Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 16

  • 251 677
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10 846
Обяснение в любов:
„Надявам се, че някой ден ще псуваме една и съща сметка за ток“

# 271
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Връща се мъж от командировка, поглежда в гардероба и издърпва от там любовника крещейки:
- Колко пъти ще ти казвам бе? Няма я вече тук! Разведохме се!

# 272
  • Карлово
  • Мнения: 5 769
Двама приятели си говорят и единият вика на другия:
– Днеска пускам първи канал – Цецка Цачева и Бойко Борисов.
Превключвам на втория – Цецка Цачева и Бойко Борисов.
Обръщам на третия – Цецка Цачева и Бойко Борисов.
Страх ме е да пусна п*рно канала!

# 273
  • Мнения: 132
- Ще те чакам довечера.
- Говори ми в цифри!
- 6te te 4akam dove4era.

# 274
  • Мнения: 15 516
Когато се родил, Бойко Борисов сам прерязал пъпната си връв и обявил:
- Откривам Бойко Борисов!

# 275
  • Мнения: 2 760
Наближава зимата, опитайте новия DUREX с ибупрофен....

# 276
  • Мнения: 4 833
Единственото предимство на плоския корем е, че не се лекьосваш. Не знам дали си струва.

# 277
  • Германия
  • Мнения: 1 094
Единственото предимство на плоския корем е, че не се лекьосваш. Не знам дали си струва.

 hahaha

На немски я има приказката "Warum ein Sixpack, wenn man ein ganzes Fass haben kann?"
Превод: защо да имаш плочки / six pack (six pack означава и плочки, и опаковка от 6 бири), като можеш да си имаш цяло буренце.  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 15 516
Германец се прибира от екскурзия в България. Питат го как е, а той отговаря:
- Имат чудна природа, но са много болна нация. Каквото и да им кажеш или покажеш, всички отговарят: "боли ме к*ра".

# 279
  • Мнения: 10 846
- Ало, радиото ли е?
- Да, кажете.
- Намерих един портфейл с 3000 евро, 1200 долара и 500 лв. Вътре има и шофорска книжка на името на Йордан Петров.
- И?! ...
- Сега искам да го поздравите с една хубава песен

# 280
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728

# 281
  • Мнения: 43 603
Жена се обажда в Радиото ...
-Ало искам да поздравя Гошо кривогледия с песента "Палаво око"

 Joy

**
Жена отива на доктор.
–Докторе,помогнете ми,всичко ме дразни!
–А,пробвахте ли скъпа,да отидете на концерт?Да послушате музика..
–Ходих,докторе...Там едни флейти,едни тромбони,цигулки..Всичко това ме дразни!
–А,книги скъпа,опитахте ли да почетете?
–Да докторе,опитах...Там пък ту малки букви,ту големи...Много ме дразнят!
–Добре,а със секс пробвахте ли?
–Не докторе,не съм пробвала...
–Ами,ако искате да опитаме?Може да помогне.
След пет минути жената се обажда:
–Виж какво докторе,крайно време е да вземете някакво решение!Или навътре или навън,че вече почвате да ме дразните.........

# 282
# 283
  • Мнения: 10 846
Момче и момиче се разхождат по улицата, хванати ръка за ръка.
Момчето мисли на глас:
- Оня ден те водих на кино, вчера - на ресторант. Днес къде да идем?
- В гражданското!

# 284
  • Мнения: 506
Младеж плахо пуска ръка между бедрата на любимата девойка.
— Какво правиш? – пита тя.
— Ами, ..... топля си ръката - смутено мънка момъкът.
— А знаеш ли, че май са ти студени ушите...

Общи условия

Активация на акаунт