Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 10

  • 64 826
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 653
Ден 2 сутринта: - 800 гр  Grinning въпреки леките нарушения. Добре върви за сега.  Laughing

ognena-dirq, а защо се уврежда стомаха, ако се приеме нещо паралелно със сиропа?!

# 76
  • Мнения: 362
не е проблем приема на храна със сиропа по принцип.испанската версия е именно това-1 хранене дневно и 2 сироп, примерно.
идеята на дългата версия е или прочистване,или отслабване. за да се постигнат който и да е от двата резултата, ние приемаме само сироп, което не е идентично на гладуване, а по-скоро като течна диета,и неприем на твърди храни. в сиропа и лимона има съвсем малко калории, които няма как да компенсират дневната ти нужда калории. затова, след 3-4 дни на сироп, организма почва да посяга на запасите на склад-на сланинките.за да има ефект минус 5-7 кг, е достатъчно,/и се получава при повечето сиропуващи/ да се направи една пълна версия от 10 дни сироп плюс още толкова захранване. но след като ти не си приемала твърда храна толкова  дни, стомаха се свива, чревния тракт е съвсем празен, и като натъпчеш някаква храна, нали се сещаш какво става.затова има захранване, дори самото му име го подсказва.че се захранваш.а реда на храните е точно като при бебешкото захранване, само че "набързо".сокове,пресни плодове и зеленчуци, супи, млечни,безмесни храни, месо.так даваш възможност на стомаха си плавно да премине обратно към нормалното хранене без драми и да е здравословно.с тялото шега не бива.все пак искаме да сме красиви,но и здрави.

# 77
  • Мнения: 2 220
+600 гр след ориза вчера!  Shocked Изядох дори половината количество, защото ми беше гаден. Нямам думи...

Днес съм на кайсии, праскови и остатъка от ориза с настърган морков.

Хубав ден!

# 78
  • Мнения: 98
+600 гр след ориза вчера!  Shocked Изядох дори половината количество, защото ми беше гаден. Нямам думи...

Днес съм на кайсии, праскови и остатъка от ориза с настърган морков.

Хубав ден!
Защо плодове и ориз? Не се захранваш правилно.
Трябва сокове да пиеш първо,иначе целият глад ще е безсмислен.
.

# 79
  • Мнения: 653
Ден 3 сутринта: още - 1 кг. Корема ми се поприбра, той ми е най-проблемен. Не е зле. Вечер ми е най-трудно, огладнявам и ми се спи  Laughing иначе не се оплаквам. Само дето джинджифила хич не го харесвам, ама ще го изтрая.

Последна редакция: сб, 16 юли 2016, 18:33 от Vili Dim.

# 80
  • Мнения: 2 220
+600 гр след ориза вчера!  Shocked Изядох дори половината количество, защото ми беше гаден. Нямам думи...

Днес съм на кайсии, праскови и остатъка от ориза с настърган морков.

Хубав ден!
Защо плодове и ориз? Не се захранваш правилно.
Трябва сокове да пиеш първо,иначе целият глад ще е безсмислен.
.

Защо смяташ така? Оризът вече съм го въвела, затова реших, че не е проблем да го ям и днес. А плодовите сокове са по-агресивни и по-малко полезни, затова се насочих към целите плодове. Не мисля, че това ще ми провали гладуването...

# 81
  • Мнения: 362
Vili dim, трети ден минус 1кг не е добър резултат.защо не разкараш "прегрешенията"?Simple Smile 
Тонинна,ти откъде гледаш захранването?
Защо си толкова нагоре след оризовия?Момичета,програмата работи наистина,ако се спазва стриктно. Дори междинния ден и реда на храните да ви се вижда странен или нелогичен,като човек,който го е правил няколко пъти,ви казвам,че нещата се получават и след сиропуване съм се чувствала супер.за да мотивирам новите момичета ,ще споделя моите резултати от първата ми пълна версия.само подчертавам,че беше стриктно всичко и без прегрешения- старт 65 кг ,първите три дни свалях по килограм на ден,после зор с грамчета,но до девети ден на сироп включително паднаха още два,така че започнах оризовия на минус 5кг.направих 11дни захранване,като повторих два пъти десетия и въобще не включих месото в захранването.при захранването паднаха 3,5 кг,като свъщност паднаха изведнъж и чак накрая.така че,за 21 дни от които 9на сироп ,междинен и 11захранващи общ резултат минус 8,5 кг.
Успех!

# 82
  • Мнения: 653
Vili dim, трети ден минус 1кг не е добър резултат.защо не разкараш "прегрешенията"?Simple Smile
Аз имам предвид, че днес съм вече -1800 гр, трети ден. Защо да не е добре?  newsm78 По принцип търся резултат между 5 и 10 кг за цялото време (сироп + захранване), така че не си давам много зор.
А каква система на захранване използва?

# 83
  • Мнения: 46
Здравейте момичета! След няколко фалстарта отново започвам от утре на сиропа, че като се видях в къси панталонки (и то малко над коляното) и ми стана лошо...не мога да понасям вече тези сланинки. Искам поне веднъж да се видя слаба и съм твърдо решена да изкарам 2 седмици на сиропа, да се захраня правилно и след това да почна да спортувам, защото положението е плачевно, а в края на август съм на море. Дано не ми повлияе много на концентрацията, защото пиша магистърска теза, но честно казано...отслабването ми е по-важно в момента. Ужасно се депресирах. Успех на всички.

# 84
  • Мнения: 2 220

Тонинна,ти откъде гледаш захранването?
Защо си толкова нагоре след оризовия?

И аз се чудя защо така се получи след оризовия ден, не съм прегрешила за всичките 8 дни и с трошичка храна. Не съм ходила до WC от началото на диетата, може би това е повлияло малко, но не исках да си изтезавам празния стомах със слабителен чай, а и излизам рано и пътувам доста за работа и ме беше страх да не стане някой фал. Иначе захранването го гледам от първа страница, мисля, че се придържам достатъчно към него, поне от гледна точка на постепенното въвеждане на храните и степента на усвояване от организма.

girlnextdor
, успех!

# 85
  • Мнения: 16
Здравейте,момичета:)
Включвам се и аз от днес,много ме мотивирахте...
Планирам 14 дни пълна версия.

# 86
  • Мнения: 1 853
От къде поръчвате, питам не за Мадал Бал, а за друг кленов сироп Simple Smile

# 87
  • Мнения: 653
От къде поръчвате, питам не за Мадал Бал, а за друг кленов сироп Simple Smile
Аз поръчах от Здравница.

# 88
  • Мнения: 2 220
Аз си купих на Здравница от близката аптека за 40 лв. литъра. Днес отново съм 65.2, т.е на килограмите от последния ден на сиропа. Още не съм посетила wc.  Confused Трябва да потърся друго слабителен явно...

# 89
  • Мнения: 98
От къде поръчвате, питам не за Мадал Бал, а за друг кленов сироп Simple Smile
https://shop.zdravnitza.com/bg/podsladiteli/32-originalen-kanads … op&results=21

Общи условия

Активация на акаунт