ТРЕТИ клас - 1 тема

  • 68 302
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 683
Връхът е, че есенната ваканция е само два дни, вместо планираните три, защото ноември са президенските избори. Пък там може и балотаж да има. Що изобщо не я махнаха тази ваканция.

Единственото от което съм доволна е, че най- накрая направиха матурите петък и понеделник. Хем явяващите се да имат почивка, хем останалите да нямат дупки със "спортни " празници и прочие.
За това нещо им писах преди една година. Но явно са стигнали до извода и самички. Но пък в първия вариант ги бяха натресли по време на баловете, та пак недомислено.

П.П. сега като гледам този вариант, няма една ваканция, за която да няма промяна от първия. То пък толкова да не може да се направи един график.

# 166
  • Мнения: 1 614
lulumba честит рожденик, жив и здрав да ти е!  bouquet

Днес убиваме време с подобни задачки:
http://prikachi.com/images/21/8868021K.png

Супер. Къде мога да намеря още такива имаш ли идея?

# 167
  • Мнения: X
В ютюб, но са на руски.
Напр.: https://m.youtube.com/watch?v=XxNQ71fqTss

# 168
  • у дома
  • Мнения: 8 404
Връхът е, че есенната ваканция е само два дни, вместо планираните три, защото ноември са президенските избори. Пък там може и балотаж да има. Що изобщо не я махнаха тази ваканция.

Единственото от което съм доволна е, че най- накрая направиха матурите петък и понеделник. Хем явяващите се да имат почивка, хем останалите да нямат дупки със "спортни " празници и прочие.
За това нещо им писах преди една година. Но явно са стигнали до извода и самички. Но пък в първия вариант ги бяха натресли по време на баловете, та пак недомислено.

П.П. сега като гледам този вариант, няма една ваканция, за която да няма промяна от първия. То пък толкова да не може да се направи един график.

При матурите пак има дупка-19,20,21,22 няма да се учи,после 23 си е учебен-това е дупката,освен ако не го обявят за спортен празник,а след това са 24 и 25 май-също неучебни,след тях е 26 май-петък,учебен и после са събота и неделя-та седмицата е идеално разкъсана,с малки дупчици. Въобще като гледам ученето на малките ще е до 18 май...

# 169
  • София
  • Мнения: 17 792

Имам 5 страници да чета, но случайно попаднах на това, много е хитро.
https://www.facebook.com/setmodels.net/videos/491884551012672/

# 170
# 171
  • София
  • Мнения: 7 673

Имам 5 страници да чета, но случайно попаднах на това, много е хитро.
https://www.facebook.com/setmodels.net/videos/491884551012672/

Ето още едно, с повечко подобни хитринки.  Peace
https://www.facebook.com/salam.basha1/videos/799847220127091/

# 172
  • Мнения: X
Момичета, можете ли да ми изпратите "Малки стъпки в голямата математика" за 1 клас, като файл? Мерси много!

# 173
  • София
  • Мнения: 529
Момичета, можете ли да ми изпратите "Малки стъпки в голямата математика" за 1 клас, като файл? Мерси много!

Заповядай!
http://dox.bg/files/dw?a=495927c9e2

# 174
  • Мнения: X
Много благодаря! Simple Smile

# 175
  • София
  • Мнения: 1 243
Здравейте, весела ваканция на всички. Признавам си, че не съм чела последните страници, но искам да питам набързо: преди време някой беше пускал линк за парти за кулинарен детски рожден, т.е. организирано готвене за рожденика и гостите. Може ли линк, че не откривам нищо, освен това: http://www.foodconnection.bg/parties/kids

Благодаря предварително!

# 176
  • Мнения: X
Да, аз - "Щур купон" е фирмата, но не знам ще успея ли с линковете през телефона.
http://shturkupon.com

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 15:01 от Анонимен

# 177
  • София
  • Мнения: 1 243
Lucy,  bouquet

# 178
  • Мнения: 3 663
Rally, ако не е късно и те интересува, и ние празнувахме с тип кулинарно парти, но в една сладкарница, т.е. правят се само сладки, не е като състезание тип "Мастер шеф", но пък не осигуряваш ти мястото. Родителите могат да пият кафе горе, докато децата в кухнята правят сладки по италианска рецепта.
Скрит текст:
Мястото е сладкарница Горчиво-сладко на ул."Гладстон", малко след пресичането на бул. Витоша в посока към бул. Хр. Ботев. Ето линк към страницата им във ФБ, много бяха доволни при нас децата, и всичко, което направиха си взеха, изядоха и беше вкусно. https://www.facebook.com/pasticceriaItaliana/?fref=ts

# 179
  • София
  • Мнения: 1 718
Рали, и в Клубчето правят.

Общи условия

Активация на акаунт