Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 10

  • 64 775
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 362
Лидълския сироп си става,не е толкова сладък и концентриран.според мен клас с в лидл е по-засищащ от клас а.
Като слушам как се захранваш, не виждам разлика между американското "оригинално" захранване и "нашето", освен оризовия ден. И ние захранваме в същия ред-плодови и зеленчукови сокове,после сурови плодове и зеленчуци,безмесна супа,сирене и млечни,и чак накрая е месото-пилешка супа
Успех на всички

# 61
  • Мнения: 2 220
След 4-ия ден съм още -700 грама.  bowuu Днес съм 66.200 и съм щастлива. Продължавам напред! Може ли някой да сподели на междинния ден с колко кленов сироп подслажда ориза? Аз ще го забъркам сутринта и няма да мога да го опитам.

Усмихнат ден на всички!

# 62
  • Мнения: 3 499
След 4-ия ден съм още -700 грама.  bowuu Днес съм 66.200 и съм щастлива. Продължавам напред! Може ли някой да сподели на междинния ден с колко кленов сироп подслажда ориза? Аз ще го забъркам сутринта и няма да мога да го опитам.

Усмихнат ден на всички!

При предното ми сиропуване при количество една кафена чаша суров ориз сложих 3 с.л. сироп.

# 63
  • Мнения: 2 220
Благодаря ти за отговора!

# 64
  • Мнения: 3 499
Колко литра коктейл пиете на ден?

# 65
  • Мнения: 2 220
Аз пия по 1.5 литра, стига ми.

# 66
  • Мнения: 98
И аз пия  по 1,5 л.  Днес ми е 6 ден, не се  тегля  за да няма психически срив #Crazy.Когато ми стане зле пия чаша вода с лед  и лимонов сок.Ще се опитам да изкарам 14 дневния курс на гладуване. Успех на всички! За хората, които четат и не се решават да започнат искам да напиша, че наистина има ефект- ако спазваш всичко и се захраниш правилно......

# 67
  • София
  • Мнения: 136
Вчера изпих 2.5л и близо 2 Л вода. Дали е много? Чувствам се добре!

# 68
  • Мнения: 3 499
Пия поне по 2л коктейл и около 0,5л чиста вода. Достатъчно ми е и се чувствам добре. Пия и по една доза wowtea.

Днес си направих от лидълския кленов. Изпих едва 200мл. Не ми хареса, блюдкав е и прекалено сладникав. Няма да правя повече с него. Ще остане за палачинките след режима. Wink

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте, днес съм 5ти ден. Свалила съм 2 кг. Депресирана съм, мисля само за храна,притеснявам се много, вчера хапнах малко варена царевица след което малко си поплаках. Успокоявам се, че е от МЦ и от липсата на много движения. Като цяло мисля, че не върви добре, но няма да се отказвам. Трябва да ги махна тези кг, все пак ако сам не се погрижиш за себе си, кой друг..

# 70
  • Мнения: 2 220
След 5 ден съм 65.8 кг - 400 грама надолу. Малко остана - днес и утре, и идва сложната част.  Blush

# 71
  • Мнения: 653
Хайде и аз в кюпа, днес започнах със сиропа - 60.4 кг / 155 см. Ще се опитам да изкарам 10 дни, вероятно ще имам по някое и друго нарушение (днес пих мляко с нес сутринта за събуждане, че съм супер изморена последните 2 седмици, много работа имаме). Ако съвсем преритам по някое време, ще хапвам плод, и така... да видим какво ще е положението. Имам да свалям между 5 и 10 кг, колкото и да успея, все ще е добре!  Praynig

# 72
  • Мнения: 2 220
Добре дошла и отлични резултати с диетата ти желая!

 Моето 7-дневно гладуване приключи с -3,2 кг. Никак не е много, но може би като обиколки е повече, видимо съм отслабнала и си се радвам. За днес си приготвих ориз с кленов сироп и отделно литър и половина коктейл с 1 лимон и 5 с.л. сироп. Дано се справя със захранването!

# 73
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте!
Включвам се и аз в групичката.
Днес ми е 4-ти ден. Пия по 3л сироп на ден, а чистата вода не я броя. Стартирах от 91,5 кг / 161 см . Положението вече започна да излиза извън контрол и трябва да се вземат мерки.
Днес ми дойде и се чудя как мога да се справя с болезнения си цикъл. Обикновено пия Парацетамол и Спазмалгон, но сега не зная каква би била реакцията. От 3 дни нищо не съм яла, но и не искам. Решила съм да направя 5 дневния режим. Замислям се да го удължа до 10 дни, но ще видим как ще се чувствам след това.

Приятен ден!  Peace

Последна редакция: пт, 15 юли 2016, 08:17 от mama_zaek

# 74
  • Мнения: 362
браво на всички:) дерзайте:)
Ro-lab,ако искаш резултати,никаква храна.всичко,което влиза в устата с изключение на водата носи калории,и суответно прецаква резултата.момичета,докато сте чисто на Сиропа,не приемайте никакви твърди храни,никакви "малко царевица",малко плод,една солета,пет череши..просто недейте.освен че пак ще сте гладни и мижавия резултат,увреждате стомаха си. Паралелно със сиропа може да се пие чай подсладен със сиропа.
Успех момичета!

Общи условия

Активация на акаунт