♡~ Пакетна Тема ~♡ N•41

  • 95 337
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 723
Ако Йомер започне да "отмъщава " по какво ще се различава от деде си newsm78 ,нали не беше съгласен с отношението ,което деде му е имал към майка му и го винеше и сърдеше толкова години  !?!?!!? newsm78
Вярно прости му ,но когато разбра че дядо му през тези години не го е изоставил....Дефне  и тя беше в най-тежките му моменти с него ....за нея няма ли прошка ,при все че тя лично му разказа истината , а  истината за деде я каза Садри уста !!!!!

# 31
  • Мнения: 9 540
Ако Йомер започне да "отмъщава " по какво ще се различава от деде си newsm78 ,нали не беше съгласен с отношението ,което деде му е имал към майка му !?!?!!? newsm78

По това че дядо му си е просто гадняр, без причина, без никой да го е наранил, а Йомер... той бе наранен и излъган, измамен и предаден от ВСИЧКИ около него.. без изключения: роднини, приятели, любимата, майстора, шофьора.. няма и един, който да е невинен от обкръжението му..  ooooh! ooooh! ooooh!
Емине не е направила нищо на Хюлюсю, за да се оправдае поведението му...  Naughty Naughty Колкото и да не ни се иска, Дефне лъже Йомер от самато начало и ще си заслужи, поне в неговите очи, отмъщението му...  Whistling Whistling

# 32
  • Мнения: 7 006
Привет Hug

Днес е понеделник, но тъй като няма да има резюме и снимки на КС Mr. Green  ще има други фотографии Laughing

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




 hahaha




 Flutter




Бурак (Галип) и семейството му са на почивка в Лос Анджелис ( Единият Бурак в САЩ, другият в Италия, третият в Турция Laughing )

# 33
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Ако Йомер започне да "отмъщава " по какво ще се различава от деде си newsm78 ,нали не беше съгласен с отношението ,което деде му е имал към майка му !?!?!!? newsm78

По това че дядо му си е просто гадняр, без причина, без никой да го е наранил, а Йомер... той бе наранен и излъган, измамен и предаден от ВСИЧКИ около него.. без изключения: роднини, приятели, любимата, майстора, шофьора.. няма и един, който да е невинен от обкръжението му..  ooooh! ooooh! ooooh!
newsm10 -
Какво ли е чувството да си заобиколен от, малко силно казано, лицемери  Thinking ooooh!




Мисля си дори, че Дефне му разказа набързо малко повече от това, което ни показа Мерич - съдя по недовърщеното изречение за Судето - "А когато Суде разбра ...."  - може би и затова тя ще се измъкне от наказанието  Wink и ще си "замине" спокойно за Америка.
А ми се струва, че докато вървяха към "олтара" тя му говореше без да ни показват какво казва (просто Мерич нахвърля набързо основното от "изповедта"  Thinking )



Привет Hug

Днес е понеделник, но тъй като няма да има резюме и снимки на КС Mr. Green  ще има други фотографии Laughing

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes                                          hahaha

   
Скрит текст:


 Flutter




Бурак (Галип) и семейството му са на почивка в Лос Анджелис ( Единият Бурак в САЩ, другият в Италия, третият в Турция Laughing )


"Злото и Светлината"  Heart Eyes
(такава асоциация правя, понеже съм на вълна -  "Братството на черния кинжал"  Twisted Evil ooooh! ooooh!)

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 11:49 от mama_an_ji

# 34
  • Мнения: 5 462
Момичета, имаше поместен постер с новия филм на Памир Пекин. Върнах се в старата тема 7-8 страници назад, не можах да го открия. Моля, за отклик!

# 35
  • Мнения: 7 006
Момичета, имаше поместен постер с новия филм на Памир Пекин. Върнах се в старата тема 7-8 страници назад, не можах да го открия. Моля, за отклик!

Gülümse yeter

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 13:36 от неЖност

# 36
  • Мнения: 5 462
О, благодаря!

# 37
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

# 38
  • Мнения: 9 540
Мисля си дори, че Дефне му разказа набързо малко повече от това, което ни показа Мерич - съдя по недовърщеното изречение за Судето - "А когато Суде разбра ...."  - може би и затова тя ще се измъкне от наказанието  Wink и ще си "замине" спокойно за Америка.
А ми се струва, че докато вървяха към "олтара" тя му говореше без да ни показват какво казва (просто Мерич нахвърля набързо основното от "изповедта"  Thinking )

Така е, забелязах поне на 2 пъти /в основата на стълбите долу и по пътя между гостите/ как Дефне говореше, но без звук при нас..  Whistling Whistling Наистина на нас ни бяха показани само основните моменти, за да знаем, че всички замесени са "издадени" от Дефне.. или поне основните играчи в тая игра..   ooooh! ooooh! ooooh!  Аххх Йомер, ахх Дефне - писано им било и на двамата да страдат и това си е....  ooooh! ooooh!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 908

Аааа, не така сега....... Сега сме на сериозни размисли и страсти не можИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Това за мен е удар под кръста! Аз съм разсеяна вече и не мога да чета за мъките ДефОмови...................  Joy

# 40
  • Мнения: 7 006
Дъжд от Бураковци Laughing







Скрит текст:


