Качихме се с кола до Алеко за да имаме повече време горе. От там има два маршрута - обиколен и лесен, и бърз и по-стръмен. Избрахме вторият и хич не сбъркахме. Нищо трудно не видях, а и стръмното е в началото, когато още не си уморен. Нагоре е по-равно. Има си маркировка и няма как да се загубиш. Пък и в почивните дни има доста хора. Добре, че отидохме по-рано, тълпа идваше ние като заслизахме  Mr. Green Самият Черни връх ми хареса, и то много. Няма някакви гледки отвисоко, но има прекрасни зелени поляни, интересни купчини от камъни и облаците минават уникално бързо над главата ти. А някои от тях направо през теб! Crazy Ако не беше вятъра, бих стояла там цял ден! Heart Eyes От там надолу слезнахме по колчетата (лесния път) и отбихме към Три уши  и Камен дел. Който иска гледка към София - там е мястото! Мен не толкова гледката, колкото камъните ме впечатлиха .  Laughing Тийновете също се радваха - родила съм не деца, а планински кози! Mr. Green И понеже не бързахме хич в ходенето, стана време да се прибираме, та потеглихме към Алеко. Приятна, дълга, мека пътека и пак морени за катерене накрая. Simple Smile Кеф! Само баджаците леко ми изгоряха, въпреки мазането и сега се сдобих с аграрен тен! Mr. Green Не успях да направя и снимки, защото не взех фотоапарата, а снимах с телефон. Децата заспаха още щом запалихме мотора на колата за надолу! Laughing
Вечерта се оказах в Брезник на събор и се прибрахме много след полунощ.  Mr. Green Време за тренировка не остана, но имам разрешение от Тяна  Heart Eyes да броя ходенето за кардио! Laughing Laughing Laughing
Любче, аз пък на Мусала не съм била и сега съм решила там да ходим през отпуската. А най-голямата ми мечта е Вихрен, но ме е и страх  Crazy, та не знам кога и дали ще запретна крачоли за там... Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 348
Непокорна, звучи чудно да сте си изкарали.
Люба, не само Камерън има вина, цялата политика на ръководството на ЕС и на администрацията. Вотът щеше да е друг, ако бяха подходили по различен начин.
БР 9 . Толкова много и трудни силови със собствено тегло, че като чуя гири, се радвам Simple Smile.  Явно последната фаза е разбиваща.

# 36
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
Дана, запази Лисабонското си айтинерари за мен, моля Simple Smile и ние натам почти се бяхме запътили, но плановете пак се смениха в последната минута.

Отчитам 4 часа висене на летище Франкфурт, от които 40+ мин монотонен тръс за смяна на терминала със все техниката и чантите на гръб. Изпотих се по трасето някоко пъти - значи се брои за тренировка Wink

А как ме претърсваха, препипваха и тестваха техниката за експлозиви - скъсах се да ги бъзикам, че като видят АМ паспорт им светва код червено ред очите, пази ме тежко въоръжен полицай, който ми навираше автомат или с каквото там са въоръжени в лицето, тъпак безманиерен. Онесох и няколко комплимента за хубавите си обективи (вкл. имам немски Карл Цайс)  Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 00:57 от Agent Provocateur

# 37
  • Мнения: 2 592
Добро утро, момичета!

Благодарности за новата тема  Hug

И от мен поздравления за Annick , страхотно тяло, страхотни ръце, просто идеални  Heart Eyes

За днес по програма имам последната БР9. Когато я направих за първи път, едва я издържах, след тренировката бях като пребита. Същото важеше и за БР10. Тези две тренировки са значително по-натоварващи от предходните две.
Хубавото е, че вече дори изпитвам удоволствие от тях.

За това обожавам БР. Тъкмо тялото ти привикне към следващото натоварване и после пак яката мускулна треска от следващите две тренировки  Heart Eyes

С храната съм стриктна вече 4 седмици. На кантара това не се отразява особено, но за формите (особено за корема) има ефект. Най-хубавото е, че организмът привиква към липсата на шоколади, бисквити,  сладоледи и тесто и след време въпреки сериозните ежедневни изкушения около мен, става все по-лесно да не се поддавам.

Тъй като тренирам вечер (сутрин на гладно нямам достатъчно сили), се случва без да е целенасочено, да ям около половин час след тренировка (докато взема душ и се преоблека, минават горе долу 30 мин.).
Храня се сутрин към (9:30-10.00), на обяд към 12:30-13:00ч. и вечер към 19:30-8:00ч.
Не, защото е целенасочено, а е свързано с ежедневието ми.

