♡~ Пакетна Тема ~♡ N•41

  • 95 302
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 006
Привет Hug


Почивката на Берк и Мерве започна Whistling  Завиждам им Twisted Evil  Искам и аз Crossing Arms


Чао, Истанбул

# 16
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Цоп  Laughing и аз да се цъмбурна в темата  Hug
Неж мерси за плажчето  bouquet
Гледам шезлонгите много празни  Mr. Green
Темпи супер анализ си направила  Hug Peace

# 17
  • Мнения: 8 098
Привет в новата тема! bouquet
Нежи, благодаря за темата, асоциациите в бяло и лятното настроение! Heart Eyes Heart Eyes
Пиша от телефона и се стремя да е кратко, но не мога да подмина размислите на Темпи...,
Темпи, така си се развихрила , че напълно оправдаваш никнейма си! :hahaha
По-наясно си с героите и действието в дизито  от сценаристката Joy

# 18
  • Мнения: 1 288
Скрит текст:
Офффф да ме пита един защо си го причинявам, и аз не мога да му отговоря.. добре че е мишката да прескачам, че ако трябваше като снощни плътно да изгледам серията, сама щях да си сложа въжето..  censored censored

Защо беше необходимо да гледаме толкова глупости май никой на разбра...  ooooh! ooooh! А същевременно не видяхме точно това, което искахме..  #2gunfire #2gunfire Как се прибраха Йомер и Дефне от Маниса, как реагираха другите на новината, толкова пропуснати интересни моменти, и то заменени с махленските глупости на Тюркян и глупавите й разпри с Нериман...  newsm34 doh
Защо трябваше да започнем 6 дена преди сватбата, като нищо съществено нямаше в тях... не можа ли серията да си започне, откъдето спря предишната, после да ни покажат само хамама /без скандалите/ и къната /без бегълката/, от страна на Дефне, както й ергенското парти, ама без Дефне, заради Йомер и хоп- да стигнем до сватбата..  341uu 341uu Няколко хубави момента на годениците също нямаше да навредят - как е възможно в цялата серия да има таман 5-6 момента на главната двойка, за по минута две, и то половината да са с проблеми...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Скривам си разсъжденията, който иска да чете.. съгласна съм с някои написани от вас, с други не.. всеки вижда различно нещата..  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Така - хамама хубаво го видяхме, ама отде на къде излезе проблема с Нериман и Тюркян, никой така и не разбра.. 15 мин. загубени!  newsm77 newsm77 newsm77
Отвличането на Дефне - перфектна идея спрямо глупостите до момента.. и хоп - нова идиотия!  smile3555 smile3555 Когато преспа с Йомер /няколко пъти/, когато бягаше от вкъщи и лъжеше на ред къде е с кого е, не беше проблем за Дефне... ама щом баба й не я давала, честната мома, видиш ли ти, не можела да се ожени..  censored Сети се тя за морал и ценности, традиции и правила..  Banghead box И хоп - още 15 мин. на вятъра.. newsm77 newsm77
Сдобряването - напълно излишно, но пък перфектно изиграно според мен.. много сладки и двамата.... един от четирите, даааа само четири като за финал на сезона, готини момента на Йомер и Дефне...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Втория беше на поляната, дето така и не разбрах истина ли беше, сън ли...  Thinking Thinking
Операция "Годеж" с кодово име "Сдобряването на джадите" просто ме разби.. ама там поне смислените /разговора на Йомер и Сердар/ и безмислените /всички останали/ неща някак си балансираха..  moresmile И уж годеж, а пръстени дори не сложиха...  Whistling компенсирахме ги с физиономиите на Корай като чу поканата за вечеря...  hahaha hahaha и отказа на Неджми Joy Joy още 10 мин. напразно..  ooooh! ooooh!
Една от малкото наистина смислени сцени - Йомер на гробищата! Наистина ме остави без думи и със сълзи в очите.. Браво на Баръш!  smile3501 smile3501 smile3501
Бягството на Дефне и "проблемите" около сватбата - 10 мин. глупост след глупост  smile3515 smile3515 Но пък доведоха до нещо много красиво- обувките... Третия прекрасен момент с Йомер и Дефне - много, ама много сладки..  txtloves txtloves
Работохолика Йомер /аууу френския ме разби  Heart Eyes Heart Eyes/, емоционалния Корай и ревнивите булки ме спукаха от смях... доооста недоизмислено, но поне беше забавно..  Joy Joy Joy Joy Joy Ама и Исо как заби Дефнето: "Е нали ще се жените и без това.. остави го за последно да прави каквото иска"  Mr. Green Mr. Green Физиономията й беше уникална..   rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Скрит текст:

Къната и веда партито не бяха лоша идея, ама.. големи локуми точиха с тях, голямо нещо.. можеха и за половината време да ни покажат...  spam2 spam2 Но пък разговора на Синан и Йомер.. там май ни заложиха капана - на въпроса на Синан как ще са в бъдеще, спокойно ли ще живеят вече, Йомер каза, че имал "страхотни идеи" и "всичко сега започва" с една физиономия...  smile3508 smile3508
Избягалия младоженец и булката бедствие бяха другите попадения в серията - смяла съм се с глас...  hahaha hahaha hahaha
Това:


за мен си е точно втората рокля на Дефне - явно някой беше информирал сеньор Ипликчи, че булката си я е харесала и той я беше взел, без да й казва, за да я облече тя преди да излязат..  Thinking Thinking затова и толкова спокойно реагира на "проблема".. по стечение на обстоятелствата Дефне се видя принудена, иска не иска, да я вземе..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И още губене на време с една камара повторения..  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Финала - остави ме без думи.. заслужаваше си чакането....  newsm20 newsm20
За мен Йомер знаеше всичко и сватбата беше неговия начин да си отмъсти... но Дефне развали плановете му..  #Silly #Silly Макар че с думите си на стълбите той наистина й даде последен шанс за признание, според мен не очакваше да получи такова.. затова и се шашна, като я погледна- осъзна какво се кани тя да направи.. да си признае всичко, дори с риска да го загуби..  Sad Sad Признанието не дойде в най- правилния момент, така е.. но обстановката ще е в полза на Дефне, ако Мерич все пак реши Йомер да е бил в неведение..  #2gunfire #2gunfire Силен момент, много силен.. най- после видяхме Дефне такава, каквато я искахме - силна, знаеща какво иска, решена да се бори, за да не го загуби.. искаща живот начисто, без повече лъжи и интриги, дори това да означава да нарани Йомер...  Sad Но той ме изненада - освен болка аз нищо друго не видях в очите му.. нямаше изненада, нямаше и толкова много гняв, просто болка- от предателството, от осъзнаването, че до себе си няма никого, че всички са просто лъжци и използвачи...  smile3505 smile3505 Някак си наистина замръзна Йомер - емоционално беше просто буца лед, до която дори Дефне явно няма да успее да се допре, за да я разтопи...  ooooh! ooooh! Според мен сватба ще има при всички случаи, а след това - каквото сабя покаже.. Ако е знаел - Дефне ще му е подкрепата в борбата да прости на всички останали.. Ако не е знаел - тежко им и горко.. ураганът Йомер ще се развилнее и ще отнесе всичко и всички около себе си... надявам се само Дефне да съумее да му разкаже и обясни всичко, та да остане в окото на бурята..  Whistling Whistling Материал за писане има за бая серии още, не се притеснявайте: както и да завърти нещата, с малко повече разтягане на локумите, като нищо ще изкараме още 40тина серии за сезон 2.. важното е ще имаме ли ние, зрителите, все още търпението да крепим така клатущкащия се рейтинг..  ooooh! ooooh! ooooh!


Здравейте  Hug
Темпи, как си ги подредила всичките издънки в кюпа ooooh! и в средата младоженците. Единия изплашен до болка, че си признава всичко, а другия като буреносен облак, гледа, слуша и не доумява какво му се случва.

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 20:31 от bobolina_nina

# 19
  • Мнения: 11 982
 Hug Hug Hug Hug

И още нещо в теориите на вероятностите- предположения на Оя Доан мисля че е известен кинокритик в Турция и превод на руски на част отстатията

Скрит текст:


Название статьи "Превращение Омера в Ангела Мести".... В первой статье в кратце расписана суть сериала, всем нам она известна.
Во второй части расписаны 2 примерных содержание второго сезона...
1) Омер и Дефне женится. Но после свадьбы Омер бросает Дефне и уезжает жить в Италию. Яся и Синан на этой почве расстаются. Дефне беременеет. Скрывает беременность от Омера. С ИСТЕЧЕНИЕМ двух лет Омер возвращается с Италии с этого начнется серия. Это самый классический вариант начала сезона. После этого кто то невзначай рассказывает Омеру, что ребенок его. Со временем правда вскрывается. Если так произойдет то сериал ЛН из комедии превратится в драму. Будет ли восприниматься зрителем как ранее, не могу предположить.
2) Омер остается и с каждым отдельно осуществляет месть. Расходится с Синаном, как с партнером Пассионис, и будет пытаться разорить его бизнес. И Неджми, Нериман, Суде и Корай туда же. Самые большые страдания доставит Дефне... Будет держать ее при себе, но рядом с ней не будет... То он есть, то его нет. Это самое страшное наказание для Дефны. С Превращением Омера в Ангела мести зритель будет на стороне страдающей Дефне. Вот все мои предположения. Посмотрим что покажут нам во втором сезоне!
Третья статья о создателях, актерах и всех кто участвовал в сериале ЛН.
ВСЕ!!!!)))

Темпи, Peace

# 20
# 21
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
 Hug Hug Hug Hug
щастливия Йомер на крачка преди ритуала ......



..... и уплашената до лудост Дефне на финала ..... Whistling Whistling

# 22
  • Мнения: 1 288
Сега се сетих, че изповедта на Дафина не беше пълна..ми къде остана Исо, който и помагаше във всяка една ситуация, Нихан която беше грешния наставник и само гледаше себе си, Гало, която написа писмо и така и не стигна до Йо...или те не са толкова важни, че да бъдат забъркани.
А ще имали втори сезон на Статуса...много ще се радвам..отново да гледам дребосъка Серен и Берк как се вихрят Mr. Green 

# 23
  • Мнения: 9 540
Здравейте!  Hug Hug Hug Hug
Здравейте  Hug
Темпи, как си ги подредила всичките издънки в кюпа ooooh! и в средата младоженците. Единия изплашен до болка, че си признава всичко, а другия като буреносен облак, гледа, слуша и не доумява какво му се случва.

Не съм аз, рускините бяха...  Mr. Green Mr. Green Ама ми стори перфектния край на цялата чудесия, която изписах..  Laughing Laughing

Самые большые страдания доставит Дефне... Будет держать ее при себе, но рядом с ней не будет... То он есть, то его нет. Это самое страшное наказание для Дефны.

Това ми се върти и на мен в главата, типично в стил Йомер Ипликчи ще е.. това имах и предвид когато казах, че "За мен Йомер знаеше всичко и сватбата беше неговия начин да си отмъсти... но Дефне развали плановете му"...   ooooh! ooooh! Ама все се надявам, че признанието ще го промени.. ще му отвори очите и знаещ или не, ще разбере и прости на Дефне.. а дано, ама..  Thinking Thinking Thinking





Ново-старо зад кадър..  Peace Peace Peace

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 21:52 от tempestad

# 24
  • София
  • Мнения: 1 197
Добър вечер, момичета ...
нямам търпение за превода на Киралък ашка - но коментарите ви много ми задоволяват любопитството - благодаря Ви.
имам нужда от помощ и се обръщам към Вас ... става въпрос за моята майка, която е почти нон стоп на легло и за да и разнообразявам животеца и пускам в youtube разни сериали - лошото е, че изгледа и Киралък ашка / без последната серия за сега/, и кара севдата, и ягодовия от миналото лято, и кралицата на нощта изгледа и сега загледахме и двете висшето общество - обаче всичко или свърши или излязоха в почивка, а с ВО по веднъж в седмица - ще пукне от скука ... посъветвайте ме с какво друго мога да я зарибя / да е с превод в youtube/ за да и напълня лятото Rolling Eyes предварително Ви благодаря bouquet

# 25
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!

Нежност,  bouquet bouquet

52 епизод с руски субтитри:
http://vk.com/video-86336891_456239208



Офффф да ме пита един защо си го причинявам, и аз не мога да му отговоря.. добре че е мишката да прескачам, че ако трябваше като снощни плътно да изгледам серията, сама щях да си сложа въжето..  censored censored

Скрит текст:
Защо беше необходимо да гледаме толкова глупости май никой на разбра...  ooooh! ooooh! А същевременно не видяхме точно това, което искахме..  #2gunfire #2gunfire Как се прибраха Йомер и Дефне от Маниса, как реагираха другите на новината, толкова пропуснати интересни моменти, и то заменени с махленските глупости на Тюркян и глупавите й разпри с Нериман...  newsm34 doh
Защо трябваше да започнем 6 дена преди сватбата, като нищо съществено нямаше в тях... не можа ли серията да си започне, откъдето спря предишната, после да ни покажат само хамама /без скандалите/ и къната /без бегълката/, от страна на Дефне, както й ергенското парти, ама без Дефне, заради Йомер и хоп- да стигнем до сватбата..  341uu 341uu Няколко хубави момента на годениците също нямаше да навредят - как е възможно в цялата серия да има таман 5-6 момента на главната двойка, за по минута две, и то половината да са с проблеми...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Скривам си разсъжденията, който иска да чете.. съгласна съм с някои написани от вас, с други не.. всеки вижда различно нещата..  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Така - хамама хубаво го видяхме, ама отде на къде излезе проблема с Нериман и Тюркян, никой така и не разбра.. 15 мин. загубени!  newsm77 newsm77 newsm77
Отвличането на Дефне - перфектна идея спрямо глупостите до момента.. и хоп - нова идиотия!  smile3555 smile3555 Когато преспа с Йомер /няколко пъти/, когато бягаше от вкъщи и лъжеше на ред къде е с кого е, не беше проблем за Дефне... ама щом баба й не я давала, честната мома, видиш ли ти, не можела да се ожени..  censored Сети се тя за морал и ценности, традиции и правила..  Banghead box И хоп - още 15 мин. на вятъра.. newsm77 newsm77
Сдобряването - напълно излишно, но пък перфектно изиграно според мен.. много сладки и двамата.... един от четирите, даааа само четири като за финал на сезона, готини момента на Йомер и Дефне...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Втория беше на поляната, дето така и не разбрах истина ли беше, сън ли...  Thinking Thinking
Операция "Годеж" с кодово име "Сдобряването на джадите" просто ме разби.. ама там поне смислените /разговора на Йомер и Сердар/ и безмислените /всички останали/ неща някак си балансираха..  moresmile И уж годеж, а пръстени дори не сложиха...  Whistling компенсирахме ги с физиономиите на Корай като чу поканата за вечеря...  hahaha hahaha и отказа на Неджми Joy Joy още 10 мин. напразно..  ooooh! ooooh!
Една от малкото наистина смислени сцени - Йомер на гробищата! Наистина ме остави без думи и със сълзи в очите.. Браво на Баръш!  smile3501 smile3501 smile3501
Бягството на Дефне и "проблемите" около сватбата - 10 мин. глупост след глупост  smile3515 smile3515 Но пък доведоха до нещо много красиво- обувките... Третия прекрасен момент с Йомер и Дефне - много, ама много сладки..  txtloves txtloves
Работохолика Йомер /аууу френския ме разби  Heart Eyes Heart Eyes/, емоционалния Корай и ревнивите булки ме спукаха от смях... доооста недоизмислено, но поне беше забавно..  Joy Joy Joy Joy Joy Ама и Исо как заби Дефнето: "Е нали ще се жените и без това.. остави го за последно да прави каквото иска"  Mr. Green Mr. Green Физиономията й беше уникална..   rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Скрит текст:

Къната и веда партито не бяха лоша идея, ама.. големи локуми точиха с тях, голямо нещо.. можеха и за половината време да ни покажат...  spam2 spam2 Но пък разговора на Синан и Йомер.. там май ни заложиха капана - на въпроса на Синан как ще са в бъдеще, спокойно ли ще живеят вече, Йомер каза, че имал "страхотни идеи" и "всичко сега започва" с една физиономия...  smile3508 smile3508
Избягалия младоженец и булката бедствие бяха другите попадения в серията - смяла съм се с глас...  hahaha hahaha hahaha
Това:


за мен си е точно втората рокля на Дефне - явно някой беше информирал сеньор Ипликчи, че булката си я е харесала и той я беше взел, без да й казва, за да я облече тя преди да излязат..  Thinking Thinking затова и толкова спокойно реагира на "проблема".. по стечение на обстоятелствата Дефне се видя принудена, иска не иска, да я вземе..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И още губене на време с една камара повторения..  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Финала - остави ме без думи.. заслужаваше си чакането....  newsm20 newsm20
За мен Йомер знаеше всичко и сватбата беше неговия начин да си отмъсти... но Дефне развали плановете му..  #Silly #Silly Макар че с думите си на стълбите той наистина й даде последен шанс за признание, според мен не очакваше да получи такова.. затова и се шашна, като я погледна- осъзна какво се кани тя да направи.. да си признае всичко, дори с риска да го загуби..  Sad Sad Признанието не дойде в най- правилния момент, така е.. но обстановката ще е в полза на Дефне, ако Мерич все пак реши Йомер да е бил в неведение..  #2gunfire #2gunfire Силен момент, много силен.. най- после видяхме Дефне такава, каквато я искахме - силна, знаеща какво иска, решена да се бори, за да не го загуби.. искаща живот начисто, без повече лъжи и интриги, дори това да означава да нарани Йомер...  Sad Но той ме изненада - освен болка аз нищо друго не видях в очите му.. нямаше изненада, нямаше и толкова много гняв, просто болка- от предателството, от осъзнаването, че до себе си няма никого, че всички са просто лъжци и използвачи...  smile3505 smile3505 Някак си наистина замръзна Йомер - емоционално беше просто буца лед, до която дори Дефне явно няма да успее да се допре, за да я разтопи...  ooooh! ooooh! Според мен сватба ще има при всички случаи, а след това - каквото сабя покаже.. Ако е знаел - Дефне ще му е подкрепата в борбата да прости на всички останали.. Ако не е знаел - тежко им и горко.. ураганът Йомер ще се развилнее и ще отнесе всичко и всички около себе си... надявам се само Дефне да съумее да му разкаже и обясни всичко, тада остане в окото на бурята..  Whistling Whistling Материал за писане има за бая серии още, не се притеснявайте: както и да завърти нещата, с малко повече разтягане на локумите, като нищо ще изкараме още 40тина серии за сезон 2.. важното е ще имаме ли ние, зрителите, все още търпението да крепим така клатущкащия се рейтинг..  ooooh! ooooh! ooooh!



Темпи,  newsm10

Добре се е сетил някой за такъв колаж  Mr. Green - всички участници накуп  Mr. Green
Само Судето май ще се измъкне от бурята.  Mr. Green



Елчин зад кадър  Mr. Green
http://vk.com/video282824075_456239028
http://vk.com/video-96725873_456239236



А ето тук Мерич май си отваря вратичка за нещо ново във втори сезон  Thinking Thinking
   





И нещо последно - тези думи на Скалата ме карат да се замисля  Thinking Thinking  Много от нещата казани досега в сериала не са подхвърлени случайно  Thinking Thinking Ще видим, ще видим какво е замислила Мерич  Thinking

   





Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 00:38 от mama_an_ji

# 26
  • Мнения: 16 938
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Hug
Аз си мисля,че Йомер ще се ожени за Дефне. Но и ще си направи отмъщението. Само,че ако не са лъжа Дефне не знае че дядото искаше да ожени  Йомер за 6 месеца.

# 27
  • Мнения: 2 449
Добро утро!!!
 някой попита за втория сезон на "Статуса"  Hug Hug Тъй като и аз много искам да гледам история изиграна от Серен и Берк, я чакам с нетърпение,но май има доста НО ooooh! ooooh! Последното инфо е,че щели да започнат да снимат през юли и серияла да започне излъчване през август newsm78 ooooh!Дали така ще стане започвам да се съмнявам,защото откривам,че целия технически екип се е разпилял и работи по други серияли:втория режисьор вече снима за серияла на Памир,помощник режисьорката и 2-3 жени от екипа вече работят за "Но:309",част от операторите са във "Висше общество" и серияла с Ханде Доандемир.Турските фенчета и те са забелязали точно това разпиляване на екипа ooooh!, а се питат дали главния режисьор ще приеме отново да работи по серияла.
  Срещам инфо,че продуцентите се подготвят за пускане на 2 нови серияла  през новия сезон:"Homeland" със Сечкин Йоздемир и Джейда Атеш + "Shameless" с Erdal Besikcioglu и Баде Ишчил.Къде в схемата попада "Статуса"- малко трудно ми става.При толкова неизвестни,отлагане и ще бъде,няма да бъде съм забелязала,че сериялите се провалят след 3-4 серии ooooh!.
  Дано все пак ни се случи отново да гледаме Серен и Берк като екранна двойка  Praynig Praynig
  Хубав ден!!!

# 28
  • Мнения: 9 540
Добро утро!  Hug Hug Hug

Маме, таман и аз снощи изгледах серията с превод, ама тъй като нещо не съм добре, не коментирах...  Rolling Eyes Rolling Eyes Направиха ми впечатление няколко неща: за никакво отмъщение на Йомер към Дефне, ако е знаел, няма как да става дума след думите му на гроба на родителите му...  Naughty Naughty Виж ако Мерич пак се извърти, лошо.. и пак не съм сигурна, че ще е чак толкова зле, колкото ние очакваме..  Whistling Whistling Самият Йомер си каза, че тя го прави "по- добър" и "по- спокоен" човек.. самият той усеща промяната, която настъпва в него.. и я приема за добро..  надявам, се Praynig Praynig Думите на Сердар само допотвърдиха това ми усещане - "За да не нараниш нея, ще нараняваш себе си" - т.е за да не нарани Дефне, Йомер ще се откаже да й отмъщава... поне на нея..  Thinking Thinking Охх размечтах се май нещо, а  Mr. Green Mr. Green

# 29
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утроо  Hug Hug Hug

Добро утро!  Hug Hug Hug

Маме, таман и аз снощи изгледах серията с превод, ама тъй като нещо не съм добре, не коментирах...  Rolling Eyes Rolling Eyes Направиха ми впечатление няколко неща: за никакво отмъщение на Йомер към Дефне, ако е знаел, няма как да става дума след думите му на гроба на родителите му...  Naughty Naughty Виж ако Мерич пак се извърти, лошо.. и пак не съм сигурна, че ще е чак толкова зле, колкото ние очакваме..  Whistling Whistling Самият Йомер си каза, че тя го прави "по- добър" и "по- спокоен" човек.. самият той усеща промяната, която настъпва в него.. и я приема за добро..  надявам, се Praynig Praynig Думите на Сердар само допотвърдиха това ми усещане - "За да не нараниш нея, ще нараняваш себе си" - т.е за да не нарани Дефне, Йомер ще се откаже да й отмъщава... поне на нея..  Thinking Thinking Охх размечтах се май нещо, а  Mr. Green Mr. Green

Темпи  Hug Heart Eyes
 newsm10 newsm10 newsm10
аз ще си чакам бг превода  newsm08

Общи условия

Активация на акаунт