# 41
  • Мнения: 1 288
Добро утро!  Hug Hug Hug

Маме, таман и аз снощи изгледах серията с превод, ама тъй като нещо не съм добре, не коментирах...  Rolling Eyes Rolling Eyes Направиха ми впечатление няколко неща: за никакво отмъщение на Йомер към Дефне, ако е знаел, няма как да става дума след думите му на гроба на родителите му...  Naughty Naughty Виж ако Мерич пак се извърти, лошо.. и пак не съм сигурна, че ще е чак толкова зле, колкото ние очакваме..  Whistling Whistling Самият Йомер си каза, че тя го прави "по- добър" и "по- спокоен" човек.. самият той усеща промяната, която настъпва в него.. и я приема за добро..  надявам, се Praynig Praynig Думите на Сердар само допотвърдиха това ми усещане - "За да не нараниш нея, ще нараняваш себе си" - т.е за да не нарани Дефне, Йомер ще се откаже да й отмъщава... поне на нея..  Thinking Thinking Охх размечтах се май нещо, а  Mr. Green Mr. Green
Това беше във връзка с добротата на Дафне си мисля аз, че тя е такъв човек не обича да наранява...вместо да нарани някого тя избира да страда....(И го показа няколко пъти: когато избяга от вилата, когато избяга във вилата на Синан и още много пъти, които съм забравила) Йо е твърде праволинеен не е допускал до себе си мошеници и сега няма да го направи колкото и да обича Дафина, според мен няма да я вземе за жена, поне не и в началото на втори сезон или пък по лошо ще каже Да и после ще замине, защото така ще я смаже по-бързо Sad Аз все си мисля, че му разказа половината от нещата докато си вървяха ръка за ръка, видимо доволни и щастливи......другото те първо предстои нали шашкането трябва да е лека по лека, че да има какво да показват 20-30 серии иначе как ще завъртят цял сезон ooooh!

# 42
  • Мнения: 9 540
Това беше във връзка с добротата на Дафне си мисля аз, че тя е такъв човек не обича да наранява...вместо да нарани някого тя избира да страда....

Думите на Сердар бяха точно за Йомер - за това какво е сватбата за един мъж, какви отговорности го очакват... Като "мъж с опит", както сам се изрази, Скалата реши да съветва Йомер как се държи един женен мъж...  ooooh! ooooh! ooooh!


Аааа, не така сега....... Сега сме на сериозни размисли и страсти не можИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Това за мен е удар под кръста! Аз съм разсеяна вече и не мога да чета за мъките ДефОмови...................  Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Охх убиват ме рускините  hahaha hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Дефне- Омер, я же просила пересчитать детей.😠 Опять ты забыл в зоопарке Мехмета?!😠

Омер- Ничего страшного.✋ Лишний раз на зебре покатается.✌👌

Дефне- Омер, это уже в пятый раз!☝ А кто-то еще десятерых просил!👈

Омер- Слушай, милая, я хотел детей, но не шестерых близнецов сразу!😏🔫🔫

Дефне-Что-что?!😲 Скажи спасибо своему слонику.👈😑 Я тогда даже ойкнуть не успела.☝😴😳 Он сам пришел ночью и набезобразничал…🐘😋🔥 И, вообще, тебе лучше присесть…😇👇

Омер-?!☺

Дефне- Я снова беременна.✌ На этот раз тройня. 😇☝👌✌
Омер-😳😳😲😲

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 14:27 от tempestad

# 43
  • Мнения: 1 288
Това беше във връзка с добротата на Дафне си мисля аз, че тя е такъв човек не обича да наранява...вместо да нарани някого тя избира да страда....

Думите на Сердар бяха точно за Йомер - за това какво е сватбата за един мъж, какви отговорности го очакват... Като "мъж с опит", както сам се изрази, Скалата реши да съветва Йомер как се държи един женен мъж...  ooooh! ooooh! ooooh!


Аааа, не така сега....... Сега сме на сериозни размисли и страсти не можИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Това за мен е удар под кръста! Аз съм разсеяна вече и не мога да чета за мъките ДефОмови...................  Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Охх убиват ме рускините  hahaha hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Дефне- Омер, я же просила пересчитать детей.😠 Опять ты забыл в зоопарке Мехмета?!😠

Омер- Ничего страшного.✋ Лишний раз на зебре покатается.✌👌

Дефне- Омер, это уже в пятый раз!☝ А кто-то еще десятерых просил!👈

Омер- Слушай, милая, я хотел детей, но не шестерых близнецов сразу!😏🔫🔫

Дефне-Что-что?!😲 Скажи спасибо своему слонику.👈😑 Я тогда даже ойкнуть не успела.☝😴😳 Он сам пришел ночью и набезобразничал…🐘😋🔥 И, вообще, тебе лучше присесть…😇👇

Омер-?!☺

Дефне- Я снова беременна.✌ На этот раз тройня. 😇☝👌✌
Омер-😳😳😲😲

Темпи Hug Аз пък реших да си го мина през моята си призма... Mr. Green
Намерил се кой да дава съвети идиота му с идиот ooooh! такъв глупак е тоз Сердар.

# 44
  • Мнения: 7 006
Heка му е зле на Берк в Чешме Sunglasses Flutter


Сезонът е открит Party

Общи условия

Активация на акаунт