Хубав ден на всички  Hug


# 38
  • Мнения: 210
Момичета, всяка една от нас е прекрасна! Събрали сме се в най-позитивната тема (сигурно заради ендорфините)  Grinning
Дана, разби ме с Румбата! Весело и топло изкарване в Лисабон! Че тук на север лято май няма да има тази година.
Непо, много интересен пътепис! Върна ме в детството ми... С баба ми много обикаляхме Витоша. Тук планини няма но им гори които гъмжат с кърлежи. Като дойдохме и аз не знаех, та бременна се заврях в гората на разходка, та познайте-лепнах кърлеж за 1път в живота си, а колко съм джиткала с кучето по полянки и градинки в БГ, нито веднъж кърлеж. Та за нещастие ме зарази с лаймска болест и беше едно ходене по мъките...

# 39
  • Мнения: 4 785
За вчера отчитам мега яка тренировка -час и поливина-два (не знам точно,докато малкият спеше в хамака  Wink ) 1 км плуване,водна аеробика и силови с пудовка ,малко плио с ластик и собствено тегло-всичко това разделено на 5 кръга.Днес съм с МТ и планирам upper fix .С храната съм супер  Peace вчера миди с ориз ,шишчета,паниран кашкавал печен  на грил-тиган ,(без пържене и панировка) ,салатки и мнооого вода.
Аник-уникално тяло  #Crazy много мотивиращо  Hug

# 40
  • Мнения: 3 020
Аник, перфектна си.  Hug
Убедих се, че тук са най-хубавите тела и най-позитивните момичета.

Вчера сутринта се опитах да тренирам на гладно.  Naughty Не е за мен това. На втория кръг толкова лошо ми стана, че се наложи да спра за почивка.  Tired Едва изкарах третия... ще си карам след закуска, повече на гладно - не.

# 41
  • Мнения: 3 353
Перфектни, просто перфектни тела от последните страници на миналата тема!  Heart Eyes
Възхитена съм! Момичета, ако ви видя на живо, със сигурност ще се обърна, наподобявайки невъзпитан екземпляр от мъжки пол, но просто няма да се въздържа Mr. Green
Адмирации за труда и постоянството! Hug

За днес отчитам Lower Fix от 21 Day Fix след цяла седмица нетрениране(заради тъпа кашлица, след като за пореден път забравих, че трябва да внимавам с климатика през лятото). Следобед мисля да походя на пътеката, за да си направя 10 000 крачки(сдобих се с FitBit Surge и сега ходя ли - ходя hahaha)

И да отменя за малко Свети:


# 42
  • Мнения: 1 346
Здравейте прекрасни фит дами  Grinning

Тяна, и аз това си мислех преди ден-два, най-позитивната и градивна тема!

Аник, в Бг вече също има мноооого кърлежи, отминаха времената на пръскането срещу кърлежи, комари и т.н, или поне масовото, тук-таме само най-посещаваните градинки, а преди беше повсеместно и аз кърлеж през живота си не бях виждала, пък на село съм расла основно из шубраците  Grinning

Nenna, голямо попадение тази Пепеляшка  Joy

Агентче, успех и навременно прехвърляне по терминалите, ние веднъж така се замотахме, че си викаме,е, ей сега ще се метнем на съседния терминал, е да де, ама той бил на 30мин път и то с автобус  Grinning май в Барселона беше това чудо  Grinning

За днес трябва да клякам 10мин с любимата ми програмка за крака и дупе, ама айде да изчистя, айде да сготвя, та дано се наканя  Hug

Весел ден момичета!

# 43
  • Мнения: 3 020
Момичета, аз пак да попитам има ли някъде друга група, бих искала и аз да се включа?  Peace Hug
Понеже на няколко пъти писахте по повод някои снимки, че и 'на другото място' сте писали  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 291
Извинявайте, че не реагирам поименно на всяка от вас. Казвам го, за да знаете, че се вълнувам и радвам и съпреживявам с всяка. Party Но не ми се пишат фермани. ooooh!

Днес кардио по баирите. Нямах време да закуся и малко остана да се гътна в някое дере, но издържах до край. Добре, че не беше някакъв страшен преход. Имам щастието да съм израсла много близо до Искърското дефиле. Такива красоти има по нашия край!!! Днес бяхме на тектонски гребен "Калето" до с. Реселец.

Любче, не гледай новини, душо! Особено Нова ТВ е толкова апокалиптична. Като гледа човек новините има чувството, че идва краят на света и е дошъл. И с Брекзит и без Брекзит за нас няма да се променят особено нещата в ежедневен план. Гледай си децата и тренировките и не му мисли!!!